Многи Руси који су побегли се враћају Русији, победа за Путина и Русију

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.715
Рат Русије у Украјини траје више од 2 године. У последње две године Русија се суочава са све већим бројем западних санкција. Али упркос томе, руска економија је наставила да расте. Очекује се да ће раст ове године надмашити раст свих напредних економија. Један од разлога раста Русије је повратак руских грађана. Преко милион Руса је напустило земљу 2022. године, али се око половина њих вратила. Они су се вратили из различитих разлога, један од главних разлога су тешке дискриминације. Руси који се враћају помажу руској економији. Пише и Блумберг о томе:
https://www.bloomberg.com/news/arti...d-war-return-in-boost-for-putin-s-war-economy
 
Рат Русије у Украјини траје више од 2 године. У последње две године Русија се суочава са све већим бројем западних санкција. Али упркос томе, руска економија је наставила да расте. Очекује се да ће раст ове године надмашити раст свих напредних економија. Један од разлога раста Русије је повратак руских грађана. Преко милион Руса је напустило земљу 2022. године, али се око половина њих вратила. Они су се вратили из различитих разлога, један од главних разлога су тешке дискриминације. Руси који се враћају помажу руској економији. Пише и Блумберг о томе:
https://www.bloomberg.com/news/arti...d-war-return-in-boost-for-putin-s-war-economy
treba biti oprezan sa tim povratnicima. Ubedjen sam da su na zapadu prosli odredjene "skole" pre nego sto ih je zapad vratio u Rusiju.
 
Beograd pust, nigde Rusa na ulici. :rotf:
putin-winking.jpg
 
Рат Русије у Украјини траје више од 2 године. У последње две године Русија се суочава са све већим бројем западних санкција. Али упркос томе, руска економија је наставила да расте. Очекује се да ће раст ове године надмашити раст свих напредних економија. Један од разлога раста Русије је повратак руских грађана. Преко милион Руса је напустило земљу 2022. године, али се око половина њих вратила. Они су се вратили из различитих разлога, један од главних разлога су тешке дискриминације. Руси који се враћају помажу руској економији. Пише и Блумберг о томе:
https://www.bloomberg.com/news/arti...d-war-return-in-boost-for-putin-s-war-economy
Jos jedan rusomanijak pobegao iz Laze. Sve rublje potrosio na vinjake.
 
treba biti oprezan sa tim povratnicima. Ubedjen sam da su na zapadu prosli odredjene "skole" pre nego sto ih je zapad vratio u Rusiju.
Da treba biti oprezan da povratnicima

Budi ubedjen da je Vucic u Londonu prosao odredjene "skole" pre nego ga zapad vratio u Srbiju
 
odmah se setim 1945 i "nasih" koji su pobegli u ameriku...............pa su nam amerikanci vratili njihove potomke 1991-ve........posto je nas "kontrolor" odapeo jos 1980-te.
Sine Milune, pa ti si komunista, kom.unja.ra, brozovac... a ovamo se navodno zalazes za Srbiju, srpstvo, narod. Kakva si ti prevara..
 
To su sve špijuni i saboteri ili njihova deca. Ne znam šta ima da se vraćaju i koji su bežali?

Ja kada u mojoj ulici ne budem čuo ruski od svakog drugog prolaznika - poverovaću u ovakve izmišljene textove. Samo u svojoj zgradi ih imam 4-5 parova a zgrada 40 stanova. Dakle svaki deseti stan rusi u centru bgd.
 

Back
Top