На данашњи дан 1991. године, усташе су гранатирале Шид!

Prošlo je tako da u obe te presude i kad su vas oni tužili i kad smo vas mi tužili piše da je Srbija skupa sa Srbima iz Bosne i Hercegovine i Srbima iz Hrvatske izvršila agresiju na Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku sa ciljem da pripoji sebi dijelove Bosne i Hercegovine i Hrvatske i istrijebi nesrpsko stanovništvo sa tih područja. Kasnije odnosno prošle godine je to samo potvrđeno u presudama Simatoviću i Stanišiću koji su bili zvaničnici Srbije to jest radili za Službu državne bezbednosti Srbije, dobili 15 godina zatvora jedan i drugi, ukupno 30. Ne znam što ti vidiš pozitivno u tome za svoju naciju. Jel to opet ona vaša klasika kad poraze pokušavate predstaviti kao pobjede?
Idi cvili negde drugde i ispravljaj krive Drine. Sud na koji se toliko pozivaš je rekao da ste i vi i vaše cvijeće izduvali. Pa ste odustali od tužbe. Jer ste yayare. On govori o porazima, a onaj us.rani Vukovar uzdužu u nebesa. I streljanje ustaša na Ovčari. Prema tome, da je to tako kako kažeš, taj sud na koji se pozivaš bi presudio onako kako ti želiš. Ali duvangija.
 
ŠTo ste stoka hitlerovska od naroda? Šta vam je uradila devojčica od 13 godina da je ubijete i bacite na smeće?
Ništa nam nije uradila, ja je nisam ubio niti bacio na smeće, ne podržavam to što su joj učinili. Eto odgovorio sam ti. A sada ti meni odgovori na sve ono što sam te pitao i na što mi još uvik nisi odgovorio, samo nemoj glumiti da si zaboravio jer nije to bilo davno i još sam ti ponavljao ta pitanja po nekoliko puta.
 
Ništa nam nije uradila, ja je nisam ubio niti bacio na smeće, ne podržavam to što su joj učinili. Eto odgovorio sam ti. A sada ti meni odgovori na sve ono što sam te pitao i na što mi još uvik nisi odgovorio, samo nemoj glumiti da si zaboravio jer nije to bilo davno i još sam ti ponavljao ta pitanja po nekoliko puta.
Kako da ne. NAravno da podržavaš jer si hrvat. Tvoji su je ubili.
Moj narod je drugačiji jer mi to nismo radili, a mogli smo. Ali nismo. Meni je žao svakog deteta, ali tvom narodu nije. Imali ste logore za decu.
 
Na pitanje odgovaraš pitanjem. Budi čovek, iako si hrvat. Reci lepo: "Srećan sam što su to uradili. Jer je četnikuša."
Ja takvo nešto nikada nisam rekao za tu djevojčicu. To je tvoj stil da se hvališ Ovčarom, podržavaš ubijanje civila, želiš istrijebljenje čitavih nacija itd.
 
Kako da ne. NAravno da podržavaš jer si hrvat. Tvoji su je ubili.
Moj narod je drugačiji jer mi to nismo radili, a mogli smo. Ali nismo. Meni je žao svakog deteta, ali tvom narodu nije. Imali ste logore za decu.
Šta sad mi i misli čitaš kada znaš što podržavam a što ne? Zar si ti neki vrač koji se bavi magijom?
 
Kako da ne. NAravno da podržavaš jer si hrvat. Tvoji su je ubili.
Moj narod je drugačiji jer mi to nismo radili, a mogli smo. Ali nismo. Meni je žao svakog deteta, ali tvom narodu nije. Imali ste logore za decu.
Kako niste radili? Tko je onda u Hrvatskoj pobio više od 400 hrvatske dice za vrime domovinskog rata 1991.-1995.? Nisu valjda Marsovci?
 
Kao što se vidi, moja država ne pripada tom tvom svetu. Nije udarila sankcije Rusiji, kao tvoja država. Prema tome, ne pripadamo tvom svetu. Gde SAD okom, tu vi skokom.
Kako ne pripadate kada je Srbija i dalje članica Ujedinjenih nacija, FIFE, UEFE, FIBE, Međunarodnog Olimpijskog odbora? Još uvik niste izašli iz niti jedne od tih organizacija iako za sve njih tvrdite da nisu vaš svit i da ih ne priznajete. Toliko o vašoj "dosljednosti" i "principijelnosti".
 
