Napadnut lider Pokreta za promjene

On jeste studirao elektrotehniku aaaaaaa..... u G17+ se dofatio ekonomije i kao takav kadar se vratio u Crnu Goru. Kada ga coek slusa rekao bi kakav je on ekspert za ekonomiju. Veci no Drcun - "bosoglavi" onaj iz Prve Crnogorske Banke, nekadasnji poslanik Narodne Stranke, bivsi velikosrbin a sada velikocrnogorac.

ps
bogomi i ja sam njoj zapao za oko. Mozda je ti i znas? :think:

Da, znam da je studirao elektrotehniku... Ali je zaista ekspert i što se tiče ekonomije.

p.s.
Nemoj se mnogo sa tim frizerkama miješat :lol: Sumnjam... možda je Reckless zna, on je iz Podgorice... Ja znam dosta Podgoričana, ali uglavnom to nijesu frizeri i frizerke :lol:
 
Da, znam da je studirao elektrotehniku... Ali je zaista ekspert i što se tiče ekonomije.

p.s.
Nemoj se mnogo sa tim frizerkama miješat :lol: Sumnjam... možda je Reckless zna, on je iz Podgorice... Ja znam dosta Podgoričana, ali uglavnom to nijesu frizeri i frizerke :lol:

Kako moze biti ekspert za ekonomiju kada je nije ucio?!
Kakav je tek ekspert za elektrotehniku kada je za ekonomiju toliki.

ps
znaci da cekamo Reckless-a pa da se raspitamo. Dobro ;)
 
Pa ja otkad sam preselio u Pg, na sisanje idem samo kod jednog mog komsije, tako da tu frizerku ne znam, ali mogu se ja upoznati s njom, nije nikakav problem :lol:

Uh... dobro mi rece jedna forumasica na jednom drugom podforumu da sam trenutno neuracunljiv! I stvarno je tako. Ne znam vise sto se od mene cini.
valjda ce proci.
Sjajna, sjajna je... zgodna do bola. Kompletna. Moj tip od glave do pete.
A nesto mi se cini da se i ja njoj svidjam obzirom da mi je u startu rekla da imam interesantne oci (to mi u glavnom sve ribe kazu i koliko mi se cini loze se po malo)

Ti si na Starom Aerodromu? :think:
 
Uh... dobro mi rece jedna forumasica na jednom drugom podforumu da sam trenutno neuracunljiv! I stvarno je tako. Ne znam vise sto se od mene cini.
valjda ce proci.
Sjajna, sjajna je... zgodna do bola. Kompletna. Moj tip od glave do pete.
A nesto mi se cini da se i ja njoj svidjam obzirom da mi je u startu rekla da imam interesantne oci (to mi u glavnom sve ribe kazu i koliko mi se cini loze se po malo)

Ti si na Starom Aerodromu? :think:

Nista ne znas, mozda se ribe upravo loze na tu tvoju neuracunjivost, ko zna :P

Jesam na Starom sam.
 
u noći izmedju 6. i 7. oktobra 2000. godine, kada je u kafeteriji hotela "Podgorica", a potom i ispred Urgentnog bloka KBC, došlo do krvavog obračuna u kojem su živote izgubili Petko Pesukić (31) sa Cetinja i Radovan Raco Kovačević (22), iz Nikšića.

Za ova ubistva osumnjičeni su Zdravko Lopušina, (24 godine) i upravo Branislav Brano Mićunović (47 godina), kome se na teret stavljalo da je ispred KBC, na do tada nezabeležen načcin, iz pištolja ubio ranjenog Kovačevića. Uhapšen je, a posle procesa koji je trajao nekoliko meseci Viši sud u Podgorici oslobodio ga je krivice, jer zločin nije dokazan.


da malo razjasnimo

1. kovacevic je ucestvovao u ubistvu pesukica, i tom prilikom bio ranjen

2. na ulazu u bolnicu, kovacevic je na nosilima, dolazi brano micunovic i ubija ga iz pistolja, pred brojnim svedocima

3. brano micunovic nikada nije osudjen za ubustvo u prisustvu brojnih svedoka, koji su naglo zaboravilin sta su videli svojim ocima

ko zahvaljujuci kome opstaje na sceni crne gore, brano i milo znaju, ali je to slika rezima
 

Back
Top