Не верујем да српски народ жели у НАТО

pa nijedan narod ne zeli u nato al o tome odlucuju korumpirani politicari a ne narod.
Nije korumpiran,nažalost nego preplašen,naivan,primitivan,ispranog mozga...i kad pomislim da ne može više da se sroza on to učini...zato nam se ovo i dešava...svi su u natou...kakve su to indoktrinacije,jesu li i kinezi ušli?Bićemo svedoci kad taj nato zarati sa nekim ozbiljnijim i hrabrijim,ponosnijim od nas pa kad se te zemlje članice razbeže ko mačke sa jebališta samo se bojim da će im teritorije biti spržene jer za takve tada neće biti milosti i tada neće proći priča da ništa nisu znali...
 
pa nijedan narod ne zeli u nato al o tome odlucuju korumpirani politicari a ne narod.

Još ovo zaboravih da ti napišem za Hrvate i Šiptare, Nato je njima pomogo, nikada oni ne bi pobedili sami, Miloševića kakav god on bio. Zar da im prepustimo i budućnost tako što bi oni bili tamo a mi van i konstantno slabiji i lakši plen za budale i iskompleksirane sitne duše nekakvih nabeđenih liderčića komšijskih zemalja.
 
Eto falim te bože da si se ti pojavio, pa i ako se samnom ne slažeš , nudiš argumente i to dobre. Slažem se u mnogome sa tobom, ali te isto tako pitam, ko se u istoriji od najačih nije isto ponašao: Aleksandar Veliki, Cezar ispred Rima, Napoleon, Petar Veliki, Britansko Carstvo, Austrougarska, Nacistička Nemačka, SSR, USA? I što bi mi Srbi uvek bili ti koji razmišljamo o svetskoj pravdi, hajde malo da razmišljamo samo našem srpskom interesu.

Mii Srbi treba da gledamo samo i iskljucivo svoja posla .
Treba da nas interesuje samo nas interes . Ne treba da patimo ,nakakv imaginarni svetsko bol, a pogotovo ne treba da nas interesuje nekakva svetska pravda . Moramo samo da vodimo racuna , da obezbedimo pravdu za nas narod ,.

NATO je moderan vojni pakt , a sve moderne vojne grupacije , ( tu ubrajam i napoleona i treci rajh ) , su tezile ka devstiranju , osvajanju i pljacki Rusije .
Ako se uzme u obzir da ce 21 prvi vek , biti vek borbe za sirovine i inergente , moze se jasno predvideti protiv koga ce biti pokrenuta veca i finalna vojna akcija .
Naravno , protiv Rusije . Na Rusiju je isao i Napoleon i Treci rajh. I za Jedne i za druge , to je bila kruna njihove arogancije i finalni cilj njihovog oruzja . I Jedni i drugi su prosli bas kako su zasluzili , a potpunopo je izvesno, da ce i NATO pakt proci identicno , ako ne i gore .


Sto se ostalog tice , ne vidim nikakvu srecu za Srbe , da budu na strani koja ce evidentno izgubiti sledeci veliki rat . Ne mogu da zamislim srpske vojnike kao okupatore na obodu Rusije , i jos da im komanduju Siptari i Hravati, a oce , za sigurno , u koliko udjemo u NATO pakt .
Nema srece za nas Srbe u tome .
 
ma jok brate nudim šargarepu magarcu! Vidla žaba da se konj potkiva, pa i ona diže nogu kaže stara srpska poslovica.z:poz:
dobro je da si sam dosao do toga jer ja da sam ti to rekao najutio bi se..
ali ti meni nisi odgovorio na moje kljucno pitanje ..tebi postavljeno..gde su ti ARGUMENTI? sve sto si do sada na temi napisao je cist MARKETING..mozda mozes da uvalis sargarepu magarcu al ce biti da si se sam na sargarepu..navukao phe sta ces..neko to voli
 
Mii Srbi treba da gledamo samo i iskljucivo svoja posla .
Treba da nas interesuje samo nas interes . Ne treba da patimo ,nakakv imaginarni svetsko bol, a pogotovo ne treba da nas interesuje nekakva svetska pravda . Moramo samo da vodimo racuna , da obezbedimo pravdu za nas narod ,.

