Muskarci sa dugom kosom!

Volim kratko osisane, ciste i uredne muskarce, koji su mahom uvek sveze obrijani i za kojima se oseca nenametljivi dasak finog muskog parfema ili losiona posle brijanja.
Duga kosa me odbija, jednostavno, ne volim to, kao ni bradu. Dakle, uredno lice i redovno kracena frizura, moj ideal.
 
Пазите ово, треба да кренем са ортаком негде, у неке акције и тако, и он као одох да се окупам и крећемо, ја рекох ок ја ћу да залегнем и гледам фудбал а ти пожури, и јееееееееботе све је то било фино док није кренуо да чешља косурину, па суши, па ово па оно, ја се жив сморио чак и уз фудбал.. Рекох ''брате да сам хтео да пиздим око чекања и чешљања нашао бих девојку'' .. И тако.. Него ко год је чупав, трк у фризерски салон, и пеглај машиницу.
 
Mislim da u Srbiji, generalno, postoji problem uniformisanosti, ne samo u pogledu fizickog izgleda.
Ja navijam da muskarci, koji misle da bi im lepo stajala duza kosa i npr bradica, pokusaju sa tim, uvek se mogu osisati i obrijati...Za kosu, imas plusic od mene.
 
Ograđujem se i neću da generalizujem. Meni lično se to ne sviđa, mnogo je mi je mladalački i autsajderski... savršeno mi odgovaraju za dve nijanse ozbiljniji tipovi. Realno, glupo je suditi o ozbiljnosti na osnovu fizičkog izgleda, ali opet mi se ne sviđa... ***, ukusi su različiti :)
 
najjaci friz :D

tumblr_lydv5lomil1qdsa01o1_400.jpg

tumblr_ly9g5012NE1r7umwpo1_500.jpg
 
Ljudi shvatate li vi da je spoljasnji izgled prolazan :D . Ja evo od kad napisah ovu temu jos duza ^ ^ . Povredjeni momci ili momci koji su jako emotivni pustaju kosu ili bradu ,jer nekako zele da se promene i razlikuju od vecine. Tu su najcesce deca razvedene porodice ili gubitka nekog dragog ili cak i ljubavi.
 
Ljudi shvatate li vi da je spoljasnji izgled prolazan :D . Ja evo od kad napisah ovu temu jos duza ^ ^ . Povredjeni momci ili momci koji su jako emotivni pustaju kosu ili bradu ,jer nekako zele da se promene i razlikuju od vecine. Tu su najcesce deca razvedene porodice ili gubitka nekog dragog ili cak i ljubavi.

pa ako su napustni, ne moraju da budu i zapusteni :)
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?


Odmah da razjasnimo jednu cinjenicu... nije svaki dugokosi muskarac privlacan.
(opet sam otkrila toplu vodu, po drugi put danas).
 

Back
Top