Ne vjerovati zeni koja ide u lov?

Ili mozda stvarno voli? Moze li zena da voli da ide u lov?

Ili ne vjerovati sve iako donese pticu?

Ma ne verujem lovcima bez obzira na pol. :evil: Svi do jednog koje sam upoznala u RL su loši ljudi i sa drugih životnih aspekata, bez obzira na to što iz zabave pucaju u nezaštićena živa bića i sebe smatraju sportistima. A i na forumu je izuzetak među njima samo jedan, ne bih ga imenovala, da ga ne iskompromitujem pred ostalim ubicama.
 
Ma ne verujem lovcima bez obzira na pol. :evil: Svi do jednog koje sam upoznala u RL su loši ljudi i sa drugih životnih aspekata, bez obzira na to što iz zabave pucaju u nezaštićena živa bića i sebe smatraju sportistima. A i na forumu je izuzetak među njima samo jedan, ne bih ga imenovala, da ga ne iskompromitujem pred ostalim ubicama.
lov je cista psihologija..
puska je produzena muskost,i jako mi je jasan profil ljudi koji se lovom bave..
poznajem dosta lovaca..i ne bih da komentarisem.
 
Pa neke zene se bave tim sportom zato sto se kunu u Vesnu da im daje ogromnu koncentraciju, ili da ne mogu bez toga da zive. Ipak, mozemo reci da dozivljaj i efekat toga lova (kao i svakoga drugoga sporta) zavisi i od pola, kao jedne od determinanti, jer, lovi se onime sto karakterise pol, a to je tijelo,- iako sam pol tu uopste mozda i nije bitan kao motivacija, i oba pola se nadaju da ce postici mal-te-ne isto, ili su bar tako informisani. Medjutim, valjalo bi kad bi culi razlike u muskom i u zenskom dozivljaju te mal-te-ne jedne te iste stvari. Prevashodno bi bili zanimljivi psihicki efekti, jer oni, sve i da uzmemo da psiha ne zavisi od tijela (pa tako ni povecanje koncentracije u koje se one kunu, kao sto sam vec rekao) ipak moraju poticati i od te fizicke aktivnosti. Sa druge strane, ne sporim da se tu radi i o psihickim determinantama povecanja koncentracije, jer mozda je sama motivacija dobar determinant, odnosno odredilac te koncentracije.
 
Konacno da je neko cuo za matrijarhat, i voli da zna o manje poznatim selima. Zasto ne lovis ovdje, tj. zasto bi voljela da si tamo, jeli to (kao sto bi ocekivali) zbog lova? Da li ne lovis zato sto bi tako bila manje popularna, pa bi time imala manje statisticke sanse da "zavrijedis" vise penisa od ljudi koji vole pomodne cure (a takvih ljudi/cura je vecina) (a one nisu te koje idu u lov), ili je nesto drugo u pitanju?

Ili mozda ipak ides u lov, ali potajno? To svakako necemo saznati, ili mozda ocemo?
Dakle, zasto si nam zeljela reci da bi voljela da si tamo, jer nagadjati bih mogao do u beskonacnost?
 
Poslednja izmena:
:eek:
tu koja ide u lov, a još ga i voli - treba ženiti, koliko iz odma'! :zcepanje:

meni je oduvek najteže padalo pecanje :mrgreen: sedimo kao debili po 4 sata i čekamo da se neka ribica udostoji da priđe kako bi mogli mirno da se vratimo s' osmehom kući
emo-15.gif


jeste, krvolocne lujke s vatrenim oruzjem su po defaultu
najbolje supruge i najnjezije majke....
a tek sto deru zecove...zapanjujuce ih gledati, a potom povracati...
mislim, to je priroda udesila tako, a protiv prirode se ne mere...:zper:
 
Lov - divna zanimacija za nezrele, neiživljene i sexualno a i šire isfrustrirane (da ne upotrebim neku težu formulaciju) osobe muškog pola.
Zamisliti ženu toj izvitoperenoj parodiji muškarca-hranioca iz starih vremena je već teško. A takvoj verovati - ja nikad, a vi kako hoćete...
 
Lov - divna zanimacija za nezrele, neiživljene i sexualno a i šire isfrustrirane (da ne upotrebim neku težu formulaciju) osobe muškog pola.
Zamisliti ženu toj izvitoperenoj parodiji muškarca-hranioca iz starih vremena je već teško. A takvoj verovati - ja nikad, a vi kako hoćete...

:amen: Lov je čist atavizam. Ako su već samoproklamovani sportisti, što ne treniraju boks?! :dontunderstand:
 

Back
Top