Ne valja se to!

Атин пример за нађено злато можда и има неку васпитну функцију, само што би онда важило за све нађене предмете, па нешто не видим логику лол...
 
Je l si ti udata u mom kraju? Kod n'as ima svasta pijenje vruce kafe nosenje vesa naopako crveni koncic ostavljanje hrane u tanjiru blabla
Nemoj Samo neko da krene s onom analizom kako sve to ima logicnu podlogu :roll:

AhaM, baš tako, udata u tvom kraju :lol:
Ma, kakva logična podloga za veštice koje noću omadjijaju dečiji veš? I to samo veš beba starih do 40 dana :roll: I slično....
 
Атин пример за нађено злато можда и има неку васпитну функцију, само што би онда важило за све нађене предмете, па нешто не видим логику лол...

Pa, vidi, možda bi to pre bila karmička pravda - jedno si našao, drugo izgubio :lol:
Zato je rešenje da se i sve što nosimo na sebi, uz sebe i oko sebe ugradi mikročip, da pošteni nalazač zna kome da vrati :lol:
 
griženje bebinih noktiju
ogledala
ćošak stola
hljeb naopako
crveno slovo

sve mi je na ignoru dok se meni obraćaju...al kad su mi kretali za bratovu djevojčicu prije par godina, svašta je bilo:rumenko:
ne dao im Bog da mi sutra u istu recenicu stave moje dijete sa ovim budalaštinama...


ne znam pizdim li više na" ne valja se" ili "valja se"..


besposlen narod pa eto to.
 
Poslednja izmena:
Imam zeta , bogat , a zatucan u pitjku mterinu .S takvima je najteze diskutovati jer misle da je bogatstvo i potvrda o intelektualnoj superiornosti
a vjeruje u svasta . I u klupka vune i djedove koji svasta da ti vide i u takve gluposti da ne mogu vjerovati . Uz to i vjernik koji ne rad i ni za jedan
svetac .Jednom sam mu posudio neke novce i dogovorimo se kad mi moze vratiti . Vratio mi puno prije roka . Pitam ga sto mi vraca kad mi jos ne
trebaju . Poceo je nesto da prica u bradu . Objasnim mu da ga nista ne razumijem , a on isprica da dolazi neki svetac kad valja vratiti dugove .
Ja sam ateista i nemam pojma kad su sveci . Pomalo me nervira kad mi komsije skrecu paznju , kao ovaj je svetac ne valja da se radi .
Ispada da je svaki drugi dan neki svetac . Ja mu objasnjavam da rad ne moze da bude grijeh , vec lopovluk , ali dzaba . U njegovim knjigama
drugacije pise .
Zna taj moj zet puno ljudi kojima se desilo za svetac ovo ili ono i zestoko ga nervira sto ja u takve stvari ne vjerujem . Kako da vjerujem kad nista od
cuda nisam nikad vidio , a prozivio sam poprilicno godina .Kaze on da i ne mogu da vidim jer nevjernicima to nije dato . Ispade od posvecen mada
nikako da mu objasnim da one pizdarije sa carobnim klupkom vune nemaju veze sa hriscanstvom nego sa vudu magijom .
 
Imam zeta , bogat , a zatucan u pitjku mterinu .S takvima je najteze diskutovati jer misle da je bogatstvo i potvrda o intelektualnoj superiornosti
a vjeruje u svasta . I u klupka vune i djedove koji svasta da ti vide i u takve gluposti da ne mogu vjerovati . Uz to i vjernik koji ne rad i ni za jedan
svetac .Jednom sam mu posudio neke novce i dogovorimo se kad mi moze vratiti . Vratio mi puno prije roka . Pitam ga sto mi vraca kad mi jos ne
trebaju . Poceo je nesto da prica u bradu . Objasnim mu da ga nista ne razumijem , a on isprica da dolazi neki svetac kad valja vratiti dugove .
Ja sam ateista i nemam pojma kad su sveci . Pomalo me nervira kad mi komsije skrecu paznju , kao ovaj je svetac ne valja da se radi .
Ispada da je svaki drugi dan neki svetac . Ja mu objasnjavam da rad ne moze da bude grijeh , vec lopovluk , ali dzaba . U njegovim knjigama
drugacije pise .
Zna taj moj zet puno ljudi kojima se desilo za svetac ovo ili ono i zestoko ga nervira sto ja u takve stvari ne vjerujem . Kako da vjerujem kad nista od
cuda nisam nikad vidio , a prozivio sam poprilicno godina .Kaze on da i ne mogu da vidim jer nevjernicima to nije dato . Ispade od posvecen mada
nikako da mu objasnim da one pizdarije sa carobnim klupkom vune nemaju veze sa hriscanstvom nego sa vudu magijom .


moja snaja je ovog kova.

oprati kosu, skuvati ručak nedeljom? ni u ludilu.

crveno slovo..da ne pominjem..

i kod nje mi više vuče na magiju nego vjeru..strasno :(
 
:lol:

imam u svojoj okolini neke primere za ne valja se

npr. dve cimerke sa kojima sam živela su bile u fazonu ne valja se na crveno slovo uključivati mašina za veš
ili i nedeljom, ne sećam se
:neutral:

daj ja ću je uključiti, pa nek mene stigne kazna božija, samo da se veš opere:neutral:
msm koja je fora, ne pereš ga na ruke, mašina ga pere:dash:
 
:lol:

imam u svojoj okolini neke primere za ne valja se

npr. dve cimerke sa kojima sam živela su bile u fazonu ne valja se na crveno slovo uključivati mašina za veš
ili i nedeljom, ne sećam se
:neutral:

daj ja ću je uključiti, pa nek mene stigne kazna božija, samo da se veš opere:neutral:
msm koja je fora, ne pereš ga na ruke, mašina ga pere:dash:


koliko sam ovu shvatila, dođe ti na isto:lol:
 

Back
Top