Nema ništa,pre braka!

Ja znam one koji mastrubiraju u pedesetdrugoj godini života.....devojku/ženu nikada u životu nisu videli (mislim nisu imali seksualne odnose nikada)......zagoreli ljudi ko vojnički kazan....a ti se čudiš tom zelembaću od 20 godina....... :worth::worth::worth:

Jeste,i ti su ciljna populacija J.Karleuse - zagoreli,neprobirljivi i ona ih taman podseca na ovcu Jablanku koju su kao mali setali pasnjacima i proplancima podno Durmitora,Romanije i ostalih wolfuck diljem bivse SFRJ
 
Jedan moj drugar bio u šemi sa nekom ribom... ono obostrane sipmatije i tako to.... i tako došla riba kod njega na gajbu i sve oko njega da imaju sex, al' ne da se on;)....i kad je video da je vrag odneo šalu, on će njoj ni 5 ni 6 nego ‚‚Ej izvini ali ništa pre braka!‚‚...ova riba :eek:...pokupi se jadna i ode... vidi da tu leba nema:lol:... msm da sam juče umrla ne bi čula da je tip reko ribi tako nešto a ima 20 i malo veći kusur godina.

E ajd mi recite jer postoji još koji takav slučaj, znam da ima za ribe ali to se u ovom slučaju ne računa?:lol:


...hebo te nisam ni svesna kakve sve likove znam:rotf:
Ћути ни ја нисам бољи...:mrgreen:
 
Jedan moj drugar bio u šemi sa nekom ribom... ono obostrane sipmatije i tako to.... i tako došla riba kod njega na gajbu i sve oko njega da imaju sex, al' ne da se on;)....i kad je video da je vrag odneo šalu, on će njoj ni 5 ni 6 nego ‚‚Ej izvini ali ništa pre braka!‚‚...ova riba :eek:...pokupi se jadna i ode... vidi da tu leba nema:lol:... msm da sam juče umrla ne bi čula da je tip reko ribi tako nešto a ima 20 i malo veći kusur godina.

E ajd mi recite jer postoji još koji takav slučaj, znam da ima za ribe ali to se u ovom slučaju ne računa?:lol:


...hebo te nisam ni svesna kakve sve likove znam:rotf:

bio sam u tom fazonu dok nisam krenuo prvi put
 

Back
Top