На данашњи дан 1991. године, усташе су гранатирале Шид!

Ali kako te muči ovaj kopneni rat NATO protiv Hrvatske...
Potopio je sve tvoje pseće lajanje... evo ovdje se otkriva informacija da je NATO i u Bosni kopneno pokušavao zaustaviti Hrvate...
Opet si jeo kriške hleba namazane oho lepkom? Ili si opet uzeo tastaturu u ruke bez nadzora stručnog lica? Elem, tvoj general je rekao da vam je NATO pomogao. Tvoj Gotovina sedi sa pripadnicima USA vojske. Prema tome, opet ste ispali p.ičke. NATO vam trebao protiv 50-godišnjaka iz RSK. Yayare bedne, kopilad hitlerovska.
 
Ja sam tebi odgovorio na sve što si me pitao ali ti meni nisi na puno toga važnoga jer si i sam svijestan da nisi u pravu i da nemaš argumente zato uostalom sabotiraš raspravu.
Kako da nisi. Nisi smeo da odgovoriš o ubistvu porodice Zec, nisi smeo mnogo drugih stvari. Nego si promenio temu. Ali dobro, navikao sam kada su hrvati (namerno malim slovom) u pitanju.
 
Kaže da smatra da nam je NATO pomogao, ali ne kaže kakva i kolika je ta pomoć bila, ostao je nedorečen, nije uopće spomenuo NATO avione koji su tobože bombardirali Srbe u Hrvatskoj za vrime Oluje. Ta pomoć o kojoj on priča može značiti razne stvari na primjer da su nas naoružali i da su obučavali naše vojnike. Tko zna na što je mislio. Trebao je biti konkretniji i precizniji pa ne bi ostalo prostora za manipulacije. Uhvatio si se tog jednog navodnog "hrvatskog brigadira" totalno anonimnog za kojeg nitko ovdje nije ni čuo, a preskačeš citirati što su rekli najbitniji hrvatski generali koji su direktni izvršioci Oluje Petar Stipetić, Davor Domazet-Lošo, Marko Miljavac, zatim ministar vanjskih (spoljašnih) poslova Hrvatske u to doba Mate Granić i tadašnji veleposlanik (ambasador) Sjedinjenih Američkih Država u Hrvatskoj Peter Galbraith, svi oni tvrde da NATO nema veze sa Olujom i da su srpske položaje u Krajini 1995. godine gađali isključivo hrvatski Migovi.
Jeste, verovaću vašem rukovodstvu. Inače su poznati kao veliki mirotvorci. Vaši migovi su "hrabro" gađali kolone, ali ne vojske, nego civila. Inače, samo si potvrdio moje sumnje. Vi ste bez NATO pakta, i tada i sada, najobičnije gomno.
 
Jbš ti organizaciju koja igra onako kako SAD kažu.
Više FIFA, UEFA, FIBA, Međunarodni Olimpijski odbor igraju kako zapad kaže nego Ujedinjene nacije. Jer FIFA, UEFA FIBA, Međunarodni Olimpijski odbor su izbacili Rusiji sa svih takmičenja u sportu a primili recimo Kosovo. Dakle pitam te opet ako smatraš da zapad nije tvoj svit da li se onda zalažeš da Srbija izađe iz FIFE, UEFE, FIBE, Međunarodnog Olimpijskog odbora i prestane igrati nogomet, košarku, tenis, rukomet, vaterpolo, odbojku, atletiku?
 
Više FIFA, UEFA, FIBA, Međunarodni Olimpijski odbor igraju kako zapad kaže nego Ujedinjene nacije. Jer FIFA, UEFA FIBA, Međunarodni Olimpijski odbor su izbacili Rusiji sa svih takmičenja u sportu a primili recimo Kosovo. Dakle pitam te opet ako smatraš da zapad nije tvoj svit da li se onda zalažeš da Srbija izađe iz FIFE, UEFE, FIBE, Međunarodnog Olimpijskog odbora i prestane igrati nogomet, košarku, tenis, rukomet, vaterpolo, odbojku, atletiku?
Naravno da zapad nije moj svet. Svet koji vode dementni marori edipalni pedofili i baboyebci? NE, nije moj svet. Znam da ustaški jeste. Vaš svet je bio i svet malog brkatog molera. Tako da, yebite se vi sa vašim svetom.
 
Ne, veruj ustašama svojim, svojoj hitlerovskoj kopiladi. Jel vam je strašnu zasedu napravila porodica Zec? Koliko je klinka od 13 godina ubila ustaša pre nego što ste je ubili i bacili na smeće?
Kome su zasjedu pravila ubijena hrvatska dica u Slavonskom Brodu, Biogradu na Moru i ostalim našim mistima tokom domovinskog rata?
 
Nije ti Uskrs, Uskrs ti je u nedelju. Evo odmah si lagao. I ispao glup. Idi pitaj svoje cvijeće kako je prošlo te 2007. godine kada su digli tužbu za agresiju. Gore su prošli nego u Srebrenici. I više su cvileli.
Prošlo je tako da u obe te presude i kad su vas oni tužili i kad smo vas mi tužili piše da je Srbija skupa sa Srbima iz Bosne i Hercegovine i Srbima iz Hrvatske izvršila agresiju na Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku sa ciljem da pripoji sebi dijelove Bosne i Hercegovine i Hrvatske i istrijebi nesrpsko stanovništvo sa tih područja. Kasnije odnosno prošle godine je to samo potvrđeno u presudama Simatoviću i Stanišiću koji su bili zvaničnici Srbije to jest radili za Službu državne bezbednosti Srbije, dobili 15 godina zatvora jedan i drugi, ukupno 30. Ne znam što ti vidiš pozitivno u tome za svoju naciju. Jel to opet ona vaša klasika kad poraze pokušavate predstaviti kao pobjede?
 
Naravno da zapad nije moj svet. Svet koji vode dementni marori edipalni pedofili i baboyebci? NE, nije moj svet. Znam da ustaški jeste. Vaš svet je bio i svet malog brkatog molera. Tako da, yebite se vi sa vašim svetom.
Pa odgovori onda jel smatraš da Srbija triba izaći iz svih organizacija koje igraju kako zapad kaže: Ujedinjene nacije, FIFA, UEFA, FIBA, Međunarodni Olimpijski odbor?
 

Back
Top