NATO je moderan vojni pakt , a sve moderne vojne grupacije , ( tu ubrajam i napoleona i treci rajh ) , su tezile ka devstiranju , osvajanju i pljacki Rusije .
Ako se uzme u obzir da ce 21 prvi vek , biti vek borbe za sirovine i inergente , moze se jasno predvideti protiv koga ce biti pokrenuta veca i finalna vojna akcija .
Naravno , protiv Rusije . Na Rusiju je isao i Napoleon i Treci rajh. I za Jedne i za druge , to je bila kruna njihove arogancije i finalni cilj njihovog oruzja . I Jedni i drugi su prosli bas kako su zasluzili , a potpunopo je izvesno, da ce i NATO pakt proci identicno , ako ne i gore .


Sto se ostalog tice , ne vidim nikakvu srecu za Srbe , da budu na strani koja ce evidentno izgubiti sledeci veliki rat . Ne mogu da zamislim srpske vojnike kao okupatore na obodu Rusije , i jos da im komanduju Siptari i Hravati, a oce , za sigurno , u koliko udjemo u NATO pakt .
Nema srece za nas Srbe u tome .

slazem se po svim iznesenim tackama
 
Mii Srbi treba da gledamo samo i iskljucivo svoja posla .
Treba da nas interesuje samo nas interes . Ne treba da patimo ,nakakv imaginarni svetsko bol, a pogotovo ne treba da nas interesuje nekakva svetska pravda . Moramo samo da vodimo racuna , da obezbedimo pravdu za nas narod ,.

NATO je moderan vojni pakt , a sve moderne vojne grupacije , ( tu ubrajam i napoleona i treci rajh ) , su tezile ka devstiranju , osvajanju i pljacki Rusije .
Ako se uzme u obzir da ce 21 prvi vek , biti vek borbe za sirovine i inergente , moze se jasno predvideti protiv koga ce biti pokrenuta veca i finalna vojna akcija .
Naravno , protiv Rusije . Na Rusiju je isao i Napoleon i Treci rajh. I za Jedne i za druge , to je bila kruna njihove arogancije i finalni cilj njihovog oruzja . I Jedni i drugi su prosli bas kako su zasluzili , a potpunopo je izvesno, da ce i NATO pakt proci identicno , ako ne i gore .


Sto se ostalog tice , ne vidim nikakvu srecu za Srbe , da budu na strani koja ce evidentno izgubiti sledeci veliki rat . Ne mogu da zamislim srpske vojnike kao okupatore na obodu Rusije , i jos da im komanduju Siptari i Hravati, a oce , za sigurno , u koliko udjemo u NATO pakt .
Nema srece za nas Srbe u tome .

Какав следећи велики рат ?

Наравно да не можеш да замислиш, кад ни Руси ни Амери тако нешто не замишљају.

Јер таквог рата неће ни бити.

:snesko5:
 
Какав следећи велики рат ?

Наравно да не можеш да замислиш, кад ни Руси ни Амери тако нешто не замишљају.

Јер таквог рата неће ни бити.

:snesko5:

Ne shvataš. Ja gledao na televiziju, pre koju godinu, jednog popa koji je rekao da su Romanovi bili zadnja brana Antihristu i da će se Rusija podići, zaratiti sa Amerikom i da će onda Kosovo ponovo biti srpsko, kao i sve srpske zemlje koje su nam kao otete. Naše je samo da čekamo i da trpimo do tada :lol:
To što Rusima ne pada na pamet da ratuju i što kad su proterivali one zapadne diplomate, kao i njihove odatle, nisu prekidali i trgovinske odnose sa EU i Amerikom, šta više uspostavljal isu nove nikad veće, nije bitno. Bitno je da če jednom oni zaratiti i pobediti. Ako su Hrista čekali 2000 godina i još ga čekaju. što ne bi i na rat Amerike i Rusije Srbi čekali bar 2000 godina? :lol:
 
dobro je da si sam dosao do toga jer ja da sam ti to rekao najutio bi se..
ali ti meni nisi odgovorio na moje kljucno pitanje ..tebi postavljeno..gde su ti ARGUMENTI? sve sto si do sada na temi napisao je cist MARKETING..mozda mozes da uvalis sargarepu magarcu al ce biti da si se sam na sargarepu..navukao phe sta ces..neko to voli

Na budale seme nema sami si nicaju kaže stara čarapanska poslovica. Argumenti su sve što sam napisao, ono što ti zastupaš nije novo to su komunisti trućali 50 godina.
 
