Nepusacki kutak II :Ostavite pušenje sa nama!

Ma ne znam, to sto globalisti forsiraju anti pusenje me najvise tera u inat da pusim, i ti natpisi na kutijama 'pusenje ubija' i slicno,
prave nas budalama, a prvo nas navukli u filmovima i to.
E ne znam sto se trudite, gde god stignete, da ubacite rec globalisti, kabalisti, kenoni, druidi, i ostale figure, duboke i plitke drzave i slicno. Nismo svi u tom filmu...eno teorije zavere i razni forumi pa to tamo. Ovde bas nema potrebe.
 
E ne znam sto se trudite, gde god stignete, da ubacite rec globalisti, kabalisti, kenoni, druidi, i ostale figure, duboke i plitke drzave i slicno. Nismo svi u tom filmu...eno teorije zavere i razni forumi pa to tamo. Ovde bas nema potrebe.
Ima potrebe jer do juce je smelo svugde da se pusi, a danas moras napolje... i forsiraju da ostavis... u avionima jos stoje piksle i u automobilima..
Anti pusacki trend je poceo 90ih, i pritisli su sve drzave, pa otud vladare svetom zovem globalisti. Teorija zavere nije nego stvarnost.
 
Ja uopste ne kasljem od kako sam prevalio 30 godina pusenja u proseku 2 kutije dnevno.
Jedino kad promenim cigare kasljem dok se ne naviknem.
Jedno vreme sam presao ne elektronske i od njih sam kasljao, dok mi teca iz Engleske nije rekao
da je to mnogo veci otrov od ovih smrdljivih.
Ne znam ne vidim razlog da ostavim osim sto 600 din dnevno ide u dim...
Ja sam rekao jedan dan bojkot američke robe i prestao koka kolu da pijem.
 
Ostavio.Kao od šale.Ali međutim..heheheheh..
16765914634308526990043977125868.jpg
 
Jao užas blagi valjda ne izaziva rakčinu ko žvakanje duvana nekada? Ja sam strastven pušač ali sama misao stavljanja papirne kesice u usta me nagoni da povratim.
Ovo je čist nikotin.
Ne duvan.
Kesica u kojoj se nalazi nekakva vrsta vate natopljene u nikotin.
Stavlja se između desni i gornje usne.
Rak ne izaziva nikotin nego katran i ostale stvari.
Nema kašlja nema zadaha nema gubitka kondicije,vraća ti se čulo mirisa.
Kutija traje dva dana.Meni.
Bio sam pušač preko 30 godina.
Probao sam i jednostavno tog trenutka prestao da pušim.Trenutno.U roku od 15 minuta.
Prvih par puta kada se stavi na nevine desni peče kao vatra posle se desni naviknu.Nemam apsolutno nikakvu potrebu za cigaretama.Ovde u Hr košta kutija 4€ a u Srbiji toga nema ili kolju pa traže 900 dinara.
Ima razne jačine.Ova je skoro pa najjača.Jača od nje je ista ovakva samo sa crvenim tačkama.
U Slo košta 5€.
To je ono što znam.
Ima i nekih drugih marki tipa Fox i šta ti ja znam ali ja koristim ove.
 
Ja motam ali se razmišljam da pređem na električnu jer je u hr duvan skup ko otrov 😡
Brate jbt nemoj da zezaš.Gde živiš?
U ZG je na pijaci na Kvatriću bilo 200kn pola kile.Dobro.Pre zemljotresa je bilo.Neka je sada možda 300kn protiv vrednost u evrima.Mislim nisam kupovao odavno jer trošim ove nikotinske snuseve.
Gde živiš?
Idi na pijacu i pitaj ko prodaje duhan.Nije valjda da uzimaš ona sranja na Tisku.Pa ko će to da plaća.. :(
Idi bre na tržnicu.Pijacu.
Znači ne verujem.
Imaš brate onaj hercegovački duhan.Svetli mislim žuti i tamni,tamno braon.Uzmi probaj oba vidi šta ti odgovara.
A jbt. :/
 

Back
Top