Koje žene vam ne moraju..

Neno

Elita
Poruka
20.744
(ili muškarci)
.."nikad" reći da vas vole, a sigurni ste u njihovu bezgraničnu i iskrenu ljubav?
Taman da je ostavite i u haremu, neće vas izdati, prestati voljeti..

Šta je to što ženu (ili muškarca) "odaje" da vas bezgranično voli i bez onih famoznih riječi? Ako je (ga) pogodi ako se naljutite ili rastužite, ako se obraduje svakom poklonu bez obzira na vrijednost, ako se ne ljuti kada imate suprotno mišljneje, ako vas stalno nešto zapitkuje, ako vas gleda kao Boga, ako vam ugadja svaku sitnicu.. ako..

PO čemu još mislite i znate da vas partner bezgranično voli a to ne govori onako smišljeno ili što mora ili što želi nešto drugo od vas..?
 
Poslednja izmena:
Lojalna zena se prepozna po ponasanju u situacijama. Izacices s njom, kako se ponasa prema tebi u drustvu. Kako inace? Postupci. Jel uradi ono sto kaze da ce ili ne? Jel iskreno zainteresovana i za tebe a ne samo ti za nju. Ume li da te pita sta ti volis? Cemu se nadas? Sta te veseli a sta rastuzuje? Kako se ophodi s time? Jel te kritikuje stalno? Ako te kritikuje? ta te ne voli a ni ne postuje i ta ce te ostaviti da krvaris na sred puta.
Pitas je, sta joj se dopada kod tebe. Ako kaze nesto poput: drag si mi, lepo se osecam s tobom, smejemo se, kapiramo se i td.. Super, a ako kaze: fin si, zreo, vredan, radan, imas ono nesto, ne voli te.
 
Šta znači "bezgranična" ljubav?🤔
Vidiš, nije džaba pod navodnicima..
Ljubav nije volim te.. ljubav je kad si podrška.
Ljubav je kad ne bježiš od problema, već ih zajedno rješavate.. kad ne prebacuješ, već razumiješ. Ljubav nije samo tijelo, već duša, poštovanje, pažnja, razumijevanje..ljubav nije prrovod i korist već biti uz nju kad je najteže.
 
Vidiš, nije džaba pod navodnicima..
Ljubav nije volim te.. ljubav je kad si podrška.
Ljubav je kad ne bježiš od problema, već ih zajedno rješavate.. kad ne prebacuješ, već razumiješ. Ljubav nije samo tijelo, već duša, poštovanje, pažnja, razumijevanje..ljubav nije prrovod i korist već biti uz nju kad je najteže.
Jasno. Samo je pridev "bezgranična" problematičan. Postoje granice. Bar za mene.
 
(ili muškarci)
.."nikad" reći da vas vole, a sigurni ste u njihovu bezgraničnu i iskrenu ljubav?
Taman da je ostavite i u haremu, neće vas izdati, prestati voljeti..

Šta je to što ženu (ili muškarca) "odaje" da vas bezgranično voli i bez onih famoznih riječi? Ako je (ga) pogodi ako se naljutite ili rastužite, ako se obraduje svakom poklonu bez obzira na vrijednost, ako se ne ljuti kada imate suprotno mišljneje, ako vas stalno nešto zapitkuje, ako vas gleda kao Boga, ako vam ugadja svaku sitnicu.. ako..

PO čemu još mislite i znate da vas partner bezgranično voli a to ne govori onako smišljeno ili što mora ili što želi nešto drugo od vas..?
rec "volim te" izgovaraju klinci "od srca" na pocetku "staza"............a kasnije, samo ako se od tog izrecenog ima korist.
 
PO čemu još mislite i znate da vas partner bezgranično voli a to ne govori onako smišljeno ili što mora ili što želi nešto drugo od vas..?
Ne znam i ne zelim da znam. Ne trazim to od njega jer prvo ja nisam spremna nekome pruziti kako ti kazes bezgranicnu ljubav. Ocekujem postovanje, razumevanje i jos par sitnica nevezanih za ljubav. Dela govore koliko je nekome stalo.
 

Back
Top