NIJEMCI OBILJEŽILI GODIŠNJICU NAPADA NA HITLERA

Ja sam zbunjena sada.:confused:

Kad cemo se videti, kakav dolazak u Nemacku, pa jos imas i zenu? Jel' ti to mene zelis da uvredis iz nekog razloga?

Ja tebe, cini mi se, nicim nisam uvredila.
Ма не бре, опуштено Пикололеоне, ти знаш коју екипу ретарда подјебавам кад имам воље. А нису више ни за подјебавање интересантни. Што би трошио време на ретарде.

Па диванићемо овде на форуму или код нас на форуму, свејдено. А шта би ти факат фалило да дођеш за Немачку. Па неће ти моја жена очи извадити нит ја кољем по кућама ако носам ову шубару на глави. То ми остало од Погледа, па ме та аватар слика прати по форумима.
Е одо сад факат, пишемо се неки други пут, ал пребаци причу у кафану да не гушимо овде људима тему. И лепо спавај.
 
Ма не бре, опуштено Пикололеоне, ти знаш коју екипу ретарда подјебавам кад имам воље. А нису више ни за подјебавање интересантни. Што би трошио време на ретарде.

Па диванићемо овде на форуму или код нас на форуму, свејдено. А шта би ти факат фалило да дођеш за Немачку. Па неће ти моја жена очи извадити нит ја кољем по кућама ако носам ову шубару на глави. То ми остало од Погледа, па ме та аватар слика прати по форумима.
Е одо сад факат, пишемо се неки други пут, ал пребаци причу у кафану да не гушимо овде људима тему. И лепо спавај.


Pa dobro, tek sad vidim da te ocigledno nisam najbolje razumela.

Izvini.

Pozdrav, laku noc...
 
Pa dobro, tek sad vidim da te ocigledno nisam najbolje razumela.

Izvini.

Pozdrav, laku noc...
Немом појма дал си баба жена ол девојака нит имам појма одакле си. Ал знам да знаш да кажеш извини.

Не готивим баш овог испод ал ето само за тебе, ноћас, изузетак:
Немој више ништа ноћас рећи.
 

Back
Top