NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Ozbljno jel gleda neko ove nase karte? :)
Ako neko razume nek baci pogled pa nek kaze bilo sta (nista me ne interesuje posebno valjda)
10eo6es.gif
[/IMG]
 
Jel vi znate da od ovoga mož da se zastrani... mislim, onako generalno... ja znam da vi znate, ali da li znate kako utičete na druge svojim "znanjem"?
Recimo, imate neki problem, pa buljite u natal kao da će tamo da iskoči rešenje, ali prc... eto još jednog problema, al u glavi... niko vas bolje neće saplesti od autosugestije... negativne, naravno... jer pozitivne u ovakvinm stvarima skoro da i nema...
I mene zanima, nije da me ne zanima, ali hoću reći da može jako loše da utiče, ma koliko vi mislili da ne utiče, podsvest odradi svoj deo posla i tu krene kocka sa izborima.
jer astrologija daje samo izbore, zar ne? Na nama je kako ćemo ih iskoristiti, ili nećemo... jel tako?
Ako i postoje stvari koje se ne mogu izbeći, bolje je ne znati unapred... jer nema veće blokade od straha... poenta ovog monologa je u stvari da ovo ič konstruktivno nije...
Npr, neko postavi natal, vi mu odgovorite na izvesna pitanja, on ima neki osećaj da ste loše, iliti najbitnije prećutali... ako mu pak preskočite sliku, znači nema nijednog odgovora, on se izbedači misleći da mu je sudbina loša, čeka ga neka nesreća već na sledećoj krivini...
Eto, to mi nešto pade na pamet čitajući vas... stvarno me neke stvari opterećuju kad mi je ovako loš raspored planeta...:lol: ... lako je sa izborima... nego mene u poslednje vreme ebe onaj pritisak na mesec, pluton i mars... pa u kombinaciji sa još nekim teškim aspektima izrodi neku ebenu tenziju... a ne možeš da biraš kako ćeš se osećati, jel tako... Ali ne moraš ni baš sve da znaš... ionako će doći, proći... mene brine šta ostavlja nekima u glavi posle svega toga...
 
Pa recimo posao neke vrste partnerstva ili umetnickog tipa,komunikacija sa ljudima-starim licima ili nizeg drustvenog sloja,bolesnima,siromasnima i sl.
To moze biti cak i neka vrsta hobija koju ces pretvoriti u posao,mozes cak raditi i dva posla istovremeno.
Jesi li zavrsila neku skolu,studije?
 
Ako neko nadje nesto zanimljivo da kaze o mojoj natalnoj karti, bila bih zahvalna:)
Posebno mi je cudan broj kuca koji je potpuno prazan,tj, sto su planete skoncentrisane samo na polovinu kruga i sta to zapravo predstavlja za mene.
 

Prilozi

  • astro_w2a_01___hp.41540.21999.jpg
    astro_w2a_01___hp.41540.21999.jpg
    53,5 KB · Pregleda: 16
Evo da ne ispadne da si mi dzabe dao rep,ja cu sad malo da lupam (ako nesto slucajno pogodim,ti reci):D
Sunce u jarcu-stalozen,hladan,na odstojanju,
Mars u ovnu-kad se posvadjas s nekim,tesko njemu.:mrgreen:
Mesec u blizancima-volis da se zezas,detinjast,volis da pricas,filozofiras
a mislim da ce ti takva i zena biti-detinjasta,komunikativna

'saturn U 1.kuci Osobe sa ovom pozicijom Saturna su cesto istrajne,vredne i sa ozbiljnim pogledom na svet,medjutim nedovoljno priznate kao i njihov rad i napor.Zele slavu ali nikako im ne uspeva da se otvore za javnost.'

'Uran

U 1. kuci Ovo su osobe koje teze za vlastitom slobodom,originalne,jake intuicije,nagle i progresivne.'

'Merkur u prvoj kući

Označava da je reč o pričljivoj osobi, koja je zadovoljna kada može da podeli svoje mišljenje sa drugim. Osoba voli da istupa u javnosti i u tome obično ima uspeha. Na zabavama je u centru pažnje i diktira tempo. Odgovara joj uloga posrednika, snalažljiva je i inteligentna. Obično je mladalačkog izgleda, vitkog stasa, omanje glave, uvek sveža i nasmejana. Dosta će putovati. Ove osobe su često vezane za brata ili sestru. '
 
Hej, ljudi, meni je ovo prva poruka na ovom forumu :D Vidim, ima zanimljivih tema, pa sam odlucila da se prikljucim :super: Ako bi neko mogao da izdvoji par trenutaka za moju natalnu, bila bih mu mnogo zahvalna... Znate, ono kao, u znak dobrodoslice :hvala: Konkretno, zanima me ljubav, tu do sada nisam imala srece :whistling:
2h84d2r.gif
 
Da li moze neko da mi kaze nesto vise na temu ljubavi u mom zivotu?
Skoro sam imla jedan bolan rastanak od osobe koja mi je puno znacila jer je on odlucio da se iznenada odseli,ne postoji sansa da se mi ikada vise sretnemo ali mene i dalje neka nada vuce ka tome i nesto mi govori da medju nama jos nije sve gotovo(on je inace rodjen 13.04.1980.negde u Bosni).
Uglavnom mi ni ovako ne ide na temu ljubavi,sve promasaji,kratke veze zasnovane cesto samo na sex-u.A inace astrolog koji mi je tumacio kartu pre nekog vremena mi je rekao da bi 2010,2011 trebalo da buu moje godine za ljubav ali do sada jos uvek nista pa pocinjem da sumnjam u to.
Posao bi me isto zanimao jer radim samo 50% a trebala bih uskoro mozda da dobijem i 100%,ne znam da li da prihvatim jer posao i nije nesto(bar ne ono o cemu sam ja sanjala) a i uslovi nisu tako idealni.

Hvala svima unapred!





 

Back
Top