Nema ništa,pre braka!

Jedan moj drugar bio u šemi sa nekom ribom... ono obostrane sipmatije i tako to.... i tako došla riba kod njega na gajbu i sve oko njega da imaju sex, al' ne da se on;)....i kad je video da je vrag odneo šalu, on će njoj ni 5 ni 6 nego ‚‚Ej izvini ali ništa pre braka!‚‚...ova riba :eek:...pokupi se jadna i ode... vidi da tu leba nema:lol:... msm da sam juče umrla ne bi čula da je tip reko ribi tako nešto a ima 20 i malo veći kusur godina.

E ajd mi recite jer postoji još koji takav slučaj, znam da ima za ribe ali to se u ovom slučaju ne računa?:lol:


...hebo te nisam ni svesna kakve sve likove znam:rotf:

sta je tu cudno?:think: :dontunderstand: missim ja znam par likova koji su moje godiste,a da su u istom fazonu....:rumenko: ;)
imaju neke arhaicne roditelje..:(
 
...jes...pa posle da bude - silovanjeeeee...
:zcepanje: :super: Ili bi drečao kao da ga deru ili bi se blažen pogubio od sreće...
Ej pazi kad ne mogu da prestanem da se smejem....:zcepanje::rotf::zcepanje:...koji bedak...zavlači je do svršenog čina i onda ona da mu pronalazi pute...:rotf:
:rumenko: Zatekla ga nespremnog.
Ozbiljan dečko, za primer, razmišlja odmah o braku. Takvi su danas retkost. :rumenko:

Pisalo je danas u novinama da muškarci sve češće prepuštaju prvi korak ženama, neki veliki procenat, da ne poveruješ koliki, a ovaj je pravi primer za to.
 
:zcepanje: :super: Ili bi drečao kao da ga deru ili bi se blažen pogubio od sreće...

:rumenko: Zatekla ga nespremnog.
Ozbiljan dečko, za primer, razmišlja odmah o braku. Takvi su danas retkost. :rumenko:

Pisalo je danas u novinama da muškarci sve češće prepuštaju prvi korak ženama, neki veliki procenat, da ne poveruješ koliki, a ovaj je pravi primer za to.

E jadna nam majka kad smo i to dočekale Pogledajte prilog 75710
 
:zcepanje: :super: Ili bi drečao kao da ga deru ili bi se blažen pogubio od sreće...

:rumenko: Zatekla ga nespremnog.
Ozbiljan dečko, za primer, razmišlja odmah o braku. Takvi su danas retkost. :rumenko:

Pisalo je danas u novinama da muškarci sve češće prepuštaju prvi korak ženama, neki veliki procenat, da ne poveruješ koliki, a ovaj je pravi primer za to.

Poput njega smo svi nevini :lol:

:lol: :rotf: nemoj upisacu se od smeha..:sad2:
 
E ybm mu patka, evo, iz današnjih novina, "Alo" je u pitanju, na strani 20 kaže ovako: "Sedamdeset i osam odsto muškaraca očekuje od dama da naprave prvi korak, pokazalo je najnovije istraživanje. Razlozi za ovakva očekivanja muškaraca leže u strahu od odbijanja i nedovoljnog samopouzdanja." Čak su pogrešno i napisali, trebalo je " u... nedovoljnom samopouzdanju"...
 
E ybm mu patka, evo, iz današnjih novina, "Alo" je u pitanju, na strani 20 kaže ovako: "Sedamdeset i osam odsto muškaraca očekuje od dama da naprave prvi korak, pokazalo je najnovije istraživanje. Razlozi za ovakva očekivanja muškaraca leže u strahu od odbijanja i nedovoljnog samopouzdanja." Čak su pogrešno i napisali, trebalo je " u... nedovoljnom samopouzdanju"...

Odakle si ti naš'o da se informišeš Pogledajte prilog 75711...baci to iz ruku! :lol:
 
E ybm mu patka, evo, iz današnjih novina, "Alo" je u pitanju, na strani 20 kaže ovako: "Sedamdeset i osam odsto muškaraca očekuje od dama da naprave prvi korak, pokazalo je najnovije istraživanje. Razlozi za ovakva očekivanja muškaraca leže u strahu od odbijanja i nedovoljnog samopouzdanja." Čak su pogrešno i napisali, trebalo je " u... nedovoljnom samopouzdanju"...

u strahu od odbijanja i (strahu od) nedovoljno samopouzdanja :)

skraćeni etalon :ok:
 

Back
Top