NATALNA KARTA - U SLIKAMA

showgif.cgi

ako mozes da mi pogledas sta kazu zvezde kakav zivot cu imati,ljubav,dece...

hvala
 
evo mene opet, oko mene sve žene kojima baš ne ide što se tiče bebica:(
ako može kad neko stigne da pogleda
vezano za moju jetrvu, pokušavaju već neko vrijeme da imaju bebu al im ne ide
pa ako se vidi, kad će da bude prva trudnoća i koliko će djece imati?
evo njene karte..
hvala puno:heart:
 

Prilozi

  • Mirjana.jpg
    Mirjana.jpg
    50,8 KB · Pregleda: 11
Uf.uf, kakva je ovde guzva..sa slikama. :whistling: Nego imam i ja jedno pitanje ukratko!
Vezano za potencijalne dobitke na lutriji, neocekivane. Znam koji su apekti za to, dobar odnos Marsa, Jupitera i Urana, sto je cak i bolje kad je trigon i jos jace kad je Sunce u Zemlljanom znaku, mada ne mora biti, i imam 1 primer iz prakse gde je devojka imala Ju60Ur120Ma, njeno So je u Strelcu, ali i pitanje je nasledja bilo, mada opet veliki dobitak i neocekivan, jer da org.nije kupovala taj predeo ne bi imala nista, realno.
Moje pitanje je: Da li u mojoj karti postoji nesto sto ukazuje da sam talik po pitaju dobitaka, jer ja ne vidim nista od tih aspekata, a opet moji me stalno prozivaju da sam "talija"..i ponekad ubodem neku nagradicu, cesce dok sam bila mladja, a dok moji roditelji koji imaju jako dobre polozaje gore navedenih planeta, nista..
..mozda to ima veze i sa svim ostalim, tranzitima, pa zato nisam duze ostetila to na svojoj kozi, sa Vertexom, i svim onim sto je umesano..a opet se ne vidi na obicnom natalu ukoliko se ne ukljuci..???
Hajde, neka mi se samo kaze ima ili nema! Pozz, ljudi.
:zag:

sama.gif
 

Back
Top