NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Pitanje je: Problematicna Venera???

Sve je nekako vezano ili za vidjenje ljubavi kao prevara, ili zbog Strelca i prirodne devete kuce u kojoj se nalazi se vrti oko stranaca ili onih koji imaju veze sa inostranstvom. Kod mene toga nema..Neptun mi zamagljuje dosta..pa pitam vas? Plz.Help!

VE opisuje tvoj dozivljaj ljubavi,pa ti dosta idealizujes partnere,moze ukazati takodje na to da su ti posebno privlacne tajne ljubavne veze,ali ja ne vidim da si ti uskracena za radost ili uzitak u ljubavnim vezama.Mozda ti je poslednih godinu dve bila prisutna neka kriza ali to je zato sto ja SA pravio kvadrat na tvoju VE.

VE ti vlada 7.kucom braka pa se ta simbolika odnosi na bracnog partnera,moze biti stranac a moze se ispoljiti i u simbolici da ga upoznas na fakultetu(ako studiras).

Predbracne ljubavi se gledaju kroz vl.5.polja,ne samo kroz VE.
 
VE opisuje tvoj dozivljaj ljubavi,pa ti dosta idealizujes partnere,moze ukazati takodje na to da su ti posebno privlacne tajne ljubavne veze,ali ja ne vidim da si ti uskracena za radost ili uzitak u ljubavnim vezama.Mozda ti je poslednih godinu dve bila prisutna neka kriza ali to je zato sto ja SA pravio kvadrat na tvoju VE.

VE ti vlada 7.kucom braka pa se ta simbolika odnosi na bracnog partnera,moze biti stranac a moze se ispoljiti i u simbolici da ga upoznas na fakultetu(ako studiras).

Predbracne ljubavi se gledaju kroz vl.5.polja,ne samo kroz VE.

Pa veci deo svog zivota jesam sama, ali to ne zato sto tako zelim. Ne privlace me tajne veze, ali imala sam dugo dugo.. vezu koja je imala takav status..ali to ne zato sto sam htela ili volim tako, vec zato sto nisam uslovljavala nista, iako to nije niti zauzeta osoba bila, a i bila je veza na daljjinu..ali su uostalom svi znali za nas. Veza koja prosto nije dobila formu, ja se ni dan danas ne mirim s tim da je za njega to bilo nesto kao tajno, jer upravo zbog toga sam se osecala manje vrednom!! Tako da definitivno nije to..
Ne studiram..i jedina osoba koja me duze vreme interesuje i sa kojom nisam iz prostog razloga sto opet moze da se desi da on zeli samo tajnu vezu, a to bi opet bila javna tajan, ima veze sa inostranstvom ili sa strancima..i zivi jako blizu mene. ali ja sam eto i dalje sama, jer ne zelim tajne veze..iako "umirem" u pravom smislu za svakim momentom sa njim. Daleko od toga da je idealan..ali rado bih stala kod njega.


Na znam kako bi ti okarakterisala to uskracenje, ali kada ti neko stavlja ogranicenja..onda i ne mozes da se ne osetis uskracenim, govorim i za fizickom i emotivnom ljubavlju, tj.ispunjenjem. A to ume da izludi i da te udalji..
U ljubavi nema ogranicenja..
 
Veliki pozdrav svima na forumu ... prvi put vam pisem i ako mogu da zamolim VipCurlic ili nekog drugog da pogledaju moju kartu i kazu mi nesto konkretnije u vezi ljubavi... jer nemogu bas da se pohvalim da imam srece :S

Unaprijed zahvalna... (L)


cekam da se neko smiluje da mi pogleda natalnu i da napise nesto :(

Evo ja ću!
Prvo što mi upada u oči jesu dve lične planete neaspektovane:mesec i sunce.
Ne znam dovoljno o tome, ali čini mi se da ljudi sa ovakvim položajem planeta teško prilagođuju okolini...
Evo šta nađoh o ovome:

Neaspektovano Sunce : ljudi sa ovakvim Suncem imaju jako slabu razvijenu samosvest, ko su i kakvi su, ali umeju biti egoisti.

Neaspektovan Mesec : ovakav Mesec donosi nedovoljnu povezanost i razumevanje za svoj dom, porodicu, osecanja, ali ipak veliki napor i trud u prevazilazenju problema.

Što se tiče ljubavi (ko može da se pohvali da ima sreće u ljubavi :)? ) Brzo se zaljubljuješ, voliš muškarce koji su, da se tako izrazim muškarčine :D, vojna lica, jake, stabilne, muževne... Moguće je da će tvoj izabranik biti stariji od tebe.
Bolji preiod očekuje te kada Jupiter uđe u Ovna ( a to je negde sredinom godine) i onda opet sledeće godine. Ništa se ne brini :)
Ova godina bi mogla da ti bude dobra za zdravlje i za posao, ako ga nemaš ili možda da dobiješ unapređenje.
Sa srećom!

