Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e a ja debil,juce kada je bilo punih 11 meseci,povukla dva dima :neutral:
ne da bi propusila il sta vec nego zato sto sam debil i sto ne razmisljam nego pustam bes da me zaebe...nemam pojma sta glumim stvarno,kreten,kao sva besna,ovo ono,trese se,i kao u inat pali pljugu

posle sam se taaako smorila,malo je falilo da zaplacem
ko da sam ne znam sta uradila,mnogo mi je krivo...ae da mi se bar pusilo,nego glumim ludilo bzvz
retard
 
e a ja debil,juce kada je bilo punih 11 meseci,povukla dva dima :neutral:
ne da bi propusila il sta vec nego zato sto sam debil i sto ne razmisljam nego pustam bes da me zaebe...nemam pojma sta glumim stvarno,kreten,kao sva besna,ovo ono,trese se,i kao u inat pali pljugu

posle sam se taaako smorila,malo je falilo da zaplacem
ko da sam ne znam sta uradila,mnogo mi je krivo...ae da mi se bar pusilo,nego glumim ludilo bzvz
retard

Dobro, bilo je tako, ta dva dima, i sad lepo kazes
KRAJ
THE END
GOTOVO

Posle 11 meseci bilo bi zaista smesno da te ta dva dima izbace iz koloseka.
 
Srecna svima Nova godina i sve najbolje vam zelim :zjelka2: :vatromet:


E srechna vam nova godinica! :vatromet: Zzelim vam svima da ostanete nepushachi, puno zdravlja i istrajnosti!

Ja sam proslavila svoju godishnjicu nepushachkog stazza tachno za novu godinu i dobila sam i vatromet i sve! :D

Srecna ti i i godisnjica Pipi...Jeeeee :zskace:

kako je to lepo kad ti je godisnjica bas na ovakav praznik. Slavlje u kompletu :D
 
e a ja debil,juce kada je bilo punih 11 meseci,povukla dva dima :neutral:
ne da bi propusila il sta vec nego zato sto sam debil i sto ne razmisljam nego pustam bes da me zaebe...nemam pojma sta glumim stvarno,kreten,kao sva besna,ovo ono,trese se,i kao u inat pali pljugu

posle sam se taaako smorila,malo je falilo da zaplacem
ko da sam ne znam sta uradila,mnogo mi je krivo...ae da mi se bar pusilo,nego glumim ludilo bzvz
retard
Svaka cast na iskrenosti i sto si priznala, a sad lepo nastavi da i dalje budes nepusac!

Svi smo padali, ali bi sada zaista bilo bez veze da pokvaris svoj veliki uspeh.
Uostalom sve i sama znas!:)
Drzi se!:zag:
SVI VERUJEMO U TEBE!!!:heart:
 
e a ja debil,juce kada je bilo punih 11 meseci,povukla dva dima :neutral:
ne da bi propusila il sta vec nego zato sto sam debil i sto ne razmisljam nego pustam bes da me zaebe...nemam pojma sta glumim stvarno,kreten,kao sva besna,ovo ono,trese se,i kao u inat pali pljugu

posle sam se taaako smorila,malo je falilo da zaplacem
ko da sam ne znam sta uradila,mnogo mi je krivo...ae da mi se bar pusilo,nego glumim ludilo bzvz
retard

To je stvarno bez veze.
Ne razumem ljude koji ostave pusenje i posle nekog izvesnog vremena (u ovom slucaju 11 meseci) povuku jedan, dva ili vec koliko dima?!
To bi bilo kako kad bi izleceni narkoman, zavisnik od kokaina, posle nekog vremena usmrknuo neku manju kolicinu kokaina, a da nema potrebu za tim. Kad se oslobodis nekog poroka, ne cackaj vise. Za bivseg pusaca pusenje treba da ne postoji. Isto vazi i za bivse alkoholicare, narkomane, kockare itd.
Jednostavno pusenje za tebe vise ne treba da postoji. I treba da ti bude krivo sto si to uradila, jer zaista nije trebalo.
 
Dobro si rekla. TRIP!!!! To je samo trip a autosugestija je cudo. NE TREBA TI CIGARA DA BI UZIVALA!!!!!!!

Pusaci ne razmisljaju tako. Njima je cigareta potrebna da bi uzivali, jer ni ne umeju da uzivaju bez cigareta. Apstinenciju cesto dozivljavaju kao izvestan oblik samokaznjavanja, jer oko sebe ne vide nepusace koji uzivaju bez cigareta, vec vide pusace koji uzivaju sa cigaretama.
 
