Napadnut lider Pokreta za promjene

Pa kako sad to?
Zar nije Brano uzorni biznismen koji ni mrava ne bi zgazio?
Šta to ti znaš o njemu, ajde podijeli sa nama, otkud ovo ''posebno da je Brano stajao iza toga''?

Pa eto, Brano je predstavljen ođe kao osoba koja se pita za sve u Crnoj Gori, koji je svemoćan... Pa da je taj svemoćni Brano htio da nešto uradi Medojeviću, pošto je on, po vašoj priči, svemoćan, onda bi mu sigurno to i uradio... A ne ovako
 
Ne bi me ni to čudilo, Medo podmukli da provocira, a onda kad ga ovaj napadne, kuku njemu, napao ga Branov bratanić

Medo je bio clan G17+ ako se ne varam.
Meda sam upoznao prije 2 godine i onako... nije on los momak. Bistar je i da kazem pametan. Pristojan i korektan. E sad... sto politika nije bas najbolja to je druga prica


ps
uhhhh zaljubio sam se. Jedna frizerka iz Podgorice mi je zapala za oko. Sjajna je. Zgodna.
 
Pa eto, Brano je predstavljen ođe kao osoba koja se pita za sve u Crnoj Gori, koji je svemoćan... Pa da je taj svemoćni Brano htio da nešto uradi Medojeviću, pošto je on, po vašoj priči, svemoćan, onda bi mu sigurno to i uradio... A ne ovako

:hahaha:
Dobar pokušaj...ali znaš dobro šta si rekao, i zašto si to rekao. A kako znaš? Pa iz Nikšića si...tako i ja znam.
 
Medo je bio clan G17+ ako se ne varam.
Meda sam upoznao prije 2 godine i onako... nije on los momak. Bistar je i da kazem pametan. Pristojan i korektan. E sad... sto politika nije bas najbolja to je druga prica


ps
uhhhh zaljubio sam se. Jedna frizerka iz Podgorice mi je zapala za oko. Sjajna je. Zgodna.

Medo jeste inteligentan čovjek, i profesionalac u svojoj struci, jedan od boljih... Ali je za politiku totalni promašaj.

p.s. Da te podśetim da si oženjen čoek :mrgreen:
 
Bogu hvala, nisam u tim vodama, da bi mi se put sa njim ukrstio.
Nadam se i da neće.

Ali me fascinira to što se toliko lud praviš na ovoj temi...:think:
Eto. Iako nijesi u "tim vodama", ne prestaješ ođe da pričaš o njemu, a ono o čemu pričaš se zasniva na tračevima sa nikšićke pijace i pričama nikšićkih džabalebaroša, koji u nedostatku dnevnih i večernjih aktivnosti stoje kod PTK i raspravljaju o stvarima o kojima pojma nemaju :rotf: A još su gori kad krenu da šetaju Korzom, pa se iz svega mozga deru o milionima opranih para, i o tajnim vezama između ovoga i onoga... ***, obavješteni su od CIA :rotf:
 
Medo jeste inteligentan čovjek, i profesionalac u svojoj struci, jedan od boljih... Ali je za politiku totalni promašaj.

p.s. Da te podśetim da si oženjen čoek :mrgreen:

On jeste studirao elektrotehniku aaaaaaa..... u G17+ se dofatio ekonomije i kao takav kadar se vratio u Crnu Goru. Kada ga coek slusa rekao bi kakav je on ekspert za ekonomiju. Veci no Drcun - "bosoglavi" onaj iz Prve Crnogorske Banke, nekadasnji poslanik Narodne Stranke, bivsi velikosrbin a sada velikocrnogorac.

ps
bogomi i ja sam njoj zapao za oko. Mozda je ti i znas? :think:
 
Eto. Iako nijesi u "tim vodama", ne prestaješ ođe da pričaš o njemu, a ono o čemu pričaš se zasniva na tračevima sa nikšićke pijace i pričama nikšićkih džabalebaroša, koji u nedostatku dnevnih i večernjih aktivnosti stoje kod PTK i raspravljaju o stvarima o kojima pojma nemaju :rotf: A još su gori kad krenu da šetaju Korzom, pa se iz svega mozga deru o milionima opranih para, i o tajnim vezama između ovoga i onoga... ***, obavješteni su od CIA :rotf:

Da, ubistvo Radovana Kovačevića je trač.
E tako i tebi tračarili...:evil:
 

Back
Top