Moja drugarica

e pa mislim stvarno
ja nista ne skladistim ,ni peskire za cerkinu svadbu,ni pica ,ni cilime,ni sto bi rekla moja keva "da ima kad neko dodje" :lol:
Moja drugarica je imala taj problem, večito je skladištila "da ima kad neko dodje", a ona jela i pila drugu klasu i onda joj je puko film.
Problem je samo što su u pitanju čokolade i alkohol. Sad je mnogo slatka i nasmejana, ali je kao mali sportski tenk.:roll:
 
e pa mislim stvarno
ja nista ne skladistim ,ni peskire za cerkinu svadbu,ni pica ,ni cilime,ni sto bi rekla moja keva "da ima kad neko dodje" :lol:

Moja drugarica je imala taj problem, večito je skladištila "da ima kad neko dodje", a ona jela i pila drugu klasu i onda joj je puko film.
Problem je samo što su u pitanju čokolade i alkohol. Sad je mnogo slatka i nasmejana, ali je kao mali sportski tenk.:roll:
Ma eto, sad moje drugarice ne dozvoljavaju da se nešto tako ponovi ...žive bile (ko da čisti ponovo)
Prebrojale mi vina sa slave.... da omanje na vreme kako se polica ne bi srušila ponovo.
 
odlicno!jes da moja i tvoja drugarica nisu bas drugarice ali problem je savrsen
mislim datreba da pusti da vreme izleci,jer vreme leci i najvece ljubavi,posebno kad bivsi svaler nadje neku sugavu kokosku,onda te lepo tresne i kazes ha!spremna sam za novi zivot
da ne zuri nigde,dok ne oseti u svom srcu da je to-to

Citam prvu stranu i odmah win. Ja ne razumem sto ti trebas u visu skolu, tebi treba oma dati diplomu :heart:
 

Slične teme


Back
Top