Mit ili istina

Ti si stvarno realna. Nije da branim muske, cak i meni idu mekani grintavci na zivce, ali cinjenica je da se muski cesto zaljube i nisu proracunati u tome. I nisu svi ljudi jaki pa da mogu samo hop i iskociti iz kandzi kucke.

Zenama je lakse one ili ima ili nema para i tako se zaljubi i odljubi, a to je velika razlika. Zato i postoje kucke a ne kucci.

trudim se da budem jer ne volim da lažem sebe,pre svega:)....i da,muškarci znaju mnogo iskrenije da vole i pripadaju nekoj ženi,bila ona kučka il ne;)
ali,ne vole ni sve žene keš:P
 
trudim se da budem jer ne volim da lažem sebe,pre svega:)....i da,muškarci znaju mnogo iskrenije da vole i pripadaju nekoj ženi,bila ona kučka il ne;)
ali,ne vole ni sve žene keš:P


E stvarno ovo se retko vidja, da zena prizna.

E sad recite da ja pljujem po zenama. Samo kazem ono sto je.

A da, ne vole sve kesh postoje i one kojima to nije bitno, vec im je bitno da nekom s,eru po glavi, ali i to je interes, zar ne.

Malo sam povecao ovaj jedan deo recenice. Jer sam bio tu razapinjan zbog malo iskrenosti, a sta mogu kad ne mogu trpeti nepravdu.

Stvarno si super Baby Jane. Treba te nagraditi svim mogucim nagradama. Sad cu te staviti na listu prijatelja.
 
sinnke,sad sam se postidela:rumenko::rumenko::rumenko:

;)

Ne moras se stideti. Samo je bitno da ne krijes laz, to je velika stvar. To je velika stvar.

Zamisli koliko je to velika stvar kad puno njih to kriju a ti si isto zensko i priznas. Znaci da ti volis pravdu i da ti se moze verovati, znaci da u tebi ima dobrote i postenja daleko vise nego u drugim zenama.

Samo nastavi tako i sve najlepse stvari ces doziveti od muskaraca, veruj mi. Ja sam par zena usmerio na pravi put i jos uvek su mi zahvalne.
 
Ne moras se stideti. Samo je bitno da ne krijes laz, to je velika stvar. To je velika stvar.

Zamisli koliko je to velika stvar kad puno njih to kriju a ti si isto zensko i priznas. Znaci da ti volis pravdu i da ti se moze verovati, znaci da u tebi ima dobrote i postenja daleko vise nego u drugim zenama.

Samo nastavi tako i sve najlepse stvari ces doziveti od muskaraca, veruj mi. Ja sam par zena usmerio na pravi put i jos uvek su mi zahvalne.

:lol::lol::lol:

svako pravdu vidi na svoj način....;)
 

Back
Top