Čime se baviš, ako nije tajna?
Pozz od još jedne Bikice/Vage z:hi:
 
zdravlje, posao i drugo što je važno

astro_w2gw_01_jana_jana_hp681713148-1.gif
Ukratko ... zbog vladara polja zdravlja, Meseca (vlada emocijama) u 12. kući (kuća podsvesti), zdravlje je vrlo osetljivo odnosno direktno vezano za psihu i emocije. Zbog toga je u ovakvim slučajevima jako važno biti sređen na tim planovima, da bi i zdravlje bilo bolje jer svaka nesređenost u životu (i životnoj rutini takođe) ovde utiče loše. Naročito što je Mesec u Vodoliji što inače ume da ukaže na stresan unutrašnji i emotivni život, a i na svakodnevicu uopšte (jer je vladar 6.). Drugi vladar, Sunce je u Blizancima pa opet ukazuje na osetljiv nervni sistem, a pošto su tu Jupiter i Venera ovo često može da bude neko ko jede (ili ne jede) "na nervnoj bazi".

Posao, ako nije dinamičan i sam po sebi vezan za neku Vodolijansku simboliku (kompjuteri, nova tehnologija, moderne stvari uopšte; rad vezan za društvo, ljude tj neka vrsta socijalnog rada) može da bude prilično stresan, naročito u pojedinim periodima kao što je ovaj, jer već neko vreme Mars prolazi kroz polje posla i (jednim delom) ugrožava vladara tj. Mesec. Dosta je napetih aspekata koji se mogu lepo istrošiti kroz naporan rad i angažovanje na poslu. Mada ne volim da pogađam mislim da postoji velika šansa da je posao vezan za ljude tj. komunikaciju, nešto javno i sl, u najmanju ruku je neki intelektualan posao jer su to stvari koje su vrlo naglašene u ovoj karti.
 
Ja bih imala pitanje,pa ko je raspolozen,ima vremena ili je rad da pomogne u tumacenju...Zanima me sta je bitno na polju zdravlja da znam,kada je moje zdravlje u pitanju,na sta treba da obratim paznju sada,ubuduce i ima li kakvih ostrih aspekata...Datum je 22.01.1983. u 23: 25 h.
Evo natalne kartice...:)
 
Poslednja izmena:
Radmila 05.02.1967. u 22 sata i 11 min. u Zrenjaninu.Pa sve sto je bitno a posebno u vezi sa decom izdravljem. HVALA,,,

Moze li neko konkretnije pitanje...uz ...ako moze...i informacije...sta u vezi zdravlja...

Imas li dece...i koliko...?

Tranzitni Uran,,
planeta iznenadnih i neocekivanih dogadjanja, planeta promena...koje nam u prvi mah cudno izgledaju... ti je trenutno oko natalnog Saturna...

pa moze rezultirati razmisljanjem o promeni ili ishrane ili dosadasnjeg posla...

... pravi ti i opoziciju na natalni Uran u Devici u 11. polju...(prijateljstva, ciljevi.)..pa je mozda i tu doslo do nekih "amandmana"? :)
 
može li za mene jedno ili dva pitanja ako neko ima vremena,
ustvari pitanje za sestru, dali joj se vidi brak u budućnosti i dali će imati djece, ako se vidi
hvala:heart:

Sad je ovde veliko pitanje tacan minut rodjenja,jer ukoliko je rodjena koji min.ranije cela slika horoskopa se menja.

Ukoliko je tacno vreme rodjenja,brak u zrelijim godinama i to nakon SA povatka,znaci za koju godinu(oko 30-te).

Dece ce imati,najverovatnije jedno,ali nece roditi iz prvog puta.
Je li imala mozda neku kiretazu ili spontani do sada?
 
Sad je ovde veliko pitanje tacan minut rodjenja,jer ukoliko je rodjena koji min.ranije cela slika horoskopa se menja.

Ukoliko je tacno vreme rodjenja,brak u zrelijim godinama i to nakon SA povatka,znaci za koju godinu(oko 30-te).

Dece ce imati,najverovatnije jedno,ali nece roditi iz prvog puta.
Je li imala mozda neku kiretazu ili spontani do sada?

jeste prije otprilike 7 godina imala vanmateričnu:(
pa zbog toga pitam dali joj stoji da će imati..
sada u januaru je napunila 28godina i tek je sada našla momka nakon nekog
dugog vremena...
 

Back
Top