NATALNA KARTA - U SLIKAMA

cao,svima!Interesuje me koje su mi mogucnosti za duzi boravak u inostranstvu,po pitanju doskolavanja ,postdiplomskih?Unapred hvala na odgovoru!;)
http://slike.hr/slike/astro2gw48mv5392832282_8f40a.gif.html

VE koja je vl.tvog 9.polja,a i 4. nalazi se na vrhu 12.polja i to u strelcu,sto znaci da je vrlo moguce i to vrlo uskoro jer SA sada tranzitira vrhom 9.polja.
Sada ide retro ali cim bude krenuo direktno verujem da ce ti dati priliku da to realizujes.
Ali kako VE dispozicijom ide u Jarca,mislim da ces se vratiti nazad,tj,da neces ostati tamo da zivis dugo.
 
VE koja je vl.tvog 9.polja,a i 4. nalazi se na vrhu 12.polja i to u strelcu,sto znaci da je vrlo moguce i to vrlo uskoro jer SA sada tranzitira vrhom 9.polja.
Sada ide retro ali cim bude krenuo direktno verujem da ce ti dati priliku da to realizujes.
Ali kako VE dispozicijom ide u Jarca,mislim da ces se vratiti nazad,tj,da neces ostati tamo da zivis dugo.

hvala puno na odgovoru!:)
 
Pa ima li kakvih izgleda,da li nesto vec preduzimas na tom planu?
ovih dana,treba posaljem mail americkom savjetniku,kako bih zakazala sastanak,koji radi pri Internationaal academic centar u Bg,koji zapravo posreduje u apliciranju,i pomaze ti kod TOFL,GRI..tih testova koje moras uraditi sa dobrim rezultatm,kako bi iimala uslove za dobijanje stipendije bili bolji..jer ,ona je ,zapravo tu da ti nadje te fakultete,gdje daju stipendije..jer vecini nas su problem pare.:)realno..mozes otici u SAD,AUSTRALIJU,ENGLESKU,KANADU ,p.s meni je zelja Australija i novi Zeland:)suncana zemlja,a u SAD i ENGLESKU sam vec bila,po par mjeseci..:)i ako kako uspijem da se docepam tog tla,bez velike muke, se necu vracati;)(sem ako me ne deportuju,ko" sto su hjeli iz SAD,post sam neki list zaboravila da posaljem-privremenog boravista-i jedva ostadoh-sa nekoliko protekcija,to me je uvjerilo-da mi je jupiter u prvoj kuci;)-uvucem se u neprilike vece srazmjere,a vrlo lako se izvucem)..znaci ima nade za odlazak Emily?Hvala ti ,jos jednom,sto si odvojila vrijeme za mene ,i u prvom i u drugom postu
 
Šta biste rekli o meni, molim vas, zaista me interesuje? :D


astrow2at01jovanaspasoj.gif
 
Poslednja izmena:
Može li neko tumačenje u vezi novca i karijere.Jako sam zainteresovan.Molim Vas!!!!!!!!
42580487.jpg
I ja bih volela bas jedno besplatno detaljno tumacenje...nasih dragih clanova sa dubokim smislom za rasudjivanje i otklanjanje nedoumica.
Ono sto se vidi iz Tvog natala je: vladar 2-og, polja finansija je u 6-om polju u Vagi, odnosi se i na to da ces do zarade dolaziti sopstvenim radom, a posto je Merkur retro pa jos u Vagi, smisao za lepo: misaoni proces je dublji i daleko osetljiviji, posto imas urodjeni dar da shvatis osecanja i misli drugih ljudi, pa samim tim teze donosite brzoplete zakljucke. Ako ti je lakse da se izrazis kroz pisano nego verbalno, nemoj da te cudi, jer mnogi pisci imaju retro Merkur. S druge strane, gledajuci vladara 6-og polja, Veneru koja je u 7-moj, moze ukazivati i na novac kroz partnera, kao sto i vladar 10-og polja Uran, takodje se nalazi u 7-moj koji ukazuje na mogucnost partnerskog posla.
Koji bi to poslovi mogli da budu, nadam se da ce neko iskusniji pomoci...
bye :D
 
  • Podržavam
Reactions: til
Hvala sto ste me iskulirali. :D molim i drugi put. Kladim se da mi u natalu ne pise da sam podvojena licnost. :D
Primetih da nisam postavio konkretno pitanje. Ali nazalost nemam ga, sve me zivo interesuje. Tako da ne morate tumaciti moju kartu. Necu vise spamovati.
 
i dalje je aktuelno...da li neko moze da mi samo zvirne cisto zbog posla i buducnosti jer sam sad na nekoj raskrsnici i nemam pojma sta cu i kud cu i gde cu...
da pojasnim malo razmisljam o pokretanju privatnog posla i u isto vrme trazim posao,pa ako ga ne bude sta raditi...inace pre nekih 2 ipo meseca vratila se iz Amerike i kuci sam sada...
hvala unapred

3580x9u.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
EJ aj i meni uradite natalnu kartu i kazite mi kakva mi je ovo godina sto se ljubaviiiiiiiiiiiiiii ticeeeeeeeeeeeee jojjjjjjjjjj :))))) a moze i posao :D 14.03.1990 kraljevo u 3:45 ujutru ...ljubim vas i hvala

10ood2v.gif
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako moze meni neko da pogleda najvise me zanima posao tj sportista sam u inostranstvu..i ove god mi je u glavi da menjam drzavu.ali toliko negativnih stvari mi se desava da vise nemam pojma sta cu..:confused:. Da krenem da pakujem kofere ili ne ? :D LJubav kao i uvek katastrofa..A jedan blizanac mi sad ne izlazi iz glave .. Da li bi moglo da bude nesto od toga ozbiljnije? :think:

61astrow2at01g


Hvala unapred od :heart: ...cekacu svoj red koliko god da treba... :)
 
Ovakva sam i ja bila pre 6 meseci :mrgreen: a onda sam docekala da i sama nesto raspoznajem u karti, a da li neko moze da mi kaze sta ce biti ovo ili ono..to svako od nas treba za sebe da odluci..!!! Ne znam, mozda je pregrubo receno, ali ni meni nisu izlazili na pocetku u susret iz istog razloga - zato sto su se pitanja odnosila na to sta da radim, a niko ne zeli da stavlja sebe u situaciju da to radi, bar niko normalan ;)
A i odmah da kazem, ja napisala od svoje oskudne literature par postova, ocekujuci da ce se neko javiti i da me ispravlja, sto se i desi nakon nekog vremena kad ljudi nadju "space".. pa tako verujem i to sto nema da odgovore je razlog nemanje vremena..
 

Back
Top