Miloš Aligrudić kamerom snimio skupštinsku krađu (video) / Bodrum 2

upravo tako na delu je u srbiji diktatura Tadica i DS-a koji i bez vecine izglasavaju sta im je volja - a kad neko radi mimo ustava i zakona i namece bez vecine narodu nekakve opdluke i zakone taj koji to radi je jasno diktator.

Samo jedno pitanje - zašto danas nema kvoruma a radikalske kartice su ubačene? Zar to nije isto što je DS radio pre dva dana? GPL, Dragan Todorović, Vjerica i još desetak njih su jutros uboli kartice i onda se izgubili :lol:
 
Ne :lol: Samo sam tvrdila da će morati da emituju Aligrudićev snimak ali sam se ogradila i rekla da će verovatno složiti priču da je on kriv, što i jesu :mrgreen:
Nego ga nešto nema danas u Skupštini, nadam se da ne kleči na kukuruzu :sad2:
ДСС има мало јача леђа.:lol: Али да нема, већ увелико би као јадни Веља лежао у КЦС-у са дијагнозом ''можданог удара''.;)
 
15.jpg
 
Алигрудић није геј. Та прича потиче од једне свађе између њега и Шутановца, кад га је овај јавно пред говорницом прозвао да воззи ролере и да ''гарант'' носи хулахопке.:lol:
Шта очекивати од неандерталаца попут Шутановца...иначе, њих двојица су у јако лошим односима...а то сам видела и својим очима.
Е, од тад кружи прича да је он хомосексуалац.
А веруј ми, није.Напротив.;)
:eek:
 
Citat:
Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
15.jpg








Ne postoji ni jedna kamera koja bi mogla tog predstavnika uspesnog svinjogojstva da UHVATI u kadar.A i da su mu se mamica i tatica vise borili a ne krili samo pod jorgan planinu ne bi se ni desavalo sve to na Kosovu,a o Kosovskom boju bi bio film o njegovim pradedovima,prababama,bakama,dedovima i mamama i tatama.Ne bi cekao Milosa Aligrudica,i DSS-to mu dodje da je DSS-SRBIJA.E pa lepo-sto to lepo nekaze gospodin gojazni.
 
Poslednja izmena:
Inače, od jednog poslanika, koji se i vidi na snimku, sam čuo da je sve bilo OK.

Ništa nije odstupalo od dosadašnje, uobičajene prakse... Poslanici kad dođu na poso, ubace karticu, ali nema ju obavezu da non stop sede na svom mestu... Kartica ostaje unutra i kad idu na puš pauzu i kad jedu, i kad su u WC-u... Takva je praksa...

Sve je bilo regularno, kaže jedna vrlo uticajna ličnost, koja je bila unutra, u tom momentu...

A ja nemam razloga da ne verujem....

KO DRUGAČIJE KAŽE, KLEVEČE I LAŽE...


 

Back
Top