Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ддобар Веља:


Ilić: Kriminal porastao za 40 odsto
22. april 2012. | 19:43 | Izvor: Tanjug

KRUŠEVAC -

Lider Nove Srbije Velimir Ilić rekao je danas u Kruševcu da je sadašnja vlast ostvarila napredak samo u povećanju stope kriminala za 40 odsto, tvrdeći da se i Međunarodni monetarni fond zbog toga povukao iz Srbije.


"Ukoliko želite promene, nova radna mesta, da zajedno pokrenemo selo, glasajte 6. maja za našu koaliciju ("Pokrenimo Srbiju), jer je sramota da Srbija danas uvozi proizvode poput mleka, piletine i govedine zbog kojih smo prvi po karcinomu", rekao je Ilić u mesnoj zajednici "Lazarica".

Ilić je istakao da su danas fabrike kao što su trstenička Prva petoletka ili kruševački "14. oktobar" uništene, a izrazio je i nezadovoljstvo što se stranim investitorima obezbeđuje 10.000 evra podsticaja po radnom mestu.

"Ugasili su fabriku bele tehnike u Čačku, da bi Gorenju u Zaječaru dali po radnom mestu 10.000 evra, kako bi (Mlađan) Dinkić dobio neke poene. Svaki dan otvaraju neke fabrike, ali to su samo fabrike na papiru i ništa više", smatra Ilić.

Član predsedništva SNS Borislav Pelević ocenio je da je najveći problem vlasti bio taj što su se nestručni ljudi nalazili na važnim mestima i poručio da svi oni koji su opljačkali Srbiju neće biti na slobodi, ukoliko oni dođu na vlast.
 
Томислав Николић: Ако победим на изборима уредићу Србију по угледу на Немачку

недеља, 22. април 2012.

tomislav-nikolic.jpg


Лидер Српске напредне странке Томислав Николић, који је данас у посети родном Крагујевцу, рекао је да ће, ако победи на изборима, уредити Србију по угледу на Немачку и да ће већ од 7. маја почети да хапси "криминалце који су понизили Србију и њене грађане".

"Хоћу да уредим државу по узору на Немачку, где платиш порез и знаш шта ти земља дугује, где је добар економски систем и где судије нису под утицајем власти и криминалаца", рекао је Николић у разговору са мештанима насеља Аеродром.

Николић је оценио да је данас држава у погрешним рукама, да нигде нема сигурности и да актуелна власт ни на једном пољу није показала да им је држава важнија од свега, а Србија и њен народ, како је рекао, морају бити важнији од свега.

Лидер напредњака позвао је грађане да гласају за промене јер, како је казао, никада горе није било него данас, када се власт и не труди да буде боље.

"Они се труде да вам кажу да нисам добар човек а ја вас немам шта у то да убеђујем јер цела Србија зна какав сам човек а то што причају о мени, заправо причају о себи", кажао је Николић и нагласио да коалиција "Покренимо Србију" из дана у дан повећава предност због чега је, како каже, демократе ухватила паника.

Он је рекао и да је време да се власт промени и да они који су крали морају да иду у затвор.

"Наше фабрике и наша богатства неко је покрао, неко нас је понизио, а то су они који су 12 година на власти", сматра Николић, који је поновио да ће од 7. маја да хапси криминалце.

Николић је потом разговарао и са мештанима насеља Станово где је грађанима поручио да ће коалиција "Покренимо Србију" убедљиво победити, посебно у Крагујевцу.

Николић је обећао да када он буде на власти неће правити мостове од 500 милиона евра, јер је боље да 100.000 сељака добије по 5.000 евра.

Лидер напредњака је на крају разговора са мештанима Станова казао да би волео да Србија буде у ЕУ.

"Волео бих да будемо у ЕУ али ако нам не поставе онај услов који нећемо да испунимо а то је Косово и Метохија", поновио је Николић.

Николић је потом посетио прву крагујевачку гимназију и Књажевско-српски театар, најстарију институцију културе у Србији.

(Танјуг)
-------------------------------------------------------

Е сад, постоје два модуса да то уради

1. Да Србија буде као Немачка, Београд као Њујорк, ... а плате и стандард као у Зимбабвеу
2. Да Србију стварно уреди ... баш као што би је ''уредила'' Немачка
 
sad gledam Tomu i Acu Lazova na tv-u

Toma: 'Svi znate da sam rastao u sirotinji, iz sirotinje rastu samo dobri ljudi, sve sto kazu o meni je laz...'

Aca Lazov: 'Ne glasajte za male stranke vec za SNS jer svaki glas za malu stranku je glas za Borisa Tadica'

kako su samo jadni i pateticni

prosto je neverovatno kako covek moze nisko da padne
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top