Naučite osnove jezika, usavršite vaše znanje na nekom od besplatnih sajtova

Лично користим не сајт већ апликацију, односно програм "grammarly". Невероватно је колико је корисна и колико помаже код писања на енглеском када се дода у ворду.

Немам проблем са конверзацијом, али писање на енглеском је други ниво. Овако напишеш најбоље што умеш, ова апликација ти поједине речи сама промени ако си погрешно написао, а за сваку спорну реч за коју си погрешно написао (а коју не може аутоматски да исправи), аплкација подвуче и са стране ти изађе објашњење зашто није исправно и како би требало (јер некада има више опција у зависности од контекста).
 
Лично користим не сајт већ апликацију, односно програм "grammarly". Невероватно је колико је корисна и колико помаже код писања на енглеском када се дода у ворду.

Немам проблем са конверзацијом, али писање на енглеском је други ниво пакла. Овако напишеш најбоље што умеш, ова апликација ти поједине речи сама промени ако си погрешно написао, а за сваку подвучену реч за коју си написао (а коју не може аутоматски да исправи), аплкација подвуче и са стране ти изађе објашњење зашто није исправно и како би требало (јер некада има више опција у зависности од контекста).
I ja imam grammarly, ali nisam bas impresionirana. Jos kad pocne da smara sa oxford comma, dodje mi da se upucam u cku. Uglavnom, ugasila sam je na vecini aplikacija koje koristim 😂
 
I ja imam grammarly, ali nisam bas impresionirana. Jos kad pocne da smara sa oxford comma, dodje mi da se upucam u cku. Uglavnom, ugasila sam je na vecini aplikacija koje koristim 😂
Шта ја знам, мени користи. Можда би било боље да ми одмах сама поправља написано без додатних компликација, али изгледа некад тако замрсим да је потребно додатно да ми објашњава зашто нисам требао баш тако :) . Може и боље, али за оно за шта ми треба за сада немам проблем.
 
Шта ја знам, мени користи. Можда би било боље да ми одмах сама поправља написано без додатних компликација, али изгледа некад тако замрсим да је потребно додатно да ми објашњава зашто нисам требао баш тако :) . Може и боље, али за оно за шта ми треба за сада немам проблем.
Meni smeta sto slabo investiraju, sljaka isto kao sto je sljakala pre 7 godina, kad su je neki moji ljudi koristili. Mogli su malo da je unaprede, ali da, za bazicno ispravljanje typos - super je.
 
Pa ovako:
Imas duolingo br jedan mana nema srpski ali dobro ima valerijan.

Dva: ankidroid mocne karte za ucenje, mana zaboravis uvek na tu aplikaciju jer je ikonica katastrofalna, dobro rado extra naucene reci ponavljas npr za 4 - dana meseci zavisi od ponavljanja...

Br tri super memo mana nije ankidroid dobro slicno je ko i ankidroid sa fles kartama

Broj 4 qualngo ima srpski ima sve mana nije bas korektno prevodjenne od strane nasih dobro ima srpaki

Br roseta stone mana trebas nauciti kako se koristi aplikacija dobro razgovaras uzivo mozes sa govornicima npr iz ne mor abiti kine al eto kine jbg

Br 6
Lingo jednostavna aplikacija sa osnovnim izrazima mana nije u full verziji

Sada zajebi te aplikacije, instaliraj dezer i slusaj podkasgove na stranom jeziku ili udji u jt i kucas neka tako na tvom stranom jeziku naucna predavanja i citas komentare ali bez prevodjenja
 
Dragi forumaši
Na ovoj temi možemo da postavljamo sajtove koji su besplatni a unapređuju naše znanje iz nekog jezika ili pružaju odličnu osnovu za početak učenja :)
Jedan od najboljih besplatanih linkova za sticanje "besplatne diplome" na Engleskom jeziku, u raznim strukama je Alison. Za sve osobe koje su zaintersovane, da steknu "besplatnu diplomu" koja je priznata u Veliku Britaniju, Ameriku, Kanadu, Austrailiju i Novi Zeland. Direknat link je; https://www.googleadservices.com/pa...=2ahUKEwig-a3v-6mBAxWsWkEAHapHDw4Q0Qx6BAgJEAE
 

Back
Top