Muskarci sa dugom kosom!

Jaoj ima li sta lepse od duge kose na muskarcu:))
Licno obozavam...ali ih i nema previse po gradu...
slatkis2.jpg
slatkis1.jpg
slatkis3.jpg
 
E, vidis, ja bas volim muskarce sa duzom kosom... ali cim pocne da prica o samponima, preparatima, cetkanju i odrzavanju, vise mi nije nit cool nit sexy. Znaci ako nosis dugu kosu- nosi, al nemoj nikad da se pravdas i objasnjavas, uredan sam, cist, kosa mi mirise i leprsa na vetru... instantly turn off.
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?

ne znam za druge ali mene ne privlace muskarci za dugackom kosom :confused:
 
Не дај Боже да се врате 80-те, ера кичераја, ал гледај какве су рибе у спотовима имали металци и хард рокери тада - најбоље.
Девојке воле и дуге и кратке косе, знам јер сам носио обе дужине.
Ако имаш добар квалитет косе, само фурај дугу, а и оно што си сам лепо рекао - важно да је чиста и не оде у оне предуге неуредне.
Много страва рибетина воли баш дугокосе, а још ако ти је коса лепа, па само можеш да се к.рчиш

Ovo je recimo, pametan post :mrgreen:
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?

pa, ono... ukusi se razlikuju
lično mi se duga kosa na muškarcu ne sviđa... jes', zajedno ćemo da stavljamo regenerator, raščešljavamo i mrsimo kose.. ne ne ne
volim kratku kosu, frizuru koja pristaje obliku glave
duga kosa je ipak jedan od ženskih "atributa" :)
 

Back
Top