Nestorović doneo konačnu odluku: "Mi snaga naroda"

Da li će ova politička opcija preći cenzus na narednim izborima?


  • Ukupno glasova
    23

Pokret Branimira Nestorovića od danas je „Mi snaga naroda“​

L. Stevanovićdanas 19:30


Kako je naveo Nestorović, prema nekim istraživanjima iz amerike njihova lista u Beogradu danas je na devet odsto. Nestorović je rekao i da će 8 miliona i 100 hiljada biti uplaćeno za listu, a da će Borislav Antonijević biti predsednik beogradskog odbora te stranke.
A zašto nisu istraživanja iz Rusije?
 
Režimske ankete kažu Nestor u Beogradu na 9% a u Novom Sadu na 3%. Zvuči realno. :lol:
Нестор Победник !

1711566056083.png
 
eto, pa ako to nije dokaz kako ga vucic naduvava, ja ne znam sta je
zanoktica 2.0
Не ,,надувава" га Вучић, већ народ који гласа и подржава њега и његову опцију која се једина показала као принципијелна и поштена! Доследна својим ставовима!
 
bolje se ti vrati iz Amerike pre nego što Rusi popizde i upotrebe Posejdon nego što soliš odande pamet nama koji ovde živimo....
nece, mi smo partneri u raskantavanju eu
istraži treću fatimsku tajnu u vezi konflikta Rusije i Ukrajine i potapanja Amerike
znas da ja ne verujem u razne gluposti, pa i tu; bolje gledaj sta je makron naumio kada mi izadjemo iz natoa, taj evropski nato da vas ne dodje glave, vidis da je umislio da je napoleon

Руски политиколог: Макрон умишља да је Наполеон – свети се Русији и преко Србије


osudite nato agresiju ako niste nesoji, vi 'MI snaga naroda'
 
nece mi smo partneri u raskantavanju eu

znas da ja ne verujem u razne gluposti, pa i tu; bolje gledaj sta je makron naumio kada mi izadjemo iz natoa, taj evropski nato da vas ne dodje glave, vidis da je umislio da je napoleon

Руски политиколог: Макрон умишља да је Наполеон – свети се Русији и преко Србије


osudite nato agresiju
Makron blefira...nema Francuska vojsku da ratuje sa Ruisijom..niti to može imati podršku u običnom narodu.....kad istroše Ukrajince ili staje rat ili dolazi do opšteg konflikta u kome poludeli Rusi uništavaju Ameriku i Englesku kao primarni izvor zla....
 
Makron blefira...nema Francuska vojsku da ratuje sa Ruisijom..niti to može imati podršku u običnom narodu.....kad istroše Ukrajince ili staje rat ili dolazi do opšteg konflikta u kome poludeli Rusi uništavaju Ameriku i Englesku kao primarni izvor zla....
ti nisi ozbiljan diskutant, jer ako neke pribalticke ili poljska koju prozivamo naprave gresku u koracima, sta mi ameri imamo sa tim?
oni 'oce da se biju sa rujama, citam pre neki dan, oce redovan vojni rok i ocekuju da ratuju sa rusijom!
ajde kakve to veze ima sa nama amerima? mislim, prodacemo mi njima jos oruzja, pa neka se fajtaju kada su glupi kao ukrajinci - za nas je sve to samo dobar biznis.
na makrona skrecem paznju samo jer je francuska kao neka nuklearna zemlja, ali nema vise uranijuma ni za struju, pa ce morati da ga vadi iz svojih nukl. raketa
englezi su izasli iz eu

osudite nato agresiju
na nas 1999.
 
ti nisi ozbiljan diskutant, jer ako neke pribalticke ili poljska koju prozivamo naprave gresku u koracima, sta mi ameri imamo sa tim?
oni 'oce da se biju sa rujama, citam pre neki dan, oce redovan vojni rok i ocekuju da ratuju sa rusijom!
ajde kakve to veze ima sa nama amerima? mislim, prodacemo mi njima jos oruzja, pa neka se fajtaju kada su glupi kao ukrajinci - za nas je sve to samo dobar biznis.
trenutno Amerika koristi konflikt u Ukrajini za prodaju oružja uplašenima....ali ako neka od tih zemalja uđe u rat sa Rusima Amerika je obavezna da se priključi ili da istupi iz NATO pakta...
 
Осуда НАТО агресије је саставни део политичке идеологије покрета Ми. За разлику од ђиласоваца који за НАТО агресију криве Србе и Србију тј. Милошевића.
onda da vidim to sada na 25 godina, plus sto je ipak zakazana rasprava u UN

jel moguce da vi u MI ne znate za ovu raspravu i ne znate da je 25-ogodisnjica? ili mislite da ste vi kao "snaga" sada najvazniji?
 
Осуда НАТО агресије је саставни део политичке идеологије покрета Ми. За разлику од ђиласоваца који за НАТО агресију криве Србе и Србију тј. Милошевића.
nato agresija je deo političke ideologije...zanimljivo
 

Back
Top