Miloš Aligrudić kamerom snimio skupštinsku krađu (video) / Bodrum 2

Ali, ne moze na ovome da ostane:eek:
Naravno da RTS ne bi snimao, ali sam zainteresovana hoce li prikazati ono sto je snimao Aligrudic, sto su dosad prikazale sve TV-stanice, pocev od B92...
Zivo me zanima hoce li Tijanic dozvoliti da se snimak prikaze na RTS-u u 19:3O.:think:

I ponovo: HOCE li na ovome da se zavrsi?Da li treba povesti postupak protiv Slavice Djukic-Dejanovic za ociglednu NEREGULARNOST, pride LAZ kojojm se brani od nedobranjivog:evil:

Хе, жалосно је што се неће на томе завршити - ја колико видим, сад испада (бар на Б92) да је веће кршење закона то његово снимање него крађа гласова у скупштини при гласању! (све су вештији у "науци" замене тезе)

Дакле, ови преваранти ће се опет извући а завршиће се све тиме да је Алигрудић на тапету...
 
koliko vrede radikalski amandmani, nisu trebali ni da glasaju o istima
samo da iscepaju smeće i zakažu novu sednicu :mrgreen:

У потпуности би се сложио са тобом да жути кажу да оће диктатуру и даизбаце реч демократска у називу своје странке. Шта више онда бих био њихов највећи симптаризер. Али док се бусају у демократију само су обичан измет и људски талог.
 
У потпуности би се сложио са тобом да жути кажу да оће диктатуру и даизбаце реч демократска у називу своје странке. Шта више онда бих био њихов највећи симптаризер. Али док се бусају у демократију само су обичан измет и људски талог.

ja se sprdam malo...
ali paradoks, nije bilo 5-6 ili 10 žutih koji su ubacili kartice ali su bili prisutni poslanici DSS koji nisu ubacili kartice

suma sumarum...striktno gledano bilo 126 u sali :mrgreen:

a još bolje od svega je što o tome odlučuje administrativni obor...a zna se ko ima većinu
 
opa dok tadic ima vlast bice tako , al kad izgube vlast jednog dana morace da odgovaraju zbog ovog teskog krivicnog dela.

Pa fora je sto nece, jer u srbiji nema nikoga ko bi njih lepo sve obesio na trgu. KAda bude bilo nekoga ko je to spreman da ucini, super imace moj glas. a do tada ce se samo smenjivati idioti. Mada bolje i da se smenjuju barem da ne kradu jedni te isti.
 
ja se sprdam malo...
ali paradoks, nije bilo 5-6 ili 10 žutih koji su ubacili kartice ali su bili prisutni poslanici DSS koji nisu ubacili kartice

suma sumarum...striktno gledano bilo 126 u sali :mrgreen:

a još bolje od svega je što o tome odlučuje administrativni obor...a zna se ko ima većinu

Може одлуку да донесе суд, ако се утврди да на снимку нема 127 како је Мирина школска рекла. Може да се административни одбор слика пред доказом(ако овај снимак то јесте). Мада ће се договорити највероватније нешто, добиће ДСС неког директора или секретара са големом платом.
 
A jel' isto kao što su odgovarali zbog Bodruma i laži tadašnje poslanice , a sada odjednom nezamenljive glumice Arnerićke ?:hahaha:

Покренут је кривични поступак,

Некадашњи Посланик ДС-а Алан Селимовић осућен је на условну ... :rotf::rotf::rotf:

Три године ако понови дело у року од две године,
а човек више није Посланик па не постоји ни теоретска шанса ... :whistling::whistling::whistling:
 
Покренут је кривични поступак,

Некадашњи Посланик ДС-а Алан Селимовић осућен је на условну ... :rotf::rotf::rotf:

Три године ако понови дело у року од две године,
а човек више није Посланик па не постоји ни теоретска шанса ... :whistling::whistling::whistling:

Pravda u Srbiji, u svom najboljem izdanju :super:
 

Back
Top