Muskarci sa dugom kosom!

Sad su ćelavci u modi.

vin-diesel-picture-4.jpg
 
Kako koje, vecina se ne lozi na celave, vole zene makar malo kose.
No sad je ono sto ti zoves modom dobro doslo muskarcima koji su rano poceli celaviti, obriju i ono malo kose sto im preostalo jer je bolje biti celav nego cesljati par preostalih pramenova straga ili sa strane da se pokrije rupa.
I sve je to ok i nema problema, ukusi su razliciti ali kad neko kao ti lupi takvu ordinarnu budalastinu kako su muskarci sa dugom kosom sramota za muski rod mogu samo da se nasmejem jer prepoznajem komplekse.
 
Kako koje, vecina se ne lozi na celave, vole zene makar malo kose.
No sad je ono sto ti zoves modom dobro doslo muskarcima koji su rano poceli celaviti, obriju i ono malo kose sto im preostalo jer je bolje biti celav nego cesljati par preostalih pramenova straga ili sa strane da se pokrije rupa.
I sve je to ok i nema problema, ukusi su razliciti ali kad neko kao ti lupi takvu ordinarnu budalastinu kako su muskarci sa dugom kosom sramota za muski rod mogu samo da se nasmejem jer prepoznajem komplekse.

Ok zezancija je bila da sramote muski rod. :mrgreen:

Ali to ne podrzavam nimalo. Zna se sta je musko a sta žensko, i ko nosi duge kose a ko ne nosi.
Nema nista gore nego kad vidim nekog rokera u pokusaju sa prljavom, neurednom kosom.
Jos ako ima prirodnu kosu, pa mu se razleti na sve strane.
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?
biseksualac sam,sto se tice muskaraca tj mladica volim ih sa duzom kosom...to mi je na neki nacin fetis...:per:i naravno da je uredan....
 

Back
Top