Nestorović napustio pokret "Mi - glas iz naroda" - tražio da bude predsednik, ali nije dobio podršku


И шта ћемо сад, Станојевић код Информера, шта каже @kapetanmark на ово?
код свињформера ?

не идем на сајт или тв свињформера

то је за мимо свјет и за стоку ситног зуба

за медиокритете и идиоте

ајде видим да је драган станојевић изјавио да он НИЈЕ ОВЛАШЋЕНО ЛИЦЕ НА РАЧУНУ и ако у апр стоји да је он заступник

али у том истом апр стоји и статут удружења! (онај који си избегавао да отвориш јер немаш тобож времена)

па отворио сам га ја а знаш шта стоји у СТАТУТУ УДРУЖЕЊА КОЈИ СЕ ЕТО ИСТО НАЛАЗИ У ТОМ АПР ?

стоји то да је финансијски налогодавац рачуна удружења ГОСПОДИН НЕСТОРОВИЋ! и то као вршилац

ахахахахахахахахаха

а као потписник статута удружења је стављен
председавајучи оснивачке скупштине удружења
Несторовић
 
Nestor je mnogo popularniji od njih pa može da bira medije. Ovi ostali moraju grabiti svuda za celzijus.
То је сасвим тачно. ;)

Иначе, слушам Станојевића на Информеру, човек булазни како Азов спрема ликвидације по Србији, итд. Шта све неће да измисле да скрену пажњу на себе, пошто су без доктора пукли ко звечке.
 
код свињформера ?

не идем на сајт или тв свињформера

то је за мимо свјет и за стоку ситног зуба

за медиокритете и идиоте

ајде видим да је драган станојевић изјавио да он НИЈЕ ОВЛАШЋЕНО ЛИЦЕ НА РАЧУНУ и ако у апр стоји да је он заступник

али у том истом апр стоји и статут удружења! (онај који си избегавао да отвориш јер немаш тобож времена)

па отворио сам га ја а знаш шта стоји у СТАТУТУ УДРУЖЕЊА КОЈИ СЕ ЕТО ИСТО НАЛАЗИ У ТОМ АПР ?

стоји то да је финансијски налогодавац рачуна удружења ГОСПОДИН НЕСТОРОВИЋ! и то као вршилац

ахахахахахахахахаха

а као потписник статута удружења је стављен
председавајучи оснивачке скупштине удружења
Несторовић
Ако мислиш да си ,,виша раса" у односу на свој народ који гледа информер, онда нагињеш полако једној врсти елитизма који касније лако може да постане аутошовинизам. ;)
 
Сад ми је све јасно, што би реко Друг Ђура Чворовић. Чим ови из Нове СС пљују Нестора, па још и Додика и позивају се на неког Јањића, а тај и гостује код њих, још је више јасно да је Нестор права опција.

Lepo rece Nestor "Ciganija"
:hahaha:
 
Slazem se, nije bas pohvalno. Nestoroviceva proslost je takodjer veoma slicna i upitna. Ljudi sazrevaju kroz godine i iskustvo. Nestorovic je zasigurno vucicijev poslusnik. Za ovog drugoga cemo jos vidjeti.
1708703836835.png


:per:
 
Slazem se, nije bas pohvalno. Nestoroviceva proslost je takodjer veoma slicna i upitna. Ljudi sazrevaju kroz godine i iskustvo. Nestorovic je zasigurno vucicijev poslusnik. Za ovog drugoga cemo jos vidjeti.
Svi su njegovi poslusnici samo je pitanje do kojeg stepena i da li se neko otrgao kontroli pa je do ovoga doslo, a moje misljenje je da jeste.
 
Sa ovakvim sistemom nema.
Слушај, брале, једно моје размишљање. Систем се најбоље мења изнутра. Дакле, постепено, укључују се најбољи људи у сам систем и онда га изнутра мењају. И тако постепено, док он се у потпуности не промени.
Револуције су и мени можда драже, али не пале, а и народ се истрошио, лагали га ови, лагали га они, итд.

Најбоље је да сви ураде ко Милица, веруј ми, што више патриота у оквиру системаџ то боље јер ће они својим знањем, интелигенцијом и утицајем мењати тихо тај систем изнутра.

Тако се и Охрана, руска царска почиција, увукла у редове бољшевика, подметнула им Стаљина и он поново обновио Руску Империју, додуше под Српом и Чекићем, али суштински је то било то. ;)
 
I suštini, Nestor se loži na autoritarne ličnosti kao što su Milo Đukanović, Vučić ili Dodik. On bi u principu neke pojedine stvari radio drugačije, spoljno politički bi imao čvršći i rusofili stav, ali suština je, kako je on sam i otvoreno govorio, u podršci čvrstoj ruci. To se vidi i po megalomanskim procenama; svojevremeno je tvrdio da bi imao 20-30 pošto da izađe na izbore sa svojim Redom zmajeva.

Nestorović bi da je značajno mlađi verovatno bio uspešniji Vučić od Vučića, a svakako bi bilo značajno zabavnije stalno njega gledati na TV, ali njegov su ključni problem godine. Da ima oko 30 godina, pa i hajde, ali on nije mlad čovek i nema potencijala da nešto ozbiljnije promeni na političkoj sceni on lično.

Tako da je ovo sve neminovno. U neku ruku, Nestor prvenstveno želi da bude novi kalif umesto kalifa, alios toga nema vajde. Zato je i otišao u onu posetu Dodiku, kao svojevrsni uzaludni vapaj samo promocije.
 
Слушај, брале, једно моје размишљање. Систем се најбоље мења изнутра. Дакле, постепено, укључују се најбољи људи у сам систем и онда га изнутра мењају. И тако постепено, док он се у потпуности не промени.
Револуције су и мени можда драже, али не пале, а и народ се истрошио, лагали га ови, лагали га они, итд.

Најбоље је да сви ураде ко Милица, веруј ми, што више патриота у оквиру системаџ то боље јер ће они својим знањем, интелигенцијом и утицајем мењати тихо тај систем изнутра.

Тако се и Охрана, руска царска почиција, увукла у редове бољшевика, подметнула им Стаљина и он поново обновио Руску Империју, додуше под Српом и Чекићем, али суштински је то било то. ;)

To su iluzije zato što pre svega sistem mora da tako nešto makar i hipotetički omogućava, a ovaj to nema.

Hoćeš li da se opkladimo evo baš sad ovde ti i ja da ama baš ništa neće biti od Milice? :)
 
Poslednja izmena:
Слушај, брале, једно моје размишљање. Систем се најбоље мења изнутра. Дакле, постепено, укључују се најбољи људи у сам систем и онда га изнутра мењају. И тако постепено, док он се у потпуности не промени.
Револуције су и мени можда драже, али не пале, а и народ се истрошио, лагали га ови, лагали га они, итд.

Најбоље је да сви ураде ко Милица, веруј ми, што више патриота у оквиру системаџ то боље јер ће они својим знањем, интелигенцијом и утицајем мењати тихо тај систем изнутра.

Тако се и Охрана, руска царска почиција, увукла у редове бољшевика, подметнула им Стаљина и он поново обновио Руску Империју, додуше под Српом и Чекићем, али суштински је то било то. ;)
Samo da pozure da se ta promena iznutra ne razvuce bas :think:
 

Back
Top