Ни песма Евровизије не може проћи без политике

zato i postoji strucni ziri da ne bi kojem slucajem poslali losu pesmu
ili nekoga ko n ezna da peva ili falsira
kao ono narikanje
nije ti evrovizija sabor u Guci
U polufinalu je Breskva dobila 12 žiri, 12 publika.
Odjednom dolazi do izmene u finalu.
Ako je žiri stručan valjda svi bar približno glasaju.
Zato su ljudi poludeli.
Čak ni u finalu nisu bili usaglašeni.
Jedan da 0,sledeći čita i da 12.
 
U polufinalu je Breskva dobila 12 žiri, 12 publika.
Odjednom dolazi do izmene u finalu.
Zato su ljudi poludeli.
Razumem ja to.

I mnogi su pre toga poludeli sto se lobira za breskvicu od strane znamo koga
tako da je u finalu samo ispravljena ta nepravda

brskvica nije silazila sa tv cela kampanja koja je isla ka tome kao da ce ona da oslobodi Kosovo
 
Zali se ne znam za koga si ti jel za Vucica?
ja se u politiku ne mesam

izabrana je najbolja pesma
Naravno protiv Vucica.
Ne uklapam ti se u kontekst da sam nazadni i krezubi patriota pa da se na to vadis.
Zapravo sam prozapadno orijentisan.
I zato sto sam porzapadno orijentisan borim se protiv kradja, namjestaljki i td.
Samo oni koji podrzavaju namjestanje izbora, oni podrzavaju diktatora. Kao ti.
 
zato i postoji strucni ziri da ne bi kojem slucajem poslali losu pesmu
ili nekoga ko n ezna da peva ili falsira
kao ono narikanje
nije ti evrovizija sabor u Guci
image20240303001528620-830x0.jpg

... и она тај исти ''стручни'' жири даје 12 поена ромским трубачима из породице Куртић, који као да су дошли из Гуче.
Браво лицемери.
 
Kojoj istinskoj vrednosti, ovde se pljuje devojka koja je školovani muzičar i kompozitor, koja se školovala na Berkliju, koja objektivno ima i svetski hit (Džanum) a sve za račun toga što nije prošla nafurana, pirsingovana i istetoivirana devojčica koja ne zna da peva i koja je karijeru gradila na vrlo "zanimljiv" način. Od nje napraviše mučenicu, anđela kome su skinuli krila a od likova koji su sklepali njen pesmuljak napraviše novog Mokranjca koga zli ljudi pod uticajem Zapada ruše i negiraju
А шта фали Анђели Игњатовић, зашто њено певање није добро?
И што је она ,,нафурана"???

Ма шта нас брига, за нас Србе Бресквица је Морална Победница а то је најважније.
Ионако ће тој Евровизији наметнути или неког политички подобног, можда Израелца или неког педерра, пошто је то тамо ,,нормално".
 
Znaci rezim je sposoban da pokrade izbore, ali nije sposoban da namjesti pobjednika na pjesmi za evroviziju. Koji je pritom opsteprihvacen kod naroda velikom vecinom. Da li slusas sebe sta pricas?
tako je namestili su dovoljno sms glasova i mislili su da su sve time postigli, prevideli su ziri
dakle nisu uspeli da nameste kako treba
Izvini ja se ne bavim politikom uopste pa je bilo providno ovo oko politizovanog namestanja breskvici
zar ti ovo nije sve reklo ko stoji iza tog porojekta
https://forum.krstarica.com/threads...roci-bez-politike.995697/page-2#post-48648197
 
To slanje na pesmu za Evrovizije je uvek kontrolisala Sluzba, jos u vreme SFRJ smaraca.

Ti alkoholicari iz Sluzbe zaista misle da je to nesto bitno, pa i to namestaju.

Sad, moguce da je i italijanska Sluzba nekad kontrolisala San Remo, pa ovi nasi, posto ih je tada bilo bas po Italiji, pomislili da mi to mozemo i bolje bre!

Inace, ti nasi alkoholicari iz Sluzbe bas vole taj Dolce Vita stil, posle i slali cerke i unuke u Milano da studiraju (sinove i unuke vise ka germanskim i anglo-saksonskim predelima).
Свемоћна Служба све држи у својим рукама.

1709486145497.png

:mrgreen:
 

Back
Top