Muskarci sa dugom kosom!

Ako pušta dužu kosu najvažnije je da je čista i pravilno ošišana ( iako treba da deluje nonšalantno ) .

Najgora je duga kosa bez ikakvog reda pa još masna ili prljava..užas!

Meni je lepa ona dužina što ide samo malo preko kragne i ako je dobro stepеnasto ošišana..то је super :)
 
Ne stoji svakome takva :) . Moja je bas gusta i ostra ,ali je odrzavam redovno. Koristim pakovanja,regeneratore i srkacujem krajeve na svakih 2-3 meseca ,ali i to je izgleda kasno pa cim vidim da mi se krajevi cvetaju odmah skratim. Najezim se kad vidim dlaku koja se lomi :S
 
:super::fotograf:Ne znam kako nekoga moze da mrzi da stalno pere kosu i odrzava? Pa to je osnovno sto treba da se uradi povodom higijene, a ljudi se sisaju i kazu "A ne mogu svaki dan da je perem masti mi se " ili "A ne mogu opet da pustam kosu smara me dok ne preraste i onaj retardirani period preko usiju". Licno mislim da ljudi koji stvarno vole dugu kosu imaju strpljenja da je odrzavaju. Meni je barem zadovoljstvo to da radim ,doduse ne bas svaki put normalno da nisam uvek raspolozen ,ali volim to.
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?

Batice, dugo godina sam furao dugu kosu, sve dok mi se nije proredila, i maznuo sam sasvim pristojan broj riba. Tako da bih ti preporučio da se ne opterećuješ time. Jedino te savetujem da ti uvek, ali UVEK, bude čista i uredna.
 
izuzetno ne volim na muskarcima da vidim - ne dugu, nego ni duzu kosu..
sve duze od osisanog na dvojku mi je odbojno..
imam poznanicu kojoj je fetis duga kosa kod muskaraca i kad opisuje nekog njoj idealnog kaze - da znas kakvog sam videla..nebesko plave oci, duga kosa..pa samo zamisljam kad provucem rukom kroz kosu..
(njen muz redovno ima izbrijanu glavu)..
a meni samo prodje kroz glavu - kao da ima zenu pored sebe..

Nemoj mi samo reći da bi i sve njih odbila u ovakvom izdanju:

http://3.***************/-F2_-KH1eQLs/TjQPC1w_6AI/AAAAAAAADJ0/o4rn_SWB1-U/s640/brad+pitt+hair+04.jpg

Antonio-Banderas-Desperado-Wallpapers-530x397.jpg


__extra_6429-the-last-samurai1.jpg
 
Не дај Боже да се врате 80-те, ера кичераја, ал гледај какве су рибе у спотовима имали металци и хард рокери тада - најбоље.
Девојке воле и дуге и кратке косе, знам јер сам носио обе дужине.
Ако имаш добар квалитет косе, само фурај дугу, а и оно што си сам лепо рекао - важно да је чиста и не оде у оне предуге неуредне.
Много страва рибетина воли баш дугокосе, а још ако ти је коса лепа, па само можеш да се к.рчиш

Baš tako...
 

Back
Top