Nema ništa,pre braka!

u pravu je..:ok: i ja sam citao u blicu slicno istrazivanje..ebi ga..htele ste da se skolujete i da budete carrier women..i sada placajte ceh..molim lepo.:rtfm:

mnogi muskarci iz srbije zene albanke..citao sam i gledao na teveju neku ekisuju,ne zvocaju mLogo i nije im nista tesko da radidu..:kafa:

E moj bratac da ti znaš kako Albanci drže njihove žene, ko malo vode na dlanu, te bre ništa živo ne rade....ali ne bi se menjala s njima nikad...hebeš zlatni kavez.
 
Jedan moj drugar bio u šemi sa nekom ribom... ono obostrane sipmatije i tako to.... i tako došla riba kod njega na gajbu i sve oko njega da imaju sex, al' ne da se on;)....i kad je video da je vrag odneo šalu, on će njoj ni 5 ni 6 nego ‚‚Ej izvini ali ništa pre braka!‚‚...ova riba :eek:...pokupi se jadna i ode... vidi da tu leba nema:lol:... msm da sam juče umrla ne bi čula da je tip reko ribi tako nešto a ima 20 i malo veći kusur godina.

E ajd mi recite jer postoji još koji takav slučaj, znam da ima za ribe ali to se u ovom slučaju ne računa?:lol:


...hebo te nisam ni svesna kakve sve likove znam:rotf:



heh...decko u dusi moron...ko zna...mozda mu je mali...pa se plasi da ga devojka ne ostavi...a kad udju u brak konta onda je njegova za citav zivot bez obzira na malog tehnicara....:zcepanje:
 
Jedan moj drugar bio u šemi sa nekom ribom... ono obostrane sipmatije i tako to.... i tako došla riba kod njega na gajbu i sve oko njega da imaju sex, al' ne da se on;)....i kad je video da je vrag odneo šalu, on će njoj ni 5 ni 6 nego ‚‚Ej izvini ali ništa pre braka!‚‚...ova riba :eek:...pokupi se jadna i ode... vidi da tu leba nema:lol:... msm da sam juče umrla ne bi čula da je tip reko ribi tako nešto a ima 20 i malo veći kusur godina.

E ajd mi recite jer postoji još koji takav slučaj, znam da ima za ribe ali to se u ovom slučaju ne računa?:lol:


...hebo te nisam ni svesna kakve sve likove znam:rotf:

Sex pre braka je obavezan.Sta ako se vencaju i tek onda shvate da im sex nije onakav kakvim su ga zamisljali.Cccc...mora pre braka,vise puta da budu sigurni.

Ovaj lik je retard :kafa:
 
Ides i ti sa mnom Dacice :zaljubljena:
Trebala je da postavi temu na natprirodnim pojavama :kafa:
Uciteljice pustite decka. Sto bi gubio nevinost kad mu vreme nije. Neka trenira malo ruku a vi ako vam se ne dopada pravac seksi sop.
Jel' vidiš šta si napravila? :dash: :rtfm: :evil: Znao sam. :sad2: Hteo, ne hteo moraću s tobom, inače će i mene na lomaču. :roll:

Naravno da ću s tobom. :zag: :D
Tema bi mogla da zaživi i na Kultnim... :D
 
Jedan moj drugar bio u šemi sa nekom ribom... ono obostrane sipmatije i tako to.... i tako došla riba kod njega na gajbu i sve oko njega da imaju sex, al' ne da se on;)....i kad je video da je vrag odneo šalu, on će njoj ni 5 ni 6 nego ‚‚Ej izvini ali ništa pre braka!‚‚...ova riba :eek:...pokupi se jadna i ode... vidi da tu leba nema:lol:... msm da sam juče umrla ne bi čula da je tip reko ribi tako nešto a ima 20 i malo veći kusur godina.

E ajd mi recite jer postoji još koji takav slučaj, znam da ima za ribe ali to se u ovom slučaju ne računa?:lol:


...hebo te nisam ni svesna kakve sve likove znam:rotf:

Mozda je moralan...:D
 
Jedan moj drugar bio u šemi sa nekom ribom... ono obostrane sipmatije i tako to.... i tako došla riba kod njega na gajbu i sve oko njega da imaju sex, al' ne da se on;)....i kad je video da je vrag odneo šalu, on će njoj ni 5 ni 6 nego ‚‚Ej izvini ali ništa pre braka!‚‚...ova riba :eek:...pokupi se jadna i ode... vidi da tu leba nema:lol:... msm da sam juče umrla ne bi čula da je tip reko ribi tako nešto a ima 20 i malo veći kusur godina.

E ajd mi recite jer postoji još koji takav slučaj, znam da ima za ribe ali to se u ovom slučaju ne računa?:lol:


...hebo te nisam ni svesna kakve sve likove znam:rotf:

ma nije teo da ti da jer se nije lozio pa morao na brzinu da smisli prichu
 
Slazem se sa Lunom,ako nemate seks pre braka to je isto kao da ste kupili kola a niste ih prethodno provozali! :lol:

Neće;)..... to je čak i poželjno.;)

Ne zezam se, ni sama ne mogu da verujem.:confused:
Kad ste vas dve stigle toliko da zastranite, a bile ste primeri čednosti svima nama... :sad2::sad2::sad2:
Jos uvek sam fina,ako pokazem pravo lice odosmo ti i ja u dzidzuke :zper:

ti si moj drug Dacica :zag::heart:
Zvoca je kriva :besna:
:eek: Ne pokazuj.
Verujem i ja... svi ti verujemo... :sad2:

Nije kriva Zvoca, nego taj iz priče što, da izvineš, neće da J. :roll:
 

Back
Top