mozda malo glupo ali pomozite mi!!!

Vidi 'vako mali... prvo, Krstarica.Lj&S ti nije bash pametna lokacija za ovakva pitanja, forumashi ce za ovako nesto da ti bulju ispomeraju od zaebavanja, ko sto i vidis da ti pomeraju. Imas za te trivie temu SEX OBRAZOVANJE ko sto ti rekoh, pa tamo svasta naucis... zato ova banda ovde i ne trpi takva pitanja.

E sad, posto si obecao da ces sve uraditi za pomoc, aj' evo da ti pomognem:
Prvo, pitza, ono sto ti zoves vagina, nije porozna ko sundjer pa da samo upija i srche. Kitu morash duboko da joj nabijes da bi je napunio.
Drugo, ako je ona pikila malo pre toga (a verovatno nije imala cime tu da se obrishe kako treba), mokraca vrlo efikasno ubija spermice, tako da je to jedan +
Trece, rupa u koju joj guras kitu nije ista ona rupa iz koje piki... iako ti sad nije logicno onda da ce te njena izvrsena nuzda spasti, veruj mi dovoljno su rupe blizu za tako nesto.
Cetvrto, to od cega ti je kita bila mokra toliko nije sigurno zato sto je ona pikila, nego zato sto ribe opasno ovlaze kad se uzbude, da to nekad prosto curi... takodje, siguran sam da se i tebi patka toliko digla i balavila, da bi i sam sebio bio dovoljan. Inache na suvo neces poebati, pa da si josh toliki.
Dalje, ako su joj bili neplodni dani (meca ciklus), mogo si komotno i da je nafilujesh bez pardona. Mada ovo nije bash tako sve jednostavno, zato knjigu u shake. Inache, plodni dani im traju svega par dana.

I na kraju, majku mu... pa valjda znas kad si svrsio, kad nisi, јebem mu misha :roll:

E sad, da ti ispunish obecanje ko sto si rek'o i da mi dash fontele od te ribe :D

E da... i nedaj da te ribe vuku za ***** ;)
 
deni, menstrualni ciklus ima obicno 28 dana. ukoliko se ovaj dogadjaj odigrao izmedju 9 i 15 dana, a to su plodni dani (mada i svi ostali dani mogu biti plodni na zalost) a jos si i svrsio u njoj, bojim se da se to nece bas dobro zavrsiti,,..,,..ne mora da znaci ali,,..,,..
 
pa chuj, ako treba da dobije za koji dan, sasvim sigurno nije trudna,,..,,....inace momci moram da vas razocaram, ali devojka moze da ostane trudna cak i ako se sperma izlije u okolini vagine, znaci ne mora kita biti duboko u njoj. ybg. a i ti plodni dani su tako nesigurni, moja drugarica je zatrudnela kada je imala samo jedan odnos i to za vreme menstruacije,,,,...,,,...
 

Back
Top