Napadnut lider Pokreta za promjene

Медојевић након данашњег напада: Страхујем од ликвидације
Подгорица – Страхујем од ликвидације и Очекујем да ће наредних дана бити још напада, јер је данашњи напад на мене мафијашка порука да престанем да се борим против криминогених организација и организованог криминала, стога страхуј3м од ликвидације" изјавио је за портал Српске новине, данас лидер Покрета за промјене Небојша Медојевића након што га је данас на улазу у зграду "Макси" у којој живи напао Ненад Мићуновић из Подгорице.
http://www.srpskenovinecg.com/crnagora/4294-medojevic
 
..sad znamo ko je dotichni..naravno da je psiho, kao i svi koji ga brane i kojima ne smeta nachin na koji je doshao do onoga shto ima..a ima vas vidim prilicno..

A ko ga to brani? Ja sam prokomentarisala komentar po kojem se moze zakljuciti da je M. napadnut samo zbog toga sto zivi "u mafijaskoj drzavi",kao da nidje drugo,a narociti u Srbiji nema slicnih napada..
 
..tugo mala..nije tema o Srbiji, nego je tema o napadu na politchkog lidera jedne mafijaske drzavice od strane organizovanog kriminala koji je ocigledno usko povezan sa vlascu..tako da ako imas sta da kazes o tome ok, a ako te interesuje stanje u Srbiji otvori temu..
 
..tugo mala..nije tema o Srbiji, nego je tema o napadu na politchkog lidera jedne mafijaske drzavice od strane organizovanog kriminala koji je ocigledno usko povezan sa vlascu..tako da ako imas sta da kazes o tome ok, a ako te interesuje stanje u Srbiji otvori temu..

:lol:
prava si junk.
mogao si odg na pitanje, al' svejedno, i onako samo lupas bzv.. i ne, ne zanima me stanje u Srbiji, to bi trebalo da zanima tebe, a ne stanje susjednih "mafijaskih drzavica". :bye:
 
Пуна подршка Небојши Медојевићу у борбу за слободну и успешнију Црну Гору !
Медојевић је пример квалитетног, модерног политичара, Црногорске је националности, но окренут добросуседској сарадњи са Србијом, добро се разуме у економију, једном речју-пример савременог политичара, који ће бити и добар државник, надам се.
 
..ima neko sliku od tog Micunovica da postavi?

Da nije ovaj ?

Dragoljub_Micunovic.jpg


:think:
 

Back
Top