Пикмара или џентлмен

Natrpale dete rančevima , bez obzira što 2 vuče po zemlji.
Možda je samo pridržao , privremeno ovakva situacija jedino deluje ok.
Ova skroz desno je garant vođa puta. :lol:
Jbg
Tako se uce
I braca i sestre isto
Ja moje pustim da sami srede svoje odnose
Ko je glavni ko nije
Ko je ovo ko ce ono
Ne mesam se
Tako se uce sami da se zauzimaju za sebe
I vec se vidi od malih nogu ko vozi traktor a ko otvara kapiju
 
....i pomnoži sa brojem sati koje ta deca provedu pred ekranom....

Učiteljica mog klinca kaže da je očajna, nove generacije su totalno fizički nesposobne. Ne umeju da skoče, ne umeju da trče, ne umeju da padnu, sve zbog požara helikopter parentinga gde se deca gledaju kao da su od stakla, gde roditelji nemaju vremena da se njima bave pa ih zabavljaju tako što im tutnu ekran u ruke, gde ne postoji više nikakva obaveza fizičkog rada i bavljenja telom za tu decu, gde se jede nezdravo i masa dece pati od viška kilograma...

Jedini spas za tu decu je više fizičke aktivnosti. Ništa, ali ništa im neće biti od nošenja par kilograma više, osim što će ojačati.

A mi kao roditelji treba malo da se presaberemo da li im činimo dobro time što ih tretiramo kao totalne slabiće i nesposobnjakoviće, ili je to medveđa usluga.
Sizife , natovari tri ogromna kofera na leđa. Eto to je ta srazmera.
 
1712160030946.png
 
Ne znam, majke sinova se uvek ponašaju kao da vaspitanjem sinova na sebe preuzimaju neki ogroman projekat odlučivanja o budućnosti čovečanstva, kao da ako omanu u tom poduhvatu, svi ćemo izgoreti u nuklearnoj pečurci (što je verovatno istina)

Uvek je neki ekstrem između 'neću odgajati malu pizdu koja drugima nosi rančeve' i 'neću odgajati sledećeg Džefrija Damera'
 
Ne znam, majke sinova se uvek ponašaju kao da vaspitanjem sinova na sebe preuzimaju neki ogroman projekat odlučivanja o budućnosti čovečanstva, kao da ako omanu u tom poduhvatu, svi ćemo izgoreti u nuklearnoj pečurci (što je verovatno istina)

Uvek je neki ekstrem između 'neću odgajati malu pizdu koja drugima nosi rančeve' i 'neću odgajati sledećeg Džefrija Damera'
Ovde je jasno da je majka iz druge grupe imala uticaj. Dečak bi se prirodno pobunio sve i da je rođen kao naivko.
 
Видех ово на твитеру јутрос.

Pogledajte prilog 1525203
И неки, од коментара

Pogledajte prilog 1525207
Pogledajte prilog 1525208
Pogledajte prilog 1525209

Е сад, твитерашице су одушевљене, радује их помисао на свет у коме не носе торбе? Ја видим дете које ће имати проблема са кичмом ако овако настави. И буквалном и фигуративном.

Шта мисле форумаши који имају децу? Да ли би волели да је њихов синчић на слици?
Previse je mali da bi bio dzentlmen ili pickme. :D
Verovatno mu se dopada jedna od te dve. Ili obe. Ali jeste neuobicajena scena. :D
Ne znam da li je sam dosao na tu ideju ili su ga devojcice nagovorile. :D
 
Ništa tu ne fali, od toga se jača i usput na vreme nauči s čim ima posla....a ne da mi plače na ramenu u 40 godina.
Muškarci su džentlmeni, ako ih žene, naročito majke ne pokvare u pubertetu.
Najgora i najgluplja stvar koju žene obično rade je da se razvode čim deca više ne zavise od njih, pa deca preživljavaju svu bedu ljubavi.
 

Back
Top