Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vala baš. Mogla bi Bilja da okači neku sliku :)
Vala nece!

Nego, nasmejah se veceras (iako je cela emisija bila za plakanje, Djido i "lepa" voditeljka njednu recenicu nisu mogli da izgovore da ne pomenu Nikolica, Vucica, ali, u svako zlo ima svoje dobro:)

Okacila (eto) Beckovicka predloge: Stankovica napali medicinski radnici, svasta mu vicu, on se brani i kaze da ako je on nesto ukrao mogu da ga ubiju, a moze i on sam da se ubije, naslov predloga br. 5. STRELJANJE.

Zatim je BoTa penio na Kostunicu zbog kriminalnih privatizacija, i rekao da ce se to ispitati, a Olja je stavila naslov: JEDVA CEKAMO- pa je to ovako izgledalo:
----
5. Streljanje
6. Jedva cekamo
----

:hahaha:
 
Trebalo bi da znas da centrale stranaka direktno odlucuju i za lokalni nivo, i da je ovo u stvari probni test buduce saradnje.

P.S. Drago mi je sto mi persiras, mada sam ja ipak daleko od matorog.

Књажевац: Власт преча од партије

Шареној коалицији приклонила се по три одборника из ДСС и УРС. Заједно ДС, СНС, ЛДП, СПС, а у опозицији 16 одборника из „региона“
http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:321336-Knjazevac-Vlast-preca-od-partije

Поред српског, у службеној употреби и босански језик

Пријепоље - У прошли петак, 20. марта започета и у понедељак, уторак и јуче у наставцима одржавана трећа седница новог сазива Скупштине општине Пријепоље, протиче у знаку жестоких и потпуно поларизованих политичких размимоилажења између владајуће већине СДП, СНС и коалиције ДС, СПС, Г 17 Плус, СПО и опозиције коју чине ДПС, СДА, СРС, ДСС-НС и ЛДП.
http://www.danas.rs/dodaci/sandzak/...rebi_i_bosanski_jezik_.42.html?news_id=157049

Коалиција ДС-СНС.
 

Ti se ne javljaj. I dalje ne znas da li su radikali u UO u Beogradu sprecili Djidove kradje. I koje su sve afere otkrili. Manje je zlo koalicija u Prijepolju i slicnim vukojebinama nego koalicija u Beogradu (SRS+DS), gde se krade najvise novca.
 
Ti se ne javljaj. I dalje ne znas da li su radikali u UO u Beogradu sprecili Djidove kradje. I koje su sve afere otkrili. Manje je zlo koalicija u Prijepolju i slicnim vukojebinama nego koalicija u Beogradu (SRS+DS), gde se krade najvise novca.

Јеси ли прочитао Статут Града Београд? Каква коалиција, бре. По тој логици демократе су биле у коалицији са нама у радикалском Земуну...

Што се тиче резултата, не могу да говорим о томе, нити сам у управним одборима нити сам функционер Странке. И да јесам, и да знам нешто, не бих говорио о томе овде.

Него, јесу ли коалиције у Пријепољу и Књажевцу пробни тестови будуће сарадње?
 
Јеси ли прочитао Статут Града Београд? Каква коалиција, бре. По тој логици демократе су биле у коалицији са нама у радикалском Земуну...

Што се тиче резултата, не могу да говорим о томе, нити сам у управним одборима нити сам функционер Странке. И да јесам, и да знам нешто, не бих говорио о томе овде.

Него, јесу ли коалиције у Пријепољу и Књажевцу пробни тестови будуће сарадње?

Niste otkrili nista, ha? Mora da je Djido dao dovoljno kinte.
 
Јесу ли коалиције у Пријепољу и Књажевцу пробни тестови будуће сарадње?

Види овако .. Што се града Београда тиче, ту сам скоро сигуран у коалицију ДС-СПС-ДСС и можда СРС ... а што се тиче републике, ту иду ДС СНС и СПС
 
KNJAŽEVAC - Posle poslednjih političkih potresa, na vlasti u Kljaževcu je najneverovatnija koalicija koju prosečan građanin Srbije teško i u snovima može da zamisli! Jer, od 40 odbornika u lokalnom parlamentu, većinu čini šest predstavnika DS, po pet iz SPS i SNS i dva iz LDP. Njima podršku daju i po tri "odbegla" člana DSS i URS, dok je u opoziciji 16 "dinkićevaca".

i posle kažu glasajte ovce :hahaha:
 
p07b01-vucic-o-seselju.gif
 
Predsednički kandidat koalicije "Pokrenimo Srbiju" Tomislav Nikolić pozvao je danas građane da na izborima 6. maja ne rasipaju glasove na male stranke, jer, kako je rekao, samo koalicije oko DS-a i SNS-a mogu da pobede na izborima.

Izvor : http://www.***************/home
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top