Nestorović doneo konačnu odluku: "Mi snaga naroda"

Da li će ova politička opcija preći cenzus na narednim izborima?


  • Ukupno glasova
    23

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.233

Dr Branimir Nestorović naveo je da osniva novi politički pokret, pošto je napustio političku frakciju "Mi - glas iz naroda".

Foto: ATAImages/Antonio Ahel




"Nema predaje i nema povlačenja! MI smo rešeni da apsolutno ostanemo dosledni našim principima, našim glasačima, kao i svim našim naporima u odbrani Srbije od svakog zla.", navodi se u saopštenju novog pokreta.

Kako prenosi "Alo", pokret će navodno imati sedam osnivača, među kojima su, pored Nestorovića, Aleksandar Pavić, dr Borislav Antonijević, Branko Lukić, Milovan Bajagić, Jelena Pavlović i Bogdana Koljević Grifit.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=02&dd=22&nav_category=11&nav_id=2485830

Deluje mi da opet ima šanse za cenzus ali dosta smanjene. Zavetnica je otpisana dok DJB, Narodna i Dveri slabi. Nije neka konkurencija.
 
Poslednja izmena:
A vi ste?
Pravi Mi!
Sta da vam pravim?
Ne mi smo Pravi Mi!
A postoje i lazni vi?
Da oni su Mi.
Pa ko ste onda vi?
Mi smo Pravi Mi a oni drugi su Mi?
A ko su onda ti drugi?
Mi.
A ko ste onda vi tu!?
Mi smo Pravi Mi?
Jao gospodine sta da vam pravim, recite ko ste pobogu!?
Mi smo Pravi Mi glas iz naroda a oni drugi su Mi glas iz naroda.
Ma kazite mi vase prezime i ime samo!
Nestorovic Branimir Pravi Mi.
A oni drugi su lazni vi tj prestavljaju se ko vi?
Ne oni su Mi...
Pa koliko vas ima?
Samo smo mi Pravi Mi a oni su Mi.
.....
 
Poslednja izmena:
Ми Глас из Народа 2,6 %

Прави Ми 2,7 %

Нема цензуса.
Брини се ти за твоју Србију за насиље или Милоша Француза, нзм ког издајника већ више преферираш, а не о др. Нестору и његовом покрету. ;)
 

Nestorović doneo konačnu odluku: "Pravi Mi"​


Dr Branimir Nestorović naveo je da osniva novi politički pokret, pošto je napustio političku frakciju "Mi - glas iz naroda".



Foto: ATAImages/Antonio Ahel




Kako je naveo u saopštenju, on osniva pokret po imenu "Pravi Mi".

"Nema predaje i nema povlačenja! MI smo rešeni da apsolutno ostanemo dosledni našim principima, našim glasačima, kao i svim našim naporima u odbrani Srbije od svakog zla.", navodi se u saopštenju novog pokreta.

Kako prenosi "Alo", pokret će navodno imati sedam osnivača, među kojima su, pored Nestorovića, Aleksandar Pavić, dr Borislav Antonijević, Branko Lukić, Milovan Bajagić, Jelena Pavlović i Bogdana Koljević Grifit.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=02&dd=22&nav_category=11&nav_id=2485830

Deluje mi da opet ima šanse za cenzus ali dosta smanjene. Zavetnica je otpisana dok DJB, Narodna i Dveri slabi. Nije neka konkurencija.
Kakvo monumentalno razocarenje
 
Kakav šou od opozicije.
По чему ти је шоу што човек жели добро Србији и није корумпиран као сви други на власти и у опозицији? Можда једини изузетак су Двери.
nestorovic sebe prikazuje kao coveka od principa.

ja licno nemam poverenja u takve, izdace te kad ti je najpotrebnije

svaka principijelnost kosta, samo je nestorovicu racun prebrzo stigao, nije on za politiku to je jasno
Више је заслужио поверење него што је Вучић.
 
Ако је све тако како већина овде пише не разумем зашто се уопште бавите Несторовићем ? :whistling:

Зато што је човек гомно и на превару је покупио гласове поштеног народа и као такав мора бити осуђен од друштва.
 

Back
Top