Zato vas je zapišavao, što u ratu, što u miru. Svaki vaš svedok je izašao popišan i namazan gomnima.
Iz svega toga najviše je on izašao popišan. Htio Veliku Srbiju sa granicom Karlobag- Ogulin-Karlovac-Virovitica, pričao da će Split, Osijek, Zadar, Šibenik, Dubrovnik, Gospić, Vinkovci, Slavonski Brod, Đakovo, Sisak biti srpski gradovi, pa na kraju nije dobio ni Knin, ni Benkovac, ni Obrovac, ni Gračac, ni Petrinju, ni Vrginmost, ni Slunj, ni Glinu, ni Pakrac, ni Vukovar a kamoli ono prvo o čemu je maštao. Lupetao da nije ratni zločinac kad ono prc 10 godina zatvora u Hagu.
 
Jeste, verovaću vašem rukovodstvu. Inače su poznati kao veliki mirotvorci. Vaši migovi su "hrabro" gađali kolone, ali ne vojske, nego civila. Inače, samo si potvrdio moje sumnje. Vi ste bez NATO pakta, i tada i sada, najobičnije gomno.
Tako ni ja ne moram virovati tebi i tvojima.
 
Idi cvili negde drugde i ispravljaj krive Drine. Sud na koji se toliko pozivaš je rekao da ste i vi i vaše cvijeće izduvali. Pa ste odustali od tužbe. Jer ste yayare. On govori o porazima, a onaj us.rani Vukovar uzdužu u nebesa. I streljanje ustaša na Ovčari. Prema tome, da je to tako kako kažeš, taj sud na koji se pozivaš bi presudio onako kako ti želiš. Ali duvangija.
Sud uopće nije rekao to što ti tvrdiš. Nitko nije odustao od tužbe. Sud i jeste presudio onako kako smo mi željeli. U tim presudama ne piše da je Srbija napravila genocid u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini ali piše da je izvršila agresiju na te 2 države i počinila tamo ratne zločine. Nama je to dovoljno. Ako ti smatraš da nema veze što je tvoja država osuđena za agresiju i ratne zločine sve dok to nije genocid onda si ti veoma skroman i što bi Doris Dragović rekla odnosno zapivala "Malo mi za sriću triba." To je isto kao da igraju Hrvatska i Srbija u nogometu, naši pobijede 5:0, pa se onda ti hvališ kako ste primili "samo" 5 golova i kako je uspjeh to što ih niste primili 10.
 
Poslednja izmena:
ŠTo ste stoka hitlerovska od naroda? Šta vam je uradila devojčica od 13 godina da je ubijete i bacite na smeće?
Djevojčica je bila Hrvatica, jer je majka obitelji Zec Hrvatica, samo je muž Srbin...
Ubio ju je Munib Suljić - musliman, za što je osuđen u Zagrebu...
Kriminalni čin u vihoru rata...
Svako zlodjelo je za osudu, ali sveukupno gledajući hrvatski zločini nad Srbima bili su minimalni, pogotovo zbog toga što smo imali jako veliku priliku za zločin - imali smo slobodne ruke da naudimo svim Srbima u Hrvatskoj i Bosni, jer svijet je ionako tražio Srbe koji će platiti cijenu za vaše zločine koji su otkriveni - imali ste vojsku silovatelja, slično kao crvena armija u WW2. sa logorima za silovanje...
A to se i sad vidi - taj vaš mentalitet - eto ti tema o Ukrajini gdje su se tvoja braća složila da treba silovat kad je prilika. Moderatori se prave da ne vide ili su nemoćni spriječit zlo koje je jako u vašem narodu...
 
BBB BERN... :hahaha:
Tek sad sam ovo vidio...
Bad Blue Boysi iz Švicarske - tako nešto ne postoji...
To ste kupili u suvenirnici pod nazivom "šivamo laž za pet euro"...

.
Tako se to kod vaših seka persa kaže? Kao i u Atini. Dobili batine gde im se smejala cela Evropa, a ti tako malouman kažeš da su tukli decu od 16 godina. Kaži mi, jel su toj deci mama i tata dali pismeno odobrenje da mogu da idu da se biju u Atini? Jer maloletne osobe bez pismenog odobrenja ne smeju da pređu granicu. Jel vidiš koliko si šupalj? Kao crkveno zvono.
 
