Суштина MGTOW или да ли је истина да су женомрзци? (наравно не).

Суштина MGTOW је андроцентризам уместо гиноцентризма, односно живот за себе, а не за жене. Можемо рећи да је MGTOW рационални егоизам.

Ово дође као кад се Суботари и Јеховисти свађају.
 
Ovakvi pokreti, su nastali na ateističkom i nihilističkom Zapadu,, a koji otvoreno prkose Bogu i Božjoj Volji. Muškarcu je Bog zapovedio da ima Ženu i Ženi da ima Muža, da žive u Ljubavi i da se razmožavaju.. Oni koji to neće, kao ovaj MGTOW, prkose toj Božjoj Volji.
Ви мало мешате дефиниције... "Bog zapovedio da ima Ženu" а ниje женско људско биће, која је имала милион сексуалних партнера пре Вас. и удала се за Вас у раној трудноћи (још неприметне) од непознатог алфа мушкарца... наравно, то само пример, нисам мислио на Вас лично...
 
Ovakvi pokreti, su nastali na ateističkom i nihilističkom Zapadu,, a koji otvoreno prkose Bogu i Božjoj Volji. Muškarcu je Bog zapovedio da ima Ženu i Ženi da ima Muža, da žive u Ljubavi i da se razmožavaju.. Oni koji to neće, kao ovaj MGTOW, prkose toj Božjoj Volji.
A gde se podnosi reklamacija?
 
Ви мало мешате дефиниције... "Bog zapovedio da ima Ženu" а ниje женско људско биће, која је имала милион сексуалних партнера пре Вас. и удала се за Вас у раној трудноћи (још неприметне) од непознатог алфа мушкарца... наравно, то само пример, нисам мислио на Вас лично...
Koliko sam,shvatio, cilj ovog pokreta nije da se bore protiv promiskuiteta, već da uopšte nemaju žene, daa beže od njih, da ne bi bili njihovi ,,robovi“, što je totalna glupost. I prkos Božjoj Volji jer je Gospod Zapovedio da Muž i Žena budu Jedno, a ono što je ,,Bog sastavio čovek da ne rastavlja“'. A ovi MGTOW upravo to rade.
 
Ti biraš Ženu, tj. svaki muškarac. Zato otvori četvoro oči, lepo odaberi, a ne da posle kuneš sve žive, Prelepi Ženski Rod i učlanjuješ se u kojekakve klubove, tipa MGTOW.
Ma nemoj. Bog me cusne negde u neku Srbiju i kaze mi: biraj koju ces od ovih ostrokondzi, al pazi, ako izaberes pogresno, sam si kriv.
E pa ne valja izbor bajo.
 
Ma nemoj. Bog me cusne negde u neku Srbiju i kaze mi: biraj koju ces od ovih ostrokondzi, al pazi, ako izaberes pogresno, sam si kriv.
E pa ne valja izbor bajo.
Bog je Zapovedio da imaš Ženu, a gde ćeš ti da je nađeš, to nije bitno. Važno je da je Dobra Žena. Može da bude i iz Libana, nevažno je. ;)
 
Ko traži,, naći će. Jedna Lepa Hanumica može biti samo Blagoslov za svakog Muškog Insana. Nikakav MGTOW to ne može da zameni.
Библија не само да каже "Bog zapovedio da ima Ženu", постоје и захтеви за жену способну за брак... истих 10 заповести...

Све девојке које су по својим моралним, психолошким и медицинским показатељима погодне за брак - врло брзо се удају (у доби 18-19 године). Има их врло мало.
 

Back
Top