Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
4365_2.jpg

:lol:
 
Tačno. Sad bi da to finalizuje sa dvopartijskim sistemom. Divota! Dve partije sa istim programskim konceptom koje vode u sunovrat, SNS i DS. A, kadrovi :roll:
I, naravno, da to nije sam smislio. Tako mu je rečeno. Neće više da finansiraju više od dve partije.

Погодила си поенту.То и јесте био Николићев задатак.Да растурањем националне коалиције или корпуса направи превагу ка ткзв. евроатланским интеграцијама , односно ојача Тадићеву опцију.Или још конкретније, да постане ДС бр.2. чиме добијамо готово једностраначје. Смењиваће се стално исте опције.ДС бр. 1 и Николићев ДС.бр.2.Нећемо чак имати као Амери , привидно различите опције, већ готово две идентичне.То је циљ који, надам се српско друштво неће прогутати.
 
Редакција Велике Србије, часописа Српске радикалне странке, објавила је депешу Викиликса у којој је забележено да је Томислав Николић купио факултетску диплому!

Преварант

Председник Српске напредне странке Томислав Николић купио је диплому факултета, тврде у Амбасади Сједињених Америчких Држава. Ова информација наведена је у строго поверљивој депеши Амбасаде САД из Београда, коју је сајт Викиликс обелоданио 1. септембра ове године. Ова депеша (08Белграде 111) упућена је у Вашингтон 29. јануара 2008. године.

Николић је неписмен

Осим што америчке дипломате у свом извештају наводе да је Николић купио диплому, они констатују да је он и неписмен, као и да не уме граматички правилно да се изражава српским језиком.

Позивајући се на своје изворе у Србији, америчке дипломате су обавестиле шефове у Вашингтону о Николићевом образовању интелекту: Николић је купио диплому више школе и оње функционално неписмен. Николић уме правилно да користи само четири, од седам падежа у српском језику – између осталог стоји у тајној депеши.

Иако су га сматрали неписменим и сумњали у валидностњегове дипломе, то није сметало дипломатама САД да исте године помогну Николићу да покуша пуч у Српској радикалној странци а после неуспеха у покушају преотимања странке да му обезбеде логистику за оснивање Српске напредне странке.

Тадашњи амерички амбасадор у Србији Вилијем Мантер помиње се као један од кључних људи који су посредовали у зближавању Бориса Тадића и Томислава Николића и оснивању Српске напредне странке. Можда су управо Николићево (не)образовање и слаб интелект били кључне „врлине“ због којих су САД зажелеле да га регрутују у редове својих сарадника.

Студирао право, дипломирао економију и без депеше америчких агената из Србије, јасно је да је Николићево стицање дипломе у најмању руку сумњиво. Николић је у политику ушао са завршеном средњом техничком школом – грађевински смер. Покушао је да студира права,али је убрзо одустао.

Председник напредњака је 2006. године обелоданио да је наставио школовање на Правном факултету у Крагујевцуи то на трећој години.

Николић је тада најављивао да ће убрзо дипломирати захваљујући „Болоњској декларацијии убрзаном систему студија“.

Вероватно би у томе и успео, да убрзо није откривена афера„Индекс“ са купопродајом испита, када су ухапшени бројни професори, па и сам декан Правног факултета у Крагујевцу.

Николић после тога дуго није по мињао своје студије, све док, по оснивању Српске напредне странке, није објављено да је дипломирао на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду и постао мастер економиста. Како је од студента треће године Правног факултета у Крагујевцу постао мастер економије, вероватно ће моћи да одговори једино просветна инспекција.


Тома Авет

Ово није био једини пут да су запослени у амбасади САД са ниподаштавањем и подругљиво писали о Томиславу Николићу.

„Велика Србија“ је већ писала о дипломатским депешама које су слате 2009. године, у којима су запослени у амбасади САД у Београду Николића поредили са авети.

Према подацима Викиликса, Николић је упоређен са авети у депеши амбасаде која је послата у Вашингтон 4. августа 2009. године. У том тренутку САД нису имале амбасадора у Србији, већ је ту дужност привремено вршила отправница послова Џенифер Браш.

Занимљиво је да је Николић у то време већ увелико био председник Српске напредне странке и радо виђен гост у амбасади САД у коју је долазио по инструкције.

По мери Вашингтона

Иако САД на Томислава Николића гледају као на неписмену авет са купљеном дипломом факултета, то им није сметало да га, уз Бориса Тадића, ангажују у даљем растурању Србије. Вероватно те Николићеве карактеристике, по Американцима, представљају гаранцију да ће лидер напредњака бити веома успешан у даљем упропашћавању Србије, пише редакција Велике Србије.


je l sme nešto ovde da se napiše a da ne bude izbrisano? :lol:
 
Poslednja izmena:
jedne godine Toma kaze EU stop, sutradan se zalaze za nju, u SRS je patriota i protiv izopacenosti homoseksualizma, danas se pravi mutav i precutno odobrava; juce strajkuje gladju za raspisivanje izbora, pa posle kaze da nije strajkovao nego samo malo postio; njegovi batinasi prebijaju one koji lepe plakate (sve ostale) i pucaju po kancelarijama drugih stranaka... Jel vam ovo ne zvuci izopaceno ili sasvim normalno, jel to lice coveka i vlasti koja sutra treba da vas brani od stranaca i same sebe?
 