Djevojčica je bila Hrvatica, jer je majka obitelji Zec Hrvatica, samo je muž Srbin...
Ubio ju je Munib Suljić - musliman, za što je osuđen u Zagrebu...
Kriminalni čin u vihoru rata...
Svako zlodjelo je za osudu, ali sveukupno gledajući hrvatski zločini nad Srbima bili su minimalni, pogotovo zbog toga što smo imali jako veliku priliku za zločin - imali smo slobodne ruke da naudimo svim Srbima u Hrvatskoj i Bosni, jer svijet je ionako tražio Srbe koji će platiti cijenu za vaše zločine koji su otkriveni - imali ste vojsku silovatelja, slično kao crvena armija u WW2. sa logorima za silovanje...
A to se i sad vidi - taj vaš mentalitet - eto ti tema o Ukrajini gdje su se tvoja braća složila da treba silovat kad je prilika. Moderatori se prave da ne vide ili su nemoćni spriječit zlo koje je jako u vašem narodu...
Opet lažeš kao pseto. Ali to je normalno za va hitlerovsku kopilad. Ti spominješ logore kopile hitlerovsko? Jedini u Evropi imali logore za decu i on govori o zločinima. Bolesniku degenerisani. Što se tiče Ukrajine, mi smo normalno na strani pravednika, a ne na strani hitlerovaca, narkomana, degenerika. Ali vama je nacizam u genima. I tako i prolazite. Zbog takvih kao ti, meni je žao što 90-tih u Srbiji nismo pravili tvojima ono što su razni Merčepi i Glavaši radili mom narodu.
 
Sud uopće nije rekao to što ti tvrdiš. Nitko nije odustao od tužbe. Sud i jeste presudio onako kako smo mi željeli. U tim presudama ne piše da je Srbija napravila genocid u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini ali piše da je izvršila agresiju na te 2 države i počinila tamo ratne zločine. Nama je to dovoljno. Ako ti smatraš da nema veze što je tvoja država osuđena za agresiju i ratne zločine sve dok to nije genocid onda si ti veoma skroman i što bi Doris Dragović rekla odnosno zapivala "Malo mi za sriću triba." To je isto kao da igraju Hrvatska i Srbija u nogometu, naši pobijede 5:0, pa se onda ti hvališ kako ste primili "samo" 5 golova i kako je uspjeh to što ih niste primili 10.
Vidim da ono tvoje cvijeće je u 2 navrata pokušalo. A treći put su odustali. Verovatno morali tetki po lekove. DA tako piše, tvoje cvijeće i tvoje ustaše bi dobile odštetu. Ali ste dobili isto ono što ste dobili u Srebrenici i Vukovaru. Prema tome, duvangija i što se tiče izmišljene agresije i izmišljenog genocida. Tvoje cvijeće je višđe vrištalo za tu duvangiju, nego za "genocid" u Srebrenici. Evo Šešelj odležao 2 godine za Ovčaru i Vukovar. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Iz svega toga najviše je on izašao popišan. Htio Veliku Srbiju sa granicom Karlobag- Ogulin-Karlovac-Virovitica, pričao da će Split, Osijek, Zadar, Šibenik, Dubrovnik, Gospić, Vinkovci, Slavonski Brod, Đakovo, Sisak biti srpski gradovi, pa na kraju nije dobio ni Knin, ni Benkovac, ni Obrovac, ni Gračac, ni Petrinju, ni Vrginmost, ni Slunj, ni Glinu, ni Pakrac, ni Vukovar a kamoli ono prvo o čemu je maštao. Lupetao da nije ratni zločinac kad ono prc 10 godina zatvora u Hagu.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Eno ga na slobodi, a tvoje ustaše i dalje cvile. 10 godina u zatvoru? A od 10 godina, 8 i više prošlo na izmišljene svedoke, na debilizme vaših po kojima je urinirao.
 
Kako ne pripadate kada je Srbija i dalje članica Ujedinjenih nacija, FIFE, UEFE, FIBE, Međunarodnog Olimpijskog odbora? Još uvik niste izašli iz niti jedne od tih organizacija iako za sve njih tvrdite da nisu vaš svit i da ih ne priznajete. Toliko o vašoj "dosljednosti" i "principijelnosti".
Mnoge članice UN nisu udarile sankcije Rusiji. Prema tome, bolje se umij i shvati da UN nisu SAD.
 

Back
Top