Moja drugarica

al ti je sjebana drugarica :)))
zna ona to,kaze da je u tome njen sarm:aha:
Evo me!

Nego Smoki, zaboravih da te pitam za tu tvoju drugaricu što ne pije kafu - kako ona prihvata pozive na kafu?:think:
pa ona prihvati,a kad stigne tamo kaze,ju al sam te zaebala,ja ne pijem kafu:zper:
odlicno!jes da moja i tvoja drugarica nisu bas drugarice ali problem je savrsen
mislim datreba da pusti da vreme izleci,jer vreme leci i najvece ljubavi,posebno kad bivsi svaler nadje neku sugavu kokosku,onda te lepo tresne i kazes ha!spremna sam za novi zivot
da ne zuri nigde,dok ne oseti u svom srcu da je to-to
jes to bi bilo jako lako kad bi se u ovog drugog zaljubila
al nju ne interesuje vise ljubav,ona bi se sad samo malo...kako bih to rekla....:think:
 
'Nači što se švalera tiče nema potrebe da je grize savest...
A prema mužu samo kako je zaslužio...
Ja sam za to da se kresne s tim... samo nek' ima neke akcije..:D
e tako cu da joj kazem:super:
Da ga pusti da još pokušava. Pa će i griža savesti polako popustiti i na kraju nestati.
kako ti to iskusno...a zamisli dok ceka zaljubi se.to bi vec problem na visem nivou bio
 
zna ona to,kaze da je u tome njen sarm:aha:

pa ona prihvati,a kad stigne tamo kaze,ju al sam te zaebala,ja ne pijem kafu:zper:

jes to bi bilo jako lako kad bi se u ovog drugog zaljubila
al nju ne interesuje vise ljubav,ona bi se sad samo malo...kako bih to rekla....:think:
onda ja ne vidim smetnju
jedino mislim da ne treba bas sve da prica i pise,da se ne bi pokajala posle
posebno ako joj je muz staromodnih shvatanja
 
Uozbiljite se, pijanice.
Moja drugarica ima ozbiljan problem: mora da se promeni, a ne zna kako. Uhvatio je neviđen neizdrž, a ne zna na koju bi stranu, jer je skoro sve probala. A još je rano za drastična rešenja.
Stvarno, kako može sredovečna osoba da se promeni?
 
Uozbiljite se, pijanice.
Moja drugarica ima ozbiljan problem: mora da se promeni, a ne zna kako. Uhvatio je neviđen neizdrž, a ne zna na koju bi stranu, jer je skoro sve probala. A još je rano za drastična rešenja.
Stvarno, kako može sredovečna osoba da se promeni?

moju drugaricu uzasava da misli o sebi kao o sredovecnoj osobi,iako je relativno ugazila prsticem u grob
moze da se promeni,sto si stariji imas vise mudrosti i stalozenosti
neizdrz je zahebana stvar,moja drugarica zivi zivot desperate housewife,a htela bi indiana dzons
gluma je meni lep kompromis,ali naravno svako treba sebi da nadjem najbolji nacin
sta bi ona,na koju stranu je vuce neizdrz?
 
Uozbiljite se, pijanice.
Moja drugarica ima ozbiljan problem: mora da se promeni, a ne zna kako. Uhvatio je neviđen neizdrž, a ne zna na koju bi stranu, jer je skoro sve probala. A još je rano za drastična rešenja.
Stvarno, kako može sredovečna osoba da se promeni?

budi malo konkretnija
kakav neizdrz ti hvala drugaricu?
jel onaj ko sto non stop hvata dive?
 
mojim drugaricama se svasta nesto desava,sto meni ne,pa sam htela da skupljamo sve njihove probleme na ovoj temi
primetila sam da ovde uglavnom dolaze zemske i frajeri sa relativno uredjenim zivotima,zdravih pogleda na svet,i savrsenog morala,ali nekako se sve druzimo s kojekakvim krembilima i kako im resimo neki problem oni se uvale u novi
pa tako otvaram univerzalnu temu za probleme drugarica :)

:lol:

kralju...
 
nikome,aj mozda samo jednoj osobi u slucaju ako je svaler br 2 neki manijak ili znate ono ko u filmovima npr zaglave se (citala sam to!!!) onda bar nekog da pozove i to
ili npr umre za vreme svalerisanja kao u filmu s lanom tarner
onda drugarica da dodje da obrise history iz mobilnog

pa zato je ona rekla meni,a ja vama,ako se meni ne daj boze nesto desi,da ima ko njoj da ode da pomogne
 

Slične teme


Back
Top