Ни песма Евровизије не може проћи без политике

Druze ja sam navijao za Konstraktu. Ali ne podnosim nepravdu koju je dozivjela ova Breskvica.

koja nepravda napravljena je kampanja kao da nam Breskvica vraća Kosovo, mobilisali za glasanje i ko nikada ESC gledao nije, 99% onih koji su glasali za nju nemaju pojma koja je njena druga pesma i šta je radila u životu.

Na kraju Konstrakta i Teya zajedno imaju više glasova od nje, apsolutno bez ikakve kampanje i mobilizacije za glasanje.

Ali eto imaš likove kojima kad zaurlaju zurle i bubnjevi oni kažu evo to je Srbija i tradicija

Čist tursko - šiptarski melos, uzmi šiptarske pesme i kola pa proveri, nego narod glup i zatucan ali zato pokvaren
 
Uspalile su se patriote, oni sa parolama
Vole srbi to plitko lozenje, odma skacu
Neko im rekao da je to patriotsko i odmah bi da ...

Inace mi se vise svidja gnezdo od ramonde, breskvica losije peva, tekst je o sukobu dobra i zla
Ali zbog politike i imidza srbije su u pravu da ne treba da ide
JER NASA PROPAGANDA JE SLABIJA I LAKO BI REKLI - ETO KAZEMO DA HOCE SRBI DA VRSE GENOCID
JBG tako je
Sve si pormasio. Ali nijesi svjestan toga.
Evo ja sam pro zapdano orijentisan. Ali u ovoj kradji podrzavam Breskvicu i smatram da je ucinjen veliki skandal.
 
Screenshot-712.png
 
koja nepravda napravljena je kampanja kao da nam Breskvica vraća Kosovo
Pjesma uopste ne govori o Kosovu, ne znam odakle narodu to.
Pjesma jasno i nedvosmisleno govori samo o jednoj stvari, a to je Bombardovanje SRJ.
Crne price su NATO avioni, a gnezdo orlovo je Srbija (i Crna Gora) koje ti avioni "ruse".
Jasno se kaze da su ptice u oblacima.

I nije vrsena nikakva propaganda, narod je jednostavno radila ta emocija.
Niko nema nista protiv Teya Dore, meni samo smeta kradja i mesetarenje.
Polozaj zirija je takav da moze da svom ljubimcu da maks bodova, a glavnom konkurentu da da 0.
A to narod na SMS ne moze, on moze samo da glasa za svog favorita.
U tome lezi glavna prevara. Koju su ikoristile dronfulja pod umjetnickim imenom "Sisaj" i Serifovicka koja je
maksimalno pristrasno glasala, dajuci Zejni dosta bodova (turbo folk), i koja je Romkinja, a protiv koje opet nemam nista protiv i drago mi je da je ucestvovala.
 
Pjesma uopste ne govori o Kosovu, ne znam odakle narodu to.
Pjesma jasno i nedvosmisleno govori samo o jednoj stvari, a to je Bombardovanje SRJ.
Crne price su NATO avioni, a gnezdo orlovo je Srbija (i Crna Gora) koje ti avioni "ruse".
Jasno se kaze da su ptice u oblacima.

I nije vrsena nikakva propaganda, narod je jednostavno radila ta emocija.
Niko nema nista protiv Teya Dore, meni samo smeta kradja i mesetarenje.
Polozaj zirija je takav da moze da svom ljubimcu da maks bodova, a glavnom konkurentu da da 0.
A to narod na SMS ne moze, on moze samo da glasa za svog favorita.
U tome lezi glavna prevara. Koju su ikoristile dronfulja pod umjetnickim imenom "Sisaj" i Serifovicka koja je
maksimalno pristrasno glasala, dajuci Zejni dosta bodova (turbo folk), i koja je Romkinja, a protiv koje opet nemam nista protiv i drago mi je da je ucestvovala.

Samo vrlo naivan čovek ne vidi šta predstavlja "gnezdo orlovo"

uostalom učinjena joj je usluga što nije otišla sada može da se peva pesma sa pravim tekstom, izvornim
zamenite samo "gnezdo orlovo" sa "srpsko Kosovo"
 
Evo jasno se otkriva ko stoji iza ove pesme i ko je lobirao za nju
Kaze pesma koja slavi Srpsko Kosovo

DA LI ZNATE DA JE U OTIGINALU TEKSTA STOJALO NE GNEZDO ORLOVO
NEGO GNEZDO KOSOVO

Time bi odlah bila diksvalifikovana pa su morali promeniti tekst

Dakle breskvicu su gurali znamo ko
a Teya Dora je zasluzeno otisla jer ima najbolju pesmu i zna da peva za razliku od doticne
sa brnjicom u nosu


Dakle Teya Dora 🪻🪻🪻
i Ramonda

smesno je sto su pokusali da evroviziju politizuju
treba slati najbolju pesmu a ne...
 
Samo vrlo naivan čovek ne vidi šta predstavlja "gnezdo orlovo"

uostalom učinjena joj je usluga što nije otišla sada može da se peva pesma sa pravim tekstom, izvornim
zamenite samo "gnezdo orlovo" sa "srpsko Kosovo"
Samo vrlo naivan covjek moze da opravdava nepravdu nad drugim.
Medjutim niko nije imun na nepravdu, pa kad dodje nepravda do takvoga onda cu ga pitat za misljenje.
 
Ali ovih sto su glasali Breskvicu ima duplo vise nego vas.
I na to zmuris.
ne zmurim kod nas se inace slabo glasa na evroviziji tako da to nije relevantno
bitno je poslati normalnu pesmu a ne ono naricanje

a sta je 45 hiljada koji je to deo Srbije?
Malo to nesto

a kojih to nas
ja sam apoliticna glasam za najbolju pesmu
 
Pjesma uopste ne govori o Kosovu, ne znam odakle narodu to.
Pjesma jasno i nedvosmisleno govori samo o jednoj stvari, a to je Bombardovanje SRJ.
Crne price su NATO avioni, a gnezdo orlovo je Srbija (i Crna Gora) koje ti avioni "ruse".
Jasno se kaze da su ptice u oblacima.

I nije vrsena nikakva propaganda, narod je jednostavno radila ta emocija.
Niko nema nista protiv Teya Dore, meni samo smeta kradja i mesetarenje.
Polozaj zirija je takav da moze da svom ljubimcu da maks bodova, a glavnom konkurentu da da 0.
A to narod na SMS ne moze, on moze samo da glasa za svog favorita.
U tome lezi glavna prevara. Koju su ikoristile dronfulja pod umjetnickim imenom "Sisaj" i Serifovicka koja je
maksimalno pristrasno glasala, dajuci Zejni dosta bodova (turbo folk), i koja je Romkinja, a protiv koje opet nemam nista protiv i drago mi je da je ucestvovala.
Гнездо орлово је Косово и речи су се римовале на Косово, поново, орлово. Нису могли да напишу црни орао, па су зато црне птице, што је симбол на албанској застави, док је орао односно бели орао симбол на нашој застави.
 

Back
Top