Udajem se!

Ljubav i seks s robotima i hologramima su neizbežna stvarnost

Pedesetsedmogodišnja Alisija Framis se priprema za venčanje s hologramom nazvanim AILex, koji je kreiran uz pomoć veštačke inteligencije.
Ovaj događaj obeležava čudnu prekretnicu u istraživanju odnosa između ljudi i AI tehnologije, koji su do sada bili ograničeni na AI devojke.

Sada će Alisija dobiti AI "supruga", koji će imati i hologramske karakteristike.
Pogledajte prilog 1501784


Da li biste se udale za robota?
(ali dobro razmislite, šta je dobro a šta loše u vašoj budućoj vezi - na primer - robotu ne perete gaće, ne kuvate ručak, ne objašnjavate zašto kasnite s posla i naposletku ako počne da gunđa postoji jedno lepo dugme da se ta situacija reši)

Tako ja gledam na stvari u vezi ljubavi sa nepostojećim muškarcem koji ipak u vašem životu egzistira na veoma fensi i modern način.

Ne verujem da ume da zameni osigurač u kući ako izbije kurcšlus (svesne namere sam stavila ovu reč)
U takvim situacijama iz budžeta morate odvojiti izvesnu sumu za ,Pravog Majstora, koji bi rešio kratak spoj sa žicama :lol:
Ili recimo ne zarađuje platu, ne ide na pijacu, ne vodi decu u školu...znači na vama ostaju sve obaveze kao i u slučaju da imate muža od krvi i mesa, zar ne?
Vas pozivam da sagledamo zajedno šta je bolje da sedi uz ženu u savremenom trenutku -dežmeksati lenjivac umoran od života ili duhovno bliska veštačka inteligencija skrojena prema vašim kapacitetima

Nagradno pitanje
Mnogo sam radoznala kako na primer izgledaju virtuelni gosti, virtuelni bidermajer, virtuelni pokloni sa svadbe ... i tako :lol:
Udrite
Naročito su mi važni odgovori žena koje su u dugim iscrpljujućim vezama i brakovima. Hajde da shvatimo prednosti i mane i da malo prodiskutujemo šta nas zaista čeka u skorijoj budućnosti sa frajerima koje možemo trošiti do mile volje a isto tako ukinuti jednim klikom.
Da li smo to oduvek čekale ili ne?

Не пљуј ми Лекса, таман је млада пристала. Немо’ сад да се попишмани!
 
Špatula, vidjen si!
Watching I See You GIF
Hi Bambi!

Dok drugi zamišljaju rogobatnu ljubav homosapiensa i mašine, ja sam nešto baš razmišljao o praktičnim stvarima, kako bi bilo zgodno da imamo AI/robota sluškinju, koji će da nam služi, kuva, čisti, popravlja i sve ostalo. Taj ne bi trebao da bude nešto inteligentan, samo ponizan i poslušan, pa bi mogao da bude u obliku Jasona Momoe, ali imam dvojbu da je previše ružan za svakodnevni ukaz.
 
Večita ljudska želja za posedovanjem, pa kad to ne može biti drugo ljudsko biće, bio muž ili supruga daj nešto što ne troši resurse i lako je uklonjivo. Posedovanje, vlasništvo, samo moje, eto nama robovlasništva na velika vrata pa čak neka je i hologram.
Da se naježiš.
 
Večita ljudska želja za posedovanjem, pa kad to ne može biti drugo ljudsko biće, bio muž ili supruga daj nešto što ne troši resurse i lako je uklonjivo. Posedovanje, vlasništvo, samo moje, eto nama robovlasništva na velika vrata pa čak neka je i hologram.
Da se naježiš.
Posjedovanje psa takodjer ima sličnosti jer pas je tu da sluša. Sad smo otišli na tehnološki korak naprijed i ljudski korak unazad, zapravo dva :roll:
 
Večita ljudska želja za posedovanjem, pa kad to ne može biti drugo ljudsko biće, bio muž ili supruga daj nešto što ne troši resurse i lako je uklonjivo. Posedovanje, vlasništvo, samo moje, eto nama robovlasništva na velika vrata pa čak neka je i hologram.
Da se naježiš.
Evo recimo citirana forumašica Neda - lijepo je iskopčaš, ubaciš program "Rumena sam djevojka sa sela", stisneš play i ona veselo proradi kako treba.

🐈
 
Није савршен. Мора око осигурача, и понекад да спреми ручак, и мора некад свађа, и одвези довези дете, не треба ми вибратор у људском облику.
Iskopčaš, premotaš, ubaciš program, a Mina veselo zacvrkuće: "Kada me vodiš na ono pucanje iz topa koje si mi obećao?"
 
Hi Bambi!

Dok drugi zamišljaju rogobatnu ljubav homosapiensa i mašine, ja sam nešto baš razmišljao o praktičnim stvarima, kako bi bilo zgodno da imamo AI/robota sluškinju, koji će da nam služi, kuva, čisti, popravlja i sve ostalo. Taj ne bi trebao da bude nešto inteligentan, samo ponizan i poslušan, pa bi mogao da bude u obliku Jasona Momoe, ali imam dvojbu da je previše ružan za svakodnevni ukaz.
@Admin Sredoje
Korisnik Sir patula vredja Jason Momou.
Ako TO nije za trajni ban ja onda stvarno ne znam sta jeste!
 

Back
Top