Nepusacki kutak II :Ostavite pušenje sa nama!

Da li je neko pokušao da ostavi elekronske cigarete? Konkretno nikotinske soli.
Bio sam strastven pušač i zadnje 3 godine koristim samo elektronsku, ako ostanem bez tečnosti ili baterije zapalim po neku običnu ali baš retko, izbegavam jer mi se sad baš gade.
Probao sam da prekinem dva puta ali bezuspešno, nuspojave su katastrofa, neizmerna glad koja se ne može zasititi, pomućen um i nesanica. Sve u ogromnoj meri, katastrofa.
Ostavljao sam obične cigarete ali posledice nisu bile ni blizu ovome.
Imam osećaj da mi je organizam prepun nikotina i da ne mogu postepeno da se čistim, moram naglo ali nikako da preguram ona tri dana dok sav nikotin ne izađe iz krvotoka i receptori u mozgu počnu da izumiru.
 
Da li je neko pokušao da ostavi elekronske cigarete? Konkretno nikotinske soli.
Bio sam strastven pušač i zadnje 3 godine koristim samo elektronsku, ako ostanem bez tečnosti ili baterije zapalim po neku običnu ali baš retko, izbegavam jer mi se sad baš gade.
Probao sam da prekinem dva puta ali bezuspešno, nuspojave su katastrofa, neizmerna glad koja se ne može zasititi, pomućen um i nesanica. Sve u ogromnoj meri, katastrofa.
Ostavljao sam obične cigarete ali posledice nisu bile ni blizu ovome.
Imam osećaj da mi je organizam prepun nikotina i da ne mogu postepeno da se čistim, moram naglo ali nikako da preguram ona tri dana dok sav nikotin ne izađe iz krvotoka i receptori u mozgu počnu da izumiru.
Не желиш довољно јако. Мозак тражи оно што је добијао па због тога је повећан апетит,али то се убрзо враћа у нормалу. Нагло остављање цигарета је као кад скочиш у ледену воду. Очекујете пад имунитета, а све је у глави.
 
Bude bas ruzno, taj osecaj ujutru kaslja i krkljanje. Dugogodisnji strastveni pusaci se ozbiljno ujutru iskaslju i teraju dalje.
Pretpostavljam da kad se lezi i spava, to se nekako slegne a budjenjem se promeni ritam disanja pa dodje do kaslja.
Ja uopste ne kasljem od kako sam prevalio 30 godina pusenja u proseku 2 kutije dnevno.
Jedino kad promenim cigare kasljem dok se ne naviknem.
Jedno vreme sam presao ne elektronske i od njih sam kasljao, dok mi teca iz Engleske nije rekao
da je to mnogo veci otrov od ovih smrdljivih.
Ne znam ne vidim razlog da ostavim osim sto 600 din dnevno ide u dim...
 
Eh kad nije tetka iz Kanade onda nista :))
Ma to sto ne kasljes je super, mada mozda da kasljes od svih bi te to nateralo da ostavis a ne da menjas proizvodjaca i tazis "odgovarajuce"
Ma ne znam, to sto globalisti forsiraju anti pusenje me najvise tera u inat da pusim, i ti natpisi na kutijama 'pusenje ubija' i slicno,
prave nas budalama, a prvo nas navukli u filmovima i to.
 

Back
Top