Naruto

I iz bored.

Ajmo drugari, top 5 najjacih ninji za sada [da bude zanimljivije - Naruto & Sasuke excluded]
1) Hashirama Senju
2) Uchiha Madara [pravi, ne Tobi]
3) Tobirama Senju/ Minato
4) Kabuto [Kabuchimaru mode]
5) Muu

Note: Nisam uzimao u obzir Tobija, iz cistog razloga sto jos uvek ne znam sta moze.
 
Itachi **** keve svima, cak je sjebo i Kabuchimarua i pobedio Nagata.
Prema Tobiu Hashirama nije pobedio Madaru. To je napomenuo kada se sibao sa Konan, ali istina prava se ne zna jos uvek sve dok ne vidimo jedan od par flashbackova koje ocekujem sa velikom radoscu.
 
Evo sta kaze wiki:
"Hashirama Senju is considered by many as the most powerful shinobi of his time. He was greatly respected by most shinobi during his lifetime, such that Tobi claimed Hashirama was the one person whom he respected the most as well as detested. His prowess and abilities were so great that he was able to not only fight on equal footing with Madara Uchiha despite his power of Eternal Mangekyō Sharingan and having the Nine-Tailed Demon Fox at his side, but even gained victory in the end and survived the battle." :/
 
Mada, sad kad gledam ovaj wiki: http://naruto.wikia.com/wiki/Hiruzen_Sarutobi
"According to Iruka, he was said to be the strongest Hokage that Konoha ever had as well as the strongest of all the five Kage during his era.[6] Even in his old age, Kabuto Yakushi considered him the strongest of the Five Kage at the time of his death"

Ajd, mozda Iruka i jeste naduvao pricu, ali Kabuto ne bi. :t A Kabuto je poznat po sakupljanju podataka, sumnjam da bi bez nekog dokaza rekao da je Hiruzen najjaci [uzmimo u obzir da je u vreme Hiruzena Kage bili svi [sem mozda Mei], sto bi onda znacilo da je Hiruzen jaci od Oonokija i kompanije, a oni nisu slabi :t]

A ako je strongest Hokage, onda zajebi Hashiramu.
 
Nisam bas siguran, uspeo je da zadrzi Orochimarua i bracu Senju, a Enma je komentarisao kako je Hiruzenovo stanje u tom momentu pateticno u odnosu na njegovu punu snagu. :t Bas bih voleo da nije sealovan, pa da ga Kabuto pozove uz pomoc Edo Tensei-a nazad. Y_Y
 
Opet sam se napalio na Narutka. Svaka cast Kishimoto-u, filere preskacem , ali main prica je definitivno jedna od najboljih koje sam video.

P.S Mozda ne bi trebao toliko da pumpa Narutka , mislim nakon Nine Tails Chakre , sad mi deluje kao super sajonac 4 :(
 
Onoki rula, najjaci od petorice ali ni on ne moze pobediti Madaru.
U chapteru pise da je Hashirama jaci od Madare ali ja u to i dalje ne verujem dok ne vidim.
Bice lepo gledati animiranu verziju za nekih godinu dana. :/

Itachi i Sasuke talk. :ceka:
 
Sto se tice pitanja ko je najjaci - jako je tesko reci, ali ne mogu da ne spomenem to da su itachi i minato, umrli jaaako mladi a da su pritom bili jedni od najjaci u celoj seriji, ko zna kakvi bi bili da su
duze ziveli o.O
 
Psihicka i moralna pobeda u ovom chapteru. Tsunade odnela moralnu, Itachi odneo psihicku. Decko razbija Sasukea citav zivot.
As for Tsunade, drago mi je da joj je neko rekao kako je slaba, but on the other hand, drago mi je sto je odbrusila Madari.

I liked this.
 

Back
Top