Ајде лепо и ти
и Зебрица

ПРОЧИТАЈТЕ КАКО СЕ ЗОВЕ ТЕМА !!!!


:zskace::zskace::zskace::zskace:

Zar sam otišla van teme ako sam kazala da će Srbija ući u Nato kad-tad.
Nema više onog opijuma za narod zvanog Milošević-Šešelj koji
če uvek biti protivni svemu što se kosi sa njihovim interesima
da od Srba naprave nemisleće poltrone.

Ova nacija treba preporod, preporod koji će je okrenuti svojoj tradiciji
i svetu kojem će se predstaviti u svom najboljem izdanju, a ne dogma
i sitni interesi uskogrudnih političara koji je već desetljećimu unazađuju
i devastiraju praveći od nje svet za sebe izolaovan od svih samo ne od njih.
 
Mislim da pitanje ulaska srbije u nato. nije srpsko nacionalno pitanje ili prošlosti .sigurnosti
već naprosto geografski smještaj u ovoj regiji.
samo po sebi je jasno da će srbija ući u evropu a s tim i u n nato šti nije uvjet ali se samo po sebi podrazumjeva za razliku od turske koja je u natou ali smatram da evropa neće dozvoliti da se pomješaju dve tako različite kulture u punom smislu riječi
 
Zar sam otišla van teme ako sam kazala da će Srbija ući u Nato kad-tad.
Nema više onog opijuma za narod zvanog Milošević-Šešelj koji
če uvek biti protivni svemu što se kosi sa njihovim interesima
da od Srba naprave nemisleće poltrone.

Зебрице, немој да ме разочараваш,
умеш ти и сама да мислиш,
а не copy - paste ....

Ova nacija treba preporod, preporod koji će je okrenuti svojoj tradiciji
i svetu kojem će se predstaviti u svom najboljem izdanju, a ne dogma
i sitni interesi uskogrudnih političara koji je već desetljećimu unazađuju
i devastiraju praveći od nje svet za sebe izolaovan od svih samo ne od njih.

Ајде признај Чика Марконију,
одакле си ово преписала,
па добијеш бону ...

z:kiss:
 
Još nešto, stvarno je smešno pozivati se na srpstvo, a glavni argument za ne ulazak u NATO jeste to što je to perotivu interesa Rusa.
Ja imam svoje mišljenje koje potkrepljeno interesom moje a ne tuđe nacije

, a vi od koga ste plaćeni i za koga radite kad ste tako vidno iznervirani što će za par godina, Srbi ladno na referendumu reći da.

Ти имаш мишљење Чеде Јовановића
и оно је поткрепљено једино твојим интересима,
и ничијим другим ...

И то те дисквалификује из било какве иоле озбиљније расправе на тему ....

Аргументи типа слободно путовање немају ама баш никакве везе са темом,
такође, смањење бројног састава и трасфомација војске у "професиналну" (а ја бих то назвао - плаћеничку) никада на дуже стазе није дало резултате ....

Историја је чудо, треба нешто неки пут и прочитати ....
 
НАТО као противтежа Варшавском пакту је изгубио своју улогу распадом СССР-а и војног пакта источних земаља.
НАТО као светски полицајац, светска војска?
Северноатлански пакт у којем је цео свет?
Знам пуно припадника оружаних снага који немају намеру, ни за какве дневнице да иду по Авганистанима, Ирацима, Иранима...
Србија је војно неутрална!
 
Još nešto, stvarno je smešno pozivati se na srpstvo, a glavni argument za ne ulazak u NATO jeste to što je to perotivu interesa Rusa. Ja imam svoje mišljenje koje potkrepljeno interesom moje a ne tuđe nacije , a vi od koga ste plaćeni i za koga radite kad ste tako vidno iznervirani što će za par godina, Srbi ladno na referendumu reći da.

ti kao da ne znas kako izgledaju referendumi u srbiju.
srbi ce reci ne al ce izborna komisija uvece saopstiti podatke o ogromnom broju gradjana koji su glasali za da.
nesto kao slobini izbori. po americkom receptu.
 
