Nestorović doneo konačnu odluku: "Mi snaga naroda"

Da li će ova politička opcija preći cenzus na narednim izborima?


  • Ukupno glasova
    23
primer je Koštunica...koji je bio nacionalna opcija a na njegovo ime vlast je dobio anacionalni DOS....Pravi Mi ne želi da pravi takvu grešku da dovodi na vlast zapadne sluge
Poenta je da niko ne može doći do apsolutne većine tek tako. Obično to ide u okviru koalicione vlasti. Kada je SNS došla na vlast značajno je delila sve sa SPS i onda je Vučić sa par populističkih poteza (Mišković) i pošto je vodio DB doveo naprednjake do apsolutne većine tek 2014. To da neka stranka dodje do takve većine sa mesta opozicije je gotovo nemoguće.
 
pročitaj ponovo kad ne razumeš poređenje... Mi poredim sa Koštunicom, SPN sa DOSom...Mi ne žele da odigraju ulogu koju je odigrao Koštunica u dovođenju lopovsko izdajničke grupe zapadnih marioneta na vlast...
несторовић је исто човјек власти...
ни близу коштуњавом који није био гофно ко остатак дос
 
Poenta je da niko ne može doći do apsolutne većine tek tako. Obično to ide u okviru koalicione vlasti. Kada je SNS došla na vlast značajno je delila sve sa SPS i onda je Vučić sa par populističkih poteza (Mišković) i pošto je vodio DB doveo naprednjake do apsolutne većine tek 2014. To da neka stranka dodje do takve većine sa mesta opozicije je gotovo nemoguće.
oni još nemaju toliki procenat da bi mogli da imaju odlučujuću ulogu u nekoj vlasti...a da budu privezak koji se ništa ne pita jednima ili drugima ne žele
 
oni još nemaju toliki procenat da bi mogli da imaju odlučujuću ulogu u nekoj vlasti...a da budu privezak koji se ništa ne pita jednima ili drugima ne žele
Dritan je u CG imao jedva iznad cenzusa a bio je glavni tamo čak tri godine od promene režima. Nametnuo ekspertsku vladu Krivokapića i posle sam bio premijer. Da nije Albanac bio bi i dalje glavni tamo. U suštini mogli su MGIN da se nametnu kao glavni u Beogradu a posle i na nivou republike kada bi došlo do promena. Koštunica je doveo na vlast DOS koji su vladali do 2004 godine a posle toga on postaje premijer i vlada do 2008. Znači Nestor je mogao nametnuti svog gradonačelnika a posle biti premijer ili predsednik, nametnuti svoje ljude na pozicije. Umesto toga izabrao je da se zadovolji mestima opozicije u parlamentu gde će kao kritikovati obe strane a od Beograda pobeći da odlučuje.
 
Pravi Mi - 2,8%
MGIN - 1%
Jerković - 0,5%

SNS/SPS - 56 odbornika

I to je čitava poenta njihovog razdora.
meni je super što su se rastavili...nije morao rijaliti oko toga ali možda to nije tako loše s obzirom da su sad svi čuli za njih posle takve besplatne reklame u prozapadnim i režimskim medijima.... bolje će biti NEstoroviću i PAviću bez ovih što bi da budu nesmenjivi faraoni koji doveka despotski odlučuju sa vrha o svemu ....jasno je da u taj loš koncept ne bi ušli drugi pametni i istaknuti ljudi...ovako Pravi Mi ima šanse da pokupi mnoge kvalitetne ljude...
 
Ako vas zanima razlog svađe unutar pokreta Mi
Za 13 poslanika iz bužeta za potrebe redovnog finansiranja ovaj pokret dobija 6000 evra po poslaniku.
Mesečno 78000€, Godišnje 936000€ i za 4 godine3 744 000€ + 500000 € za troškove kampanje.
Dovoljno za raspad!

Branko, sve te pare idu samo jednoj osobi. Sve idu Nestoroviću lično u džep.

Kako to može biti razlog za raspad; zar nije to razlog za jedinstvo?

Evo, Nestor je rekao da ovima iz Pokreta ni neće ni evra dati po njihovim poslanicima.
 
Branko, sve te pare idu samo jednoj osobi. Sve idu Nestoroviću lično u džep.

Kako to može biti razlog za raspad; zar nije to razlog za jedinstvo?

Evo, Nestor je rekao da ovima iz Pokreta ni neće ni evra dati po njihovim poslanicima.
e, pa nemojte vise da glasate za zmaja, koji samo drpa, mora da plati svoje vanzemaljce, troskovi
 
Na Forumu Krstarice se ne skida ova reklama.

Screenshot_2024-03-03-11-25-13-388_com.android.chrome-edit.jpg


Možda sudbina nešto govori preko ovih AI generisanih reklama.
 
Pa on je i izmisljen od strane Sluzbe da okupi i kontrolise sve sizofrenicare na jednom mestu.

To im je po sistemu sigurnije, svi glasaci sizofrenicari da se okupe oko jedne grupe, umesto svaki sizofrenicar na svoju stranu. Ne mogu da ih pohvataju tako kada su rastrkani. :D
Ma jok bre, ti si izmislio svoju priču da pokriješ svoje šuplje teorije! Ko da te shvati ozbiljno kad samo lupetaš gluposti kao da si ispao iz stripa! Ajde bre, batali teorije zavere i vrati se u realnost, da ne budeš smešan pred svima!
 

Back
Top