Navijacka tribina ili ti STADION 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Marauder:
??? I dalje isto znacenje ima.
Evo ti i moja poruka (znas kome) 4 dana posle te. I kazes i dalje isto znacenje?

Objasnjenje
ok....zezanje :D

ali ,odgovor je 9 :shock:
pitcher,catcher,1st baseman,2nd..,3rd..,SS,LF,CF,RF
neznam ..mora da se konsultujem sa koleginicom za ocenu :D
ako ti ona da 2- ,ok........netacno,ali bilo je blizu :lol:

__________________________________________________ _

Na temi Bejzbol south mi je napisao ovo. Da li mozes da mi prevedes ili da mi objasnis koji su ovo igraci bejzbola?

________________________________________________________________
I ja se nisam salio? (da ne kazem zezao jer ti sinonime ne razlikujes)
user_online.gif


Ako ti je znacenje isto kada procitas celu poruku onda ti preporucujem psihologa. U americi je vrlo popularno traziti njegovu pomoc.:lol: :lol: :lol:
 
v.v.ilic:
Evo ti i moja poruka (znas kome) 4 dana posle te. I kazes i dalje isto znacenje?

Objasnjenje
ok....zezanje :D

ali ,odgovor je 9 :shock:
pitcher,catcher,1st baseman,2nd..,3rd..,SS,LF,CF,RF
neznam ..mora da se konsultujem sa koleginicom za ocenu :D
ako ti ona da 2- ,ok........netacno,ali bilo je blizu :lol:

__________________________________________________ _

Na temi Bejzbol south mi je napisao ovo. Da li mozes da mi prevedes ili da mi objasnis koji su ovo igraci bejzbola?

________________________________________________________________
I ja se nisam salio? (da ne kazem zezao jer ti sinonime ne razlikujes)
user_online.gif


Ako ti je znacenje isto kada procitas celu poruku onda ti preporucujem psihologa. U americi je vrlo popularno traziti njegovu pomoc.:lol: :lol: :lol:

To je bilo u sekciji Ostali Sportovi. I kako je uopste prica o baseballu povezana sa onim sta si ti pisao ZzZzZz?
 
Marauder:
Znaci forum bio dosadan i onda ajmo malo zajebavati moderatore i praviti probleme.

Sta niste isli na Prirodne Nauke i tamo radili to?[/QUOTE]
Zato sto su to nauke a Fudbal je zabava i najlepsa sporedna stvar na svetu.:lol: A ides da zayebavas onoga ko se opire. Zasto ne zayebavamo Madonu ili Jeku? :| Nego ih jos i branimo. I jeka vam je na svojoj temi pozelela dobrodoslicu pa je niko od nas nije napao.
 
v.v.ilic:
Onda sigurno on nije poslao sve. Ali ne verujem da ti je to poslao iz razloga da me banujes. Verovatno zato da shvatis da se ja samo salim sa vama (ako ti je taj izraz pristupacniji od zayebavam). Zameni zayebavam sa salim i procitaj poruku ponovo! Posle toga donesi zakljucak.

To sam mu iskopirao da bi covek video da vama uopste nije stalo do onih obrisanih poruka za koje ste se tad zalili nego da vam je stalo da pravite sranja ovde!
btw kakve veze ima ceo razgovor? Jesam li mozda izvukao nesto iz konteksta?
 
Marauder:
Ne mozes sam da donosis odluke vec moraju drugi da ti kazu kakav sam?
"Skontaj pa kad čovjek nije u toku"...
Pa ja te tada nisam ni znao i ponavljam, za tebe sam čuo da si ok od ostalih članova!!! Nažalost sad kao i oni sami vidim da su se zajebali, a sami tim i mene su zeznuli pa te evo svi skupa imamo na leđima!!!


Kakav glas si mi dao?
Glasao sam za tebe!!

Znas sta, ja sam vam pustao mnogo toga, stvari koje nebi prosle na nijednom drugom forumu. I onda kad je FLUID postao moderator odmah ste ga napali. Ubrzo i mene i ZzZzZz. I naravno ja sam reagovao. Spominjao si kakav je Jomini moderator? Sta mislis da je on moderator na Fudbalu koliko dugo bi opstali? Mislis da bi vam neko drugi dozvolio da pisete onoliko off-topic? Pa evo nisam bio moderator nekoliko dana pa su sve teme pune spama (posebno tema o Zvezdi).

Nije ti niko kriv što su svi bili toliko oduševljeni tvojim "odlaskom" da su morali malo da se vesele!!! Uostalom, ti si tu veći krivac od mene, pošto si ti bio direktni učesnik u svađi, a ja sam bio van foruma!!!
A jel' bogati, ti nam ono zaprijeti da ćemo te kad tad zvati... Pa jel' te to neko pozvao...? Ko je to "svisnuo od tuge" za tobom pa da se ti onako cirkuski pompezno vraćaš??? :lol: :lol:
 
The Rolling Stones:
"Skontaj pa kad čovjek nije u toku"...
Pa ja te tada nisam ni znao i ponavljam, za tebe sam čuo da si ok od ostalih članova!!! Nažalost sad kao i oni sami vidim da su se zajebali, a sami tim i mene su zeznuli pa te evo svi skupa imamo na leđima!!!

