nasilje prema devojci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne, ja to pričam iz iskustva. Ma šta vaša EU psihologija izmislila pederluk nije normalan, a pravo vođe čopora jeste normalno. Mužjak ima pravo da ima onoliko ženki koliko je u stanju da podmiri. Pravo vođe čopora je da kažnjava članove čopora. On to radi šamaranjem i sličnim načinom bez nanošenja težih povreda članu čopora, ali mora se znati ko je gazda. Kad ste vi moderni borci za ljudska prava počeli da kršite zakone čopora sve je otišlo u 3 lepe....i vidiš na šta danas izgleda ova nakazna Evropa i još nakaznija Srbija?

Ma kakvo bre shamaranje, pa da ti strada shaka ako ne zadas udarac kako treba, najbolja je elektro-shok palica, pichnes je kad god zasluzi, a ne nanosis joj povrede, i ne moze da dokaze da je maltretiras ako se zanese EU tlapnjom o nekim tamo pravima. Zakoni chopora moraju se poshtovati!
 
Sve je stvar organizacije:
Prvo je najbolje da joj stvoris obaveze- 5 dece.
Da kuva pere cisti sprema .... naravno za to ces je uvek kritikovati
i reci da nisi zadovoljan... pljas preko zuba za svaku opasku.
zatim redovno treba okupljati ekipu prijatelja kod kuce da se gleda fudbal
i ispijaju gajbe piva . Ona mora sve vreme da sprema klopu i donosi cugu
a ti da je mlatis ako pivo bude previse hladno ili nedovoljno hladno( uvek neka bude nepravilno)
Zatim je uvek kritikuj da je debela , ili ima male grudi , da je losa u sexu. i neka ti
to bude opravdanje za avanture sa drugim ribama.
Klopu koju sprema transparentno pred njom baci u kantu za smece (i neka opet sprema).
Posle svakog velikog spremanja pronadji prasinu i naredi ponovno ciscenje.
Kosulju koju ti je ispeglala nabi joj u facu i naredi ponovno pranje i peglanje iste...(ODMAH)



Podrazumevano :
Ako kaze da ne moze sve da postigne predlozi joj da se bolje organizuje.
1. Da manje spava
2. Da bude sposobnija .... navedi primer dobre organizacije
desnom rukom pegla , levom mesa rucak . desnom nogom brise pod
oko struka vezana joj kolica i ljulja dete ritmickim pokretima napred nazad...
eto sve se moze a jos imas i slobodnu levu nogu koja odmara!
Posle navedenog primera komanduj izvrsenje, inace.....
 
odobravam samo nasilje izmedju mladjanih lepih devojaka u veceima prestižnih metropolskih klubova, jer estetski atraktivno izgleda, malo divljacki, ali sve nabijeno estrogenom i parfemskim isparavanjima kad se jedna iz jedne klike zameri drugoj iz neprijateljske klike nekom osmosmislenom opaskom pa padne neko cupanje rastinja iz lobanje, cepanje brushaltera i skidanje flekica sa stikli
krvna osveta cirkulise etrom, epigrammata in modernum tempus, ohh Bože bože božeeee
 
Da li se moze i sme dozvoliti da momak udari devojku
(samo zato sto su se posvadjali,a on je previse nervozan za dalje raspravljanje,bez ozbiljnije krivice devojke)?
Da li je istina da ako neko udari jednom da je pravilo da ce udariti opet?

JA to licno nebi dozvolio nikom ;)

To bash mrzim da vidim i kada vidim jedva se susdrzim da mu ne polupam glavu grrr ! :evil:

Uglavnom je tako:kafa:

Jer devojke predju preko toga jednom pa peti put i zatim je on opusten i lema jer zna da ce da mu oprosti ;)
 
meni se desilo da svoju sadasnju devojku udarim. u jedno 3 navrata, u toku svadje i tako to. nisam to nikad hteo ali toliko me iziritira da sam u stanju da je polomim. ona je inace trenirala taj neki brazilski djijudzicu stagod i ratoborna je i svadja se svuda i stalno mi nesto odgovara, najcesce van teme ili neku glupost i namerno me cika pogotovo kad je ljubomorna a jeste kao pas je i samo ponavlja repetitivno istu recenicu, onda sam u stanju da lomim koliko je bezobrazna. posle mi zao ona tako mala pa ne moze mnogo da se brani uhvatim joj ruke spakujem je ocas i onda moze samo da vristi, pokusava da grize i da me osamari ponekad ali sta moze ja imam 190 i 85kg i treniram svaki dan tegovi dzak itd leti i plivam dosta a ona kao andjeo slatka mala ko nevinasce a ispod haube v16 djavolak.

ali je sex mnogo dobar posle svadje a i inace ona voli grubo a volim i ja samo ona voli bas da divlja. kad bi znala da pisem na forumu ovako nesto iskopala bi mi oci.

inace nikad ranije nisam ni pipnuo devojku a imao sam ih tokom godina raznih, cak i koje su me prevarile pa nisam ni pipnuo.
 
Da li se moze i sme dozvoliti da momak udari devojku
(samo zato sto su se posvadjali,a on je previse nervozan za dalje raspravljanje,bez ozbiljnije krivice devojke)?
Da li je istina da ako neko udari jednom da je pravilo da ce udariti opet?
Prvo,nasilje nema opravdanje- nikada.E tacno nemam volje da odgovaram na ovakva pitanja.
Kako moze da se pita nesto takvo?O ***-ti sve.
 
meni se desilo da svoju sadasnju devojku udarim. u jedno 3 navrata, u toku svadje i tako to. nisam to nikad hteo ali toliko me iziritira da sam u stanju da je polomim. ona je inace trenirala taj neki brazilski djijudzicu stagod i ratoborna je i svadja se svuda i stalno mi nesto odgovara, najcesce van teme ili neku glupost i namerno me cika pogotovo kad je ljubomorna a jeste kao pas je i samo ponavlja repetitivno istu recenicu, onda sam u stanju da lomim koliko je bezobrazna. posle mi zao ona tako mala pa ne moze mnogo da se brani uhvatim joj ruke spakujem je ocas i onda moze samo da vristi, pokusava da grize i da me osamari ponekad ali sta moze ja imam 190 i 85kg i treniram svaki dan tegovi dzak itd leti i plivam dosta a ona kao andjeo slatka mala ko nevinasce a ispod haube v16 djavolak.

ali je sex mnogo dobar posle svadje a i inace ona voli grubo a volim i ja samo ona voli bas da divlja. kad bi znala da pisem na forumu ovako nesto iskopala bi mi oci.

inace nikad ranije nisam ni pipnuo devojku a imao sam ih tokom godina raznih, cak i koje su me prevarile pa nisam ni pipnuo.
E, nije fora da bijes tu koja voli da bude bijena i da se seksa grubo, da bi je kaznio valjda treba da joj udaris kontru, znaci samo fino s njom tokom svadje i sto pitomiji seks.
 
Da li se moze i sme dozvoliti da momak udari devojku
(samo zato sto su se posvadjali,a on je previse nervozan za dalje raspravljanje,bez ozbiljnije krivice devojke)?
Da li je istina da ako neko udari jednom da je pravilo da ce udariti opet?

Треба дозвољавати јаке, суптилне шамаре. Али кад женско заслужи. Само тада, не као компензација за мањак аргумената. Жену треба шамарати кад ријечи не допиру.

Вјероватно ће је ударити опет, јер жене понављају грешке. Има паметних жена којим је довољно рећи или ударити једном.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top