mozda malo glupo ali pomozite mi!!!

Pa jesam. Vidis da se zezam ono za qqruz. Ako sam ja to uradila ne moram da potsticem klince da to rade. Neko je ranije zreo, neko kasnije. Eto i mi nismo ni mislili o kondomu. Do duse nismo posle pravili frku. E ko je sad tu pametniji, ovi klinci sto prave frku ili mi..Hm...mislim da su ovi klinci.
 
Sta te briga,bices mlad tata...taman zajedno u skolu,doduse ti u srednju a dete u osnovnu... :roll: ccc... mladost - ludost.Ako se izvuces ovaj put,sledeci obrati paznju,i gledaj da ako se sexate onda se sexajte,ako pijete onda pijte,mladi ste da bi ste te dve stvari spojili zajedno :D :lol: ;-)
 
Copy_Cat:
pa chuj, ako treba da dobije za koji dan, sasvim sigurno nije trudna,,..,,....inace momci moram da vas razocaram, ali devojka moze da ostane trudna cak i ako se sperma izlije u okolini vagine, znaci ne mora kita biti duboko u njoj. ybg. a i ti plodni dani su tako nesigurni, moja drugarica je zatrudnela kada je imala samo jedan odnos i to za vreme menstruacije,,,,...,,,...
Upije koza, a? Pa, prosledi preporuchenom, do materice i jajne celije... bice da jeste ;)
To je isto ko i ono, moze da se zatrudni od predspermalne technosti (to ti je ono balavljenje, mali), jer se nadje spermica i u njoj. Shanse postoje, ok, ali su statisticki extremno male... zapravo su teoretske.
A i ko sto rekoh, ne srche **** sve sto joj se nadje na otvoru.
 
Kad_LupimLupim:
Upije koza, a? Pa, prosledi preporuchenom, do materice i jajne celije... bice da jeste ;)
To je isto ko i ono, moze da se zatrudni od predspermalne technosti (to ti je ono balavljenje, mali), jer se nadje spermica i u njoj. Shanse postoje, ok, ali su statisticki extremno male... zapravo su teoretske.
A i ko sto rekoh, ne srche **** sve sto joj se nadje na otvoru.

ma ne upije koza vec su spermatozoidi vrlo pokretljivi pa neki moze da krene nezeljenim putem, kao i za to sto kazes za predsemenu tecnost, sanse su male, ali ja se ipak ne bih kladila........... :wink:
 

Back
Top