Navijacka tribina ili ti STADION 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedan se na mene uvredio pa mi na PP poslao ovo:
e030.gif



Pratite samo sta mi radi! :lol: :lol: :lol:
 
Re: Incidenti u lokalnom nogometu

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Iliću gde iskopa ovu temu???? :confused: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gde će ovaj ZRENJANINAC da pročita ovo, ko zna gde je on, jer je pisao još u maju 2003. godine. :D :lol: :lol:

Poslednja aktivnost: 27.09.2006. 11:50
Nije prisutan
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

______________________________________________________
Kad si je zatvorio da ti na pitanje odgovorim ovde.
1.Tema je interesantna!
2.Zbog otvaranja kojekakvih i svakakvih tema pala je u zaborav.
3.Nasao sam je pregledajuci teme od pocetka. :confused:
4.Treba svako da ima na umu kada otvara novu temu da je potrebno pre toga pregledati da li ista tema vec postoji!
5. Onda nam se ne bi desilo da imamo 56 stranica otvorenih tema.
 
Mnogo je tema stara, vidiš i sam da su tad teme postavljali neregistrovani korisnici. Ako hoćeš ti otvori jednu temu pod tim ili sličnim nazivom sa jednim dobrim uvodom jer ti znaš da napišeš to kako treba. Vidiš i sam da ova tema osim donekle naziva ne sadrži ništa korisno.

P.S.
A ono što si napisao na toj temi nije bilo vezano za incidente, već za srpski jezik. :wink:
 
FLUID:
Mnogo je tema stara, vidiš i sam da su tad teme postavljali neregistrovani korisnici. Ako hoćeš ti otvori jednu temu pod tim ili sličnim nazivom sa jednim dobrim uvodom jer ti znaš da napišeš to kako treba. Vidiš i sam da ova tema osim donekle naziva ne sadrži ništa korisno.

P.S.
A ono što si napisao na toj temi nije bilo vezano za incidente, već za srpski jezik. :wink:
Da! Incidenti na srpskom jeziku!:lol: :lol: :lol:
Necu da otvaram takvu temu. Imamo Stadion 2 i gotovo. Navijacku temu takodje pa neka se pise tamo. Malo je ozivela i tema FK Krstarica pa ima dovoljno mesta za zayebanciju.:roll: ..:lol: :lol:
 
Ewo za nase delije pesme iz mladosti:
1. Ајмо сви у глас,све цигане у гас!
2.За Србију једини спас,све цигане у гас!
3.Тушеве,тушеве спремамо за вас
а кроз њих цури,а кроз њих цури
циклон Б гас.
 
JekaiGeorge:
Da ti mozda nije omiljena knjiga:"Hitler-Uzdizanje zla" .
Ovo mi sve tako lici.
Pa pazi ja nisam Skins,ali ja ne kazem za prawe cigane nego za Delije,ja sam lepo naweo u postu!
@Delije-NS
E to je za was!Jel was dira u srce???:lol:
@crni lepotan
Nisam,ja sam do pre godinu dana bio navijao za Partizan,ali dosta mi je tih rivalskih klubova!Ja dok sam bio u Grobari Vracar(ogranak GROBARI 1970) bio sam dosta puta hapsen a mozda i wise!Ali to je za mene proslost!Sad radim i samo navijam,a posto poznajem neke likowe iz UF ,udjem sa njima sa bakljom,malo se indijanisem!
Ewo danas sam razvalio stolicu!Nije bilo nikakave welike frke!
Samo sto je 2:0 za RAD!
IDEMO DALJE!
@Rainbow_Six
No comment!:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top