Nije ti niko kriv što su svi bili toliko oduševljeni tvojim "odlaskom" da su morali malo da se vesele!!! Uostalom, ti si tu veći krivac od mene, pošto si ti bio direktni učesnik u svađi, a ja sam bio van foruma!!!
A jel' bogati, ti nam ono zaprijeti da ćemo te kad tad zvati... Pa jel' te to neko pozvao...? Ko je to "svisnuo od tuge" za tobom pa da se ti onako cirkuski pompezno vraćaš??? :lol: :lol:

10 meseci si ti clan, to nije da si ti dosao juce pa da moras od drugih da znas kakav sam.

Ako ste bili odusevljeni mojom odlukom - zasto niste pisali na ovoj temi? Ova tema je otvorena istog momenta kad sam ja otisao.
A drugo, cisto sumnjam da je prica o tome koja je muzika dobra i gde se moze izlaziti u Parizu ima ikakve veze samnom.
 
Marauder:
10 meseci si ti clan, to nije da si ti dosao juce pa da moras od drugih da znas kakav sam.

Ako ste bili odusevljeni mojom odlukom - zasto niste pisali na ovoj temi? Ova tema je otvorena istog momenta kad sam ja otisao.
A drugo, cisto sumnjam da je prica o tome koja je muzika dobra i gde se moze izlaziti u Parizu ima ikakve veze samnom.
Znaš li ti uopšte bolan s kim razgovaraš cijelu ovu noć??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Marauder:
10 meseci si ti clan, to nije da si ti dosao juce pa da moras od drugih da znas kakav sam.

Ako ste bili odusevljeni mojom odlukom - zasto niste pisali na ovoj temi? Ova tema je otvorena istog momenta kad sam ja otisao.
A drugo, cisto sumnjam da je prica o tome koja je muzika dobra i gde se moze izlaziti u Parizu ima ikakve veze samnom.

Dakle, iskreno me zabole kakav si?? Ljudi su te predložili i rekli da si ok, ja sam ih solidarno podržao, za.ebao se kao i većina njih i tu je kraj priče!!!

Ponavljam - nisam bio tu kad si otišao, nisam te poznavao, zabole me što si otišao, zabole me što si došao pa opet otišao i ponovo došao...
Zabole me i što te zanima šta mislim o nekakvim tvojim odlukama, a naročito za muziku i mjesta za izlaske u Parizu i njihovu vezu sa tobom (odakle ti uopšte samo ta idiotska kombinacija riječi u rečenici?)!!!
Eto ti odgovor na takvo tvoje nikakvo pitanje!
 
:shock: :shock: :shock:
Auuuuu ispisali ste 5-6 stranica ničega. :roll: Sad sam tek stigao pred svitanje i rekoh ajde da vidim pred spavanje šta ima kad ono sve isto što je pisano i pre 2-3 nedelje. Dajte bre ljudi zar nema u vama nimalo nekog razuma. Sve mislim biće drugačije kad ono uvek isto. Iste priče za iste ljude. :confused: Povremeno sam pratio šta pišete, kao što već znate, i vidim da se ništa ne menja. Mrzi me da čitam sve ovo jer znam šta sve piše. Samo sam se dotakao jednog posta da sam ja nešto brisao kad nisam bio tu. NISAM BIO TU - NISAM BRISAO. Valjda je to jasno. :roll: Nemam vremena da se ovde više raspravljam ni sa kim. Vratio sam se da pomognem ljudima koji su stalno na forumu, da nema duplih i glupavih tema, da nema vređanja, a baš malopre vidim da ga je bilo na nekoliko tema, da nema spama, itd. itd. Verovatno neću toliko vremena imati da komentarišem zbog obaveza, ali ću biti tu zbog gore pomenutih stvari.

I to sam se vratio ne baš u potpunosti svojevoljno. Marauder i svi drugi učesnici ove rasprave, najlepše vas molim prekinite ako Boga znate. :roll: Jer ovo nikud ne vodi. Nisam se zbog ovoga vratio i ne želim da čitam raspravke koje su u stilu "jedna u klin, drugi u ploču". Pomoći ćete i sebi i drugima ako budete ljudi i napokon shvatite da forum nije pitanje života ili smrti. Ako baš imate želju da isterate "mak na konac" imate privatne poruke pa nastavite tamo.

Svima kojima treba nešto u vezi foruma, da ukažu na neke nepravilnosti, uvrede i sl. neka se jave preko privatne poruke, za toliko ću bar ja imati vremena. A tu je i Marauder...

I još jedna molba svima. Molim vas bez spama na temama, poštujte teme. Posebno se to odnosi na teme o Partizanu i Zvezdi. Bez nepotrebnih provokacija.

Hvala na pažnji,
FLUID
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top