Da li nosite muške torbice?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.274
Da li nosite muške torbice?
Ima raznih vrsta. Klasničnih na rame, čestbegova koji se stavljaju na grudi ili na leđa i takozvanih legbakova koji se stavljaju iza noge.
Mnogi muškarci u Srbiji ih nose.

Dajte primere nekih zanimljivih torbica. Ima i stranih zapadnih brendova koji su skuplji i elegantniji i mogu se naći po nekim fensi knjižarama.
Koštaju po pravilu više i do 10.000 neki modeli.
Dakle nisu opcija samo "domaće" kineske ili torbice sa Aliekspresa.

Ovako nešto na primer meni deluje zanimljivo https://ae-video-c1.aliexpress-medi...758168661e0fc8&user=2212567623161&from=chrome

1715083971511.png
 
Kada putujem svakako ali ne takvu. Imas na Aliekspesu daleko lepsih torbi.
Stvar ukusa. Nekome se sviđa elegancija i neprimetnost. Meni to odgovara.
Okači šta su po tebi lepe torbe ako te ne mrzi.:)

Evo na primer ovo meni bi se slagalo uz neku tanku crnu jaknu koje inače nosim i ne bi moglo lako da se uoči i da uopšte nosim torbicu.
Ili uz sivi ili crni kaput zimi. Slije se jedno uz drugo. Izgleda kao celina.:)

1715084598047.png
 
Poslednja izmena:
Stvar ukusa. Nekome se sviđa elegancija i neprimetnost. Meni to odgovara.
Okači šta su po tebi lepe torbe ako te ne mrzi.:)

Evo na primer ovo meni bi se slagalo uz neku tanku crnu jaknu koje inače nosim i ne bi moglo lako da se uoči i da uopšte nosim torbicu.
Ili uz sivi kaput zimi. Slije se jedno uz drugo. Izgleda kao celina.:)

Pogledajte prilog 1543613
 

Prilozi

  • 81bAEvRye-L._AC_SY625_.jpg
    81bAEvRye-L._AC_SY625_.jpg
    79,9 KB · Pregleda: 3
Da li nosite muške torbice?
Ima raznih vrsta. Klasničnih na rame, čestbegova koji se stavljaju na grudi ili na leđa i takozvanih legbakova koji se stavljaju iza noge.
Mnogi muškarci u Srbiji ih nose.

Dajte primere nekih zanimljivih torbica. Ima i stranih zapadnih brendova koji su skuplji i elegantniji i mogu se naći po nekim fensi knjižarama.
Koštaju po pravilu više i do 10.000 neki modeli.
Dakle nisu opcija samo "domaće" kineske ili torbice sa Aliekspresa.

Ovako nešto na primer meni deluje zanimljivo https://ae-video-c1.aliexpress-medi...758168661e0fc8&user=2212567623161&from=chrome

Pogledajte prilog 1543604
u moje vreme, muskarci (naravno, mali broj njih) su nosili one torbice, takozvane, "ped.erice" ...........ni danas ne znam radi cega su tako nazvane.
 
obavezno.

samo zimi ne nosim zbog debele jakne a ionako te jakne imaju ogromne dzepove.
inace kako prestanem da nosim perjanu jaknu ne skidam torbicu.

i imam ih poprilicno i redovno ih menjam u zavisnosrti sta sam obukao.... uz sat obavezan deo stajlinga :D
 

Back
Top