Mii Srbi treba da gledamo samo i iskljucivo svoja posla .
Treba da nas interesuje samo nas interes . Ne treba da patimo ,nakakv imaginarni svetsko bol, a pogotovo ne treba da nas interesuje nekakva svetska pravda . Moramo samo da vodimo racuna , da obezbedimo pravdu za nas narod ,.

NATO je moderan vojni pakt , a sve moderne vojne grupacije , ( tu ubrajam i napoleona i treci rajh ) , su tezile ka devstiranju , osvajanju i pljacki Rusije .
Ako se uzme u obzir da ce 21 prvi vek , biti vek borbe za sirovine i inergente , moze se jasno predvideti protiv koga ce biti pokrenuta veca i finalna vojna akcija .
Naravno , protiv Rusije . Na Rusiju je isao i Napoleon i Treci rajh. I za Jedne i za druge , to je bila kruna njihove arogancije i finalni cilj njihovog oruzja . I Jedni i drugi su prosli bas kako su zasluzili , a potpunopo je izvesno, da ce i NATO pakt proci identicno , ako ne i gore .


Sto se ostalog tice , ne vidim nikakvu srecu za Srbe , da budu na strani koja ce evidentno izgubiti sledeci veliki rat . Ne mogu da zamislim srpske vojnike kao okupatore na obodu Rusije , i jos da im komanduju Siptari i Hravati, a oce , za sigurno , u koliko udjemo u NATO pakt .
Nema srece za nas Srbe u tome .


prvo nemoj da vredjas siptare. oni su gradjani srbije to jest nasi sugradjani.
drugo , tebe kad slusam o hrvatima, mene vata strah a kamoli njih. ne znam sto si se toliko ostrvio na komsije. svi smo mi ista stoka skoju politicari rade sta oce.
al cu te podrzim po pitanju rusije:
onomad citam neku knjigu o staljingrad i citam da su na stranu nemacke bili i takozvani saveznici ....italijanska vojska, bugarska, spanska, madjarska, hrvatska , rumunska , slovacka.........................svi su oni napadali staljingrad a na drugoj strani samo rusi.
i rusi pobedise.
nesto mislim ko je sad u ovoj nato koaliciji: isto nemacka sa apsolutno isti saveznici. daklem bugari rumuni talijani slovaci madjari spanci hrvati.........pridodata je amerika...............daklem uvek nekakva svetska koalicija protiv rusa i rusi uvek pobede.
ako iko ikada potpise ulazak srbije u nato ...........imace licno smene posla. to vi a bre milun obecava. ne dam srbiju.
 
prvo nemoj da vredjas siptare. oni su gradjani srbije to jest nasi sugradjani.
drugo , tebe kad slusam o hrvatima, mene vata strah a kamoli njih. ne znam sto si se toliko ostrvio na komsije. svi smo mi ista stoka skoju politicari rade sta oce.
al cu te podrzim po pitanju rusije:
onomad citam neku knjigu o staljingrad i citam da su na stranu nemacke bili i takozvani saveznici ....italijanska vojska, bugarska, spanska, madjarska, hrvatska , rumunska , slovacka.........................svi su oni napadali staljingrad a na drugoj strani samo rusi.
i rusi pobedise.
nesto mislim ko je sad u ovoj nato koaliciji: isto nemacka sa apsolutno isti saveznici. daklem bugari rumuni talijani slovaci madjari spanci hrvati.........pridodata je amerika...............daklem uvek nekakva svetska koalicija protiv rusa i rusi uvek pobede.
ako iko ikada potpise ulazak srbije u nato ...........imace licno smene posla. to vi a bre milun obecava. ne dam srbiju.

Bili su i Francuzi , dobrovoljci , pa onda Norvezani , pa Finci , pa Danci , pa Muslimani iz Bosne , , Siptari , Litvanci , jedan deo Ukrainaca , Latisi , Svcedjani , Holandjani , .... sor osvi narodi Evrope , . Samo nije bilo ni jednog Engleza i ni jednog Srbina .