Toma je samo dzoker Borisa Tadica.

Знаш о чему се ради? То знају и у СНС, само што ове јадне партијске војнике напумпају глупостима о патриотизму СНС, па дођу овде и причају будалаштине ... Иначе, ниједан прави аргумент немају када их питаш зашто је СНС патриотска странка
 
Знаш о чему се ради? То знају и у СНС, само што ове јадне партијске војнике напумпају глупостима о патриотизму СНС, па дођу овде и причају будалаштине ... Иначе, ниједан прави аргумент немају када их питаш зашто је СНС патриотска странка

Све странке су патриотске.
 
Nisu.
Ali bi dublje ulazenje u ovu temu moglo da potraje, a nemam nerava da nedelju protracim na to.

Не можеш са напредно плаво жутим обојеним форумашима дискутовати о патриотизму ... Они су задојени да је Томислав српски патриота који ће већ 7. маја дати плате по 1000 еура :hahaah1:
 
Не можеш са напредно плаво жутим обојеним форумашима дискутовати о патриотизму ... Они су задојени да је Томислав српски патриота који ће већ 7. маја дати плате по 1000 еура :hahaah1:

Cek cek nije on rekao to. Mislim ja ga bas i ne pratim posto me licno interesuje kao lanjski sneg. Za njega imam licnog SNSovca koji mi sve prenosi u detalje (ne mozes ziveti od njega li neka prenosi sve od reci do reci pa mi je jasnije mnogo toga nego onima koji ga slusaju na TVu).
Nego mi je najbolje od svega sto je Djilas napao Rudija Djulijanija (koji je vrlo visoko kotiran u SAD) a do juce se ljubio sa svima koji su nas bombardovali i nikoga od tiz uvazenih posetilaca nije vodio da gleda rusevine od bombardovanja. Momak je dosledan nema sta. Dodji Rudi kod mene i podicicu ti most, a ako odes kod drugog najebo si. Klasicno ponasanje jednog indolentnog mafioza koji ce jednog dana da seta bukagije zbog lopovluka u Beogradu.
 
Cek cek nije on rekao to. Mislim ja ga bas i ne pratim posto me licno interesuje kao lanjski sneg. Za njega imam licnog SNSovca koji mi sve prenosi u detalje (ne mozes ziveti od njega li neka prenosi sve od reci do reci pa mi je jasnije mnogo toga nego onima koji ga slusaju na TVu).
Nego mi je najbolje od svega sto je Djilas napao Rudija Djulijanija (koji je vrlo visoko kotiran u SAD) a do juce se ljubio sa svima koji su nas bombardovali i nikoga od tiz uvazenih posetilaca nije vodio da gleda rusevine od bombardovanja. Momak je dosledan nema sta. Dodji Rudi kod mene i podicicu ti most, a ako odes kod drugog najebo si. Klasicno ponasanje jednog indolentnog mafioza koji ce jednog dana da seta bukagije zbog lopovluka u Beogradu.

Ma Ђида је напао Ђулијанија кад је процурело у јавност да се овај залагао за бомбардовање Србије и када се сазнало да је пријатељ са Хашимом... Иначе, и Ђидо и ВуЋко су ти исти ..
 
Дакле, ко је сумњао у тврдње да је Ђулијани хохштаплер који се залагао за бомбардовање Србије, ево па нека се начита

U vreme NATO agresije na našu zemlju 1999. godine Đulijani javno podržavao bombardovanje i tražio kopnenu invaziju
Rudi Đulijani, bivši gradonačelnik Njujorka, Aleksandar Vučić

Nekad tražio da nas bombarduju, sad bi da nam pomogne

BEOGRAD - Bombardovanje je bilo davno!Ovako je Rudi Đulijani, bivši gradonačelnik Njujorka i gost naprednjaka Aleksandra Vučića, odgovorio na pitanje novinara Kurira kakvi su sada njegovi politički stavovi o Srbiji, pošto je svojevremeno bio veliki zagovornik bombardovanja u Bosni i na Kosovu.

http://www.kurir-info.rs/dulijani-je-trazio-okupaciju-srbije-clanak-187970
 
Nikolićeva pojava ozbiljno ugrožava Tadićevu po nivou ogavnosti koji izazivaju u svakom zdravomislećem biću. Najteži populizam, lepo finanisran i glup do bola. Koja ljudska jedinka za to može da glasa treba da zagrize ivičnjak i zamoli prvog prolaznika da izvrši egzekuciju.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top