Svracao sam ranie na ovaj forum, ali proslo je prilicno dosta vremena. Vdim da su trenutn aktuelni neki drugi forumasi, u odnose na one koji su bili kada sam poslednji put bio na ovoj temi.
Inace, imam 34 godine, nikada u zivotu nisam pusio i od uvek sam bio veliki protivnik pusenja, tj. antipusac. Podrzavam svakog ko je ostavio pusenje, ko planira da ga ostavi, pa cak i one koji pokusaju pa ne uspeju. Ti koji bar pokusaju su daleko bolji od onih koji ne nameravaju ni da pokusaju, jer navodno unapred znaju da nece upseti, pa se plase da ne ispadnu neuspesni.
Ne volim onu kategoriju pusaca koja negira stetnost pusenja i koji koriste mehanizme odbrane tipa: E bas hocu da pusim. To je moj izbor. To mi je zadovoljstvo. Zar i toga da se odreknem? Nije to bas toliko stetno koliko pricaju da jeste. Mnogi puse, pa im nista ne fali. Jednom se zivi. Postoje i stetniie stvari od pusenja. Umiru i pusaci i nepusaci. I doktori puse. Moj deda je pusio od svoje 15. godine, pa je ziveo 85 godina. Toliko mnogo ljudi pusi, pa zasto ne bih i ja? Skoro svi iz mog drustva puse. itd.
 
Ne razumem ljude koji ostave pusenje i posle nekog izvesnog vremena (u ovom slucaju 11 meseci) povuku jedan, dva ili vec koliko dima?!

Razumem te. Nepushachima, odnosno ljudima koji nikada nisu bili u kandzama nikotina ili neke druge droge je jako teshko da shvate i razumeju mehanizam koji pushache i bivshe pushache navodi da chine tako samodestruktivnu stvar. Potrebno je samo da razumesh da je to mehanizam "izvrnute charape" tj. sve je kontra i ta logika nema veze sa logikom nepushacha. Kada se neko ko se bori da izadje iz tog kruga saplete o jedan od milion psiholoshkih trikova koje igra nikotin i duvanska industrija, nikad ne treba kritikovati, vech samo pruzziti ruku da ustane i nastavi dalje kao nepushach. Ovo je jako vazzno znati, da ne bi najbolje namere poplochale put u pakao. ♥

Drugari, hvala vam za chestitke, imala sam super zzurku za godishnjicu, plus savrshenu zashtitu od iskushenja koju nose takva slavlja kada svi mashu cigaretama i nude ih. Mogu samo da preporuchim biranje ovakvih datuma!. :D
 
Drage Lamar,Pipi, srecna godisnjica i SRECNA NOVA GODINA I BOZICNI PRAZNICI! Zaista veliki uspesi i mislim da bi vi trebale da nam budete uzor. A Tsuymish, nemoj da te to obeshrabri, ali nemoj sada ni da pomislis, ah, pa nije bilo strasno, necu biti ponovo zavisnik mogu tako ponekad po koji dim. Pricam ti to iz licnog iskustva gde sam se za samo 3 neelje vracala na staro, odnosno na dnevnu "dozu"!
Jos jednom svima sve najbolje za praznike i idemo dalje!
 
Svracao sam ranie na ovaj forum, ali proslo je prilicno dosta vremena. Vdim da su trenutn aktuelni neki drugi forumasi, u odnose na one koji su bili kada sam poslednji put bio na ovoj temi.
Inace, imam 34 godine, nikada u zivotu nisam pusio i od uvek sam bio veliki protivnik pusenja, tj. antipusac. Podrzavam svakog ko je ostavio pusenje, ko planira da ga ostavi, pa cak i one koji pokusaju pa ne uspeju. Ti koji bar pokusaju su daleko bolji od onih koji ne nameravaju ni da pokusaju, jer navodno unapred znaju da nece upseti, pa se plase da ne ispadnu neuspesni.
Ne volim onu kategoriju pusaca koja negira stetnost pusenja i koji koriste mehanizme odbrane tipa: E bas hocu da pusim. To je moj izbor. To mi je zadovoljstvo. Zar i toga da se odreknem? Nije to bas toliko stetno koliko pricaju da jeste. Mnogi puse, pa im nista ne fali. Jednom se zivi. Postoje i stetniie stvari od pusenja. Umiru i pusaci i nepusaci. I doktori puse. Moj deda je pusio od svoje 15. godine, pa je ziveo 85 godina. Toliko mnogo ljudi pusi, pa zasto ne bih i ja? Skoro svi iz mog drustva puse. itd.

pa dugo te nije bilo da pametujes
mnoooooooooooogo smaras
 
pa dugo te nije bilo da pametujes
mnoooooooooooogo smaras

Ha ha ha ha, sanja slatko si me nasmejala. Ali sada sam pocela da se prisecam kada sam prekidala sa cigaretama da sam citala forum od pocetka i da nisi jedina koja imas ovakvo misljenje! Bilo je jos strasnijih komentara. U svakom slucaju srecna ti Nova i drago mi je da si nepusac!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top