A sto se tice hrvata i siptara , njihova mrznja prema nama je trajna i neprekidna . Narociti sto se tice hrvata .
Oni nas mrze jako dugo , bez obzira koje uniforme nosili , i bez obzira na razdoblje. Mrzeli su nas i pre prevog svetskog rata . A mrze nas i sad . I to najveca vecina . A ohnoliku zaklanu decu mi nemamo pravo da zaboravimo .
Ko to ne uzima u obzir , u nasim medjusobnim odnosima , zapravo je njihov saucesnik , bez obzira da li je toga svestan , ili ne . Moze biti da smo i mi stoka , al se i te kako razlikujemo od njih . Em kod nas nema tog koncenzusa , kao kod njih , kad je u pitanju mrznja , em mi nikada ne mozemo da iznedrimo tooliki broj ubica i koljaca , koliko je u stanju da izrodi hrvatski narod .
 
Na budale seme nema sami si nicaju kaže stara čarapanska poslovica. Argumenti su sve što sam napisao, ono što ti zastupaš nije novo to su komunisti trućali 50 godina.
ti..kao srpski patriota se zalazes za evroatlantske integracije..a ja ka komunista se zalzaem za nacionalni interes..ko je tu komunista..ti sto si za komunisticku internacionalu preimenovanu u evroatlantske integracije ili ja sto sam za to da srbija gleda svoja posla i pocne da resava svoja kljucna pitanja..te vase integracije su nas za ovih 10 godina dovele do prosjackog stapa..i ono sto kod slobe nije propalo..efikasno je i demokratski dovrseno..snisljeno i planski..da evropa ne bi imala alternativu..da li tebe treba da podsecam na prosirene ciljeve nato bombardovanja..unistenje srpske privrede takod ane moze da se oporavi bez strane pomoci..ono sto nisu bombama uspeli eto ti i tebi slicni ste zavrsili..ti zaista mislis da su evroatlantske integracije nesto dobro za srbiju? sta ti mislis cim udjemo u EU bicemo nemacka? radnici ce primati po 2000 evra proseka plate? da cemo nesto da se pitamo sta cemo i kako cemo..kad taj strani kapital dodje i ti privrednici pocnu nesto da prave u srbiji..ONI ce biti ti koji ce odlucivati o srbiji..ONI ce uzimati profit..ONI ce kreirati "nacionalne" interese..ONI ce postavlajti vladu i ministre..

sta ti onakomislis..sta ce premijer da uradi ..kad ima minus u budzetu a kao uslov za kredit bude postavljeno slanje vojnika u irak npr..? a?

znas li ti da smo mi..kao srbija da ns u svetu ..slucaj za proucavanje..kao JEDINA nacija u svetu ..koja radi PROTIV SEBE
 
Bili su i Francuzi , dobrovoljci , pa onda Norvezani , pa Finci , pa Danci , pa Muslimani iz Bosne , , Siptari , Litvanci , jedan deo Ukrainaca , Latisi , Svcedjani , Holandjani , .... sor osvi narodi Evrope , . Samo nije bilo ni jednog Engleza i ni jednog Srbina .

A sto se tice hrvata i siptara , njihova mrznja prema nama je trajna i neprekidna . Narociti sto se tice hrvata .
Oni nas mrze jako dugo , bez obzira koje uniforme nosili , i bez obzira na razdoblje. Mrzeli su nas i pre prevog svetskog rata . A mrze nas i sad . I to najveca vecina . A ohnoliku zaklanu decu mi nemamo pravo da zaboravimo .
Ko to ne uzima u obzir , u nasim medjusobnim odnosima , zapravo je njihov saucesnik , bez obzira da li je toga svestan , ili ne . Moze biti da smo i mi stoka , al se i te kako razlikujemo od njih . Em kod nas nema tog koncenzusa , kao kod njih , kad je u pitanju mrznja , em mi nikada ne mozemo da iznedrimo tooliki broj ubica i koljaca , koliko je u stanju da izrodi hrvatski narod .

a dali mi srbi mrzimo nekog?